ZASTAVA 101
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZASTAVA 101

Udruženje ljubitelja automobila ZASTAVA 101 / Association of ZASTAVA 101 fans
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

ZASTAVA 101 FORUM JE AKTIVAN, Registrujte se za pun pristup! ZASTAVA 101 FORUM IS ACTIVE! Register for full access.

 

 Yugo Koral 60

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Yugo60Blue
PIONEER
PIONEER



Broj poruka : 6
Datum upisa : 2012-11-29

Yugo Koral 60 Empty
PostSubject: Yugo Koral 60   Yugo Koral 60 EmptyThu Oct 23, 2014 9:59 pm

Pozdrav svim clanovima,

Evo i ja da predstavim svoj autic, u pitanju je Yugo Koral 60,iz 1989. godine. Do skoro je bio 60 samo po saobracajnoj,od skora i u realnosti. Pre cirka 20 dana, montiran elektronac, kupljen od clana jollyjumper (za kojeg dajem sve najbolje preporuke, karb je glanc nov,cak je i 2 dana nakon montaze mirisao na novo,tj metal je onako karakteristicno mirisao na novo kad se zagreje. Kome treba ovaj karb,za smesne pare komplet glanc nov elektronac.) i montiran uz malo komplikacija i ogromnu Miljanovu pomoc,bez kojeg bi verovatno i dan danas karb stajao u kutiji. Uporedjivati sadasnje performanse sa prethodnim dok je bio classic IPM stvarno nema smisla,sada, budem li potopio gas jos par puta u 2. ili 3. brzini, jadan Yugo ce se verovartno polomiti na pola. Ulje Castrol Magnatec 10w/40 sa aditivom, NGK svecice, razvodnik Cajevac, kapa i ruka Bosch. Treba srediti trap,i pragove,ali otom potom,prikupljacu delove lagano tokom zime. Sve u svemu ja sam prezadovoljan autom,ovo mi je treci Yugo,prvo 45, pa 55 i sada 60, hahaha napredujem! Evo i neke slicice od letos,uslikacu bolje kada se prolepsa vreme.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
zastava101b
Član osnivačkog tima
Član osnivačkog tima
zastava101b


Broj poruka : 3470
Datum upisa : 2011-12-21
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Yugo Koral 60 Empty
PostSubject: Re: Yugo Koral 60   Yugo Koral 60 EmptyFri Oct 24, 2014 9:46 am

Super ti je autić. Šta ti piše za snagu u saobraćajnoj? Kakav ti je dalji plan sređivanja?
Back to top Go down
https://zastava101.serbianforum.info/t3348-istorijsko-naslee-zas
Yugo60Blue
PIONEER
PIONEER



Broj poruka : 6
Datum upisa : 2012-11-29

Yugo Koral 60 Empty
PostSubject: Re: Yugo Koral 60   Yugo Koral 60 EmptySat Oct 25, 2014 11:33 am

Saobracajna kaze 44kw. Ima nesto u tom motoru,poprilicno je elasticniji od 55-tice i robusniji nekako,nema onu karakteristicnu notu lenjosti kao 55. Sto se tice sredjivanja,kao sto sam napomenuo trap,amortizeri,neke sitnice u unutrasnjosti,tipa plasticne lajsne na vratima, i da, zadnji pojasevi,posto ocekujem prinovu Very Happy, relelji na farovima i to je to u principu. Ne zelim da pravim nista trkacko,samo malo utegnutiji std. biggrin
Back to top Go down
Sponsored content





Yugo Koral 60 Empty
PostSubject: Re: Yugo Koral 60   Yugo Koral 60 Empty

Back to top Go down
 
Yugo Koral 60
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Yugo Koral 65 (nekad bio 45)
» Yugo Koral In 1.1 ( plavo korito ) :D
» Popravite Automobil Zastava YUGO 101.128.Skala.45.55.65.Koral
» Zastava Koral IN
» Jugo Koral 1.1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZASTAVA 101 :: Slobodne teme / Forum free :: Moja vizija 101 / Zastava 101 vision-
Jump to: