ZASTAVA 101
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZASTAVA 101

Udruženje ljubitelja automobila ZASTAVA 101 / Association of ZASTAVA 101 fans
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

ZASTAVA 101 FORUM JE AKTIVAN, Registrujte se za pun pristup! ZASTAVA 101 FORUM IS ACTIVE! Register for full access.

 

 Serbian Car Fans official Yugo by Spike

Go down 
+6
vlash86
Mitke
Milos
Radule89
Dokic
meto65
10 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
jollyjumper
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
jollyjumper


Broj poruka : 321
Datum upisa : 2012-01-10

Serbian Car Fans official Yugo by Spike - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Serbian Car Fans official Yugo by Spike   Serbian Car Fans official Yugo by Spike - Page 2 EmptyMon Jun 30, 2014 1:14 pm

Hvala, nasao sam neko papirno crevo, identicno kao original, samo moram da proverim da li pase kada odem kuci. Javim se ako ne odgovara.  thumbsup 

Evo nekih fotki:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Napokon namontirao felne...Smile
Kopaonik, 16.Jun.2014.
Back to top Go down
http://serbiancarfans.x10.mx
Milos
Moderator
Moderator
Milos


Broj poruka : 147
Datum upisa : 2013-10-29
Godina : 27
Lokacija : Novi Beograd

Serbian Car Fans official Yugo by Spike - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Serbian Car Fans official Yugo by Spike   Serbian Car Fans official Yugo by Spike - Page 2 EmptyMon Jun 30, 2014 1:59 pm

Ohoo felnice, bas su mu lepo legle  clap 
To su Mahle?
Back to top Go down
jollyjumper
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
jollyjumper


Broj poruka : 321
Datum upisa : 2012-01-10

Serbian Car Fans official Yugo by Spike - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Serbian Car Fans official Yugo by Spike   Serbian Car Fans official Yugo by Spike - Page 2 EmptyMon Jun 30, 2014 4:25 pm

Hvala. Very Happy

Nisu Mahle, ovo je njihova paralela za BMW (na felnama jos uvek stoje nalepnice sa dimenzijama i BMW natpisom i oznakama). Marka je OZ, slicne su Mahlama, osim sto je deo kod srafova i ruba malo drugaciji ali nista specijalno. Zaboravio sam tacno oznaku felni, inace su dimenzije identicne Mahlama. Ovih dana da skupim vreme pa cu bolje da uslikam. Originalno su ovako polirane, moram da ih ispoliram opet jer su malo matirale.
Back to top Go down
http://serbiancarfans.x10.mx
Milos
Moderator
Moderator
Milos


Broj poruka : 147
Datum upisa : 2013-10-29
Godina : 27
Lokacija : Novi Beograd

Serbian Car Fans official Yugo by Spike - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Serbian Car Fans official Yugo by Spike   Serbian Car Fans official Yugo by Spike - Page 2 EmptyMon Jun 30, 2014 5:51 pm

A srce felne, oce ostati crno ili ide u neku drugu boju?
Mislim da bi poliran falc i neka zlatna boja legla kao dupe na nosu, posebno kad se i auto ispolira Smile
Back to top Go down
jollyjumper
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
jollyjumper


Broj poruka : 321
Datum upisa : 2012-01-10

Serbian Car Fans official Yugo by Spike - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Serbian Car Fans official Yugo by Spike   Serbian Car Fans official Yugo by Spike - Page 2 EmptyThu Dec 04, 2014 8:09 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]





Na zalost tuzan kraj za moj auto. Ljudi koji me poznaju, znaju koliko sam bio vezan za ovog Juga, ali sam se pomirio, glava je najbitnija.

Da se oporavim, pa skupljam para za drugu Zastavu, za jedno tri ili cetiri godine da kupim i sredim.

Dugogodisnja zelja mi je Mediteran, u porodici smo imali zutog, sa zelenim toniranim staklima, starom tablom i okruglim farovima, kariranim sedistima. Taj auto je kasnije zavrsio kod moje tetke koja ga bas i nije odrzavala, pa je limarijski totalno propao.

Nadam se da cu naci nekog, pa ga srediti da izgleda slicno tom autu.


Last edited by jollyjumper on Mon Dec 29, 2014 3:37 am; edited 2 times in total
Back to top Go down
http://serbiancarfans.x10.mx
Milos
Moderator
Moderator
Milos


Broj poruka : 147
Datum upisa : 2013-10-29
Godina : 27
Lokacija : Novi Beograd

Serbian Car Fans official Yugo by Spike - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Serbian Car Fans official Yugo by Spike   Serbian Car Fans official Yugo by Spike - Page 2 EmptyThu Dec 04, 2014 8:48 pm

Steta, lep kabrio je bio  bye2
No jebes auto, bitno da si izvukao zivu glavu.
Back to top Go down
Mitke
Facebook Moderator
Facebook Moderator
Mitke


Broj poruka : 746
Datum upisa : 2011-12-26
Godina : 34
Lokacija : Beograd

Serbian Car Fans official Yugo by Spike - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Serbian Car Fans official Yugo by Spike   Serbian Car Fans official Yugo by Spike - Page 2 EmptyThu Dec 04, 2014 8:50 pm

Au brate mili... Najbitnije da je glava na ramenima, i sto je sreca u nesreci je da uopste nisi povredjen... Sto se tice juga, steta je, 101, ali to je gomila lima, kupice se drugi, bitno je da si ti ok.

Sta ces da radis sa jugom, jel ide u delove, otpad, ili se sredjuje?
Back to top Go down
jollyjumper
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
jollyjumper


Broj poruka : 321
Datum upisa : 2012-01-10

Serbian Car Fans official Yugo by Spike - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Serbian Car Fans official Yugo by Spike   Serbian Car Fans official Yugo by Spike - Page 2 EmptyThu Dec 04, 2014 10:47 pm

Nista od sredjivanja Juga, unistili ga skroz kada su ga izvlacili, mada i ovako ne verujem da bi mogao da se sredi jer je iskrvljen bio.
Na otpadu je,sada verovatno u staro gvozdje otisa, ucenjivali su me lesinari koji su ga izvukli, rasturali su ga pre nego da dodjem iz bolnice da ga uzmem (bio sam na pregledima jedan dan), a kada sam trazio sve nazad i da platim da ga preuzmem nisu mi dozvolili, ispao je haos.

Prijavio sam ga kao ukradenog, policija je izasla na lice mesta tako da ih sluzbeno gone, a bice i licna tuzba. Nisam uzeo ni para da sam ga prodao na kilo.
A kada se sve zavrsi resicu sve to i na drugi nacin, jer sa stokom ne moze drugacije.
Druga stvar, nestalo mi je gomila stvari kada su ga odvukli (gps, radio, mp3, zvucnici, skinuli plin, dizalica, torba prve pomoci, sajla za vucu, lanci, delovi koji su bili u autu, alat itd.). Da sam bar mogao motor i menjac da uzmem jer su bili netaknuti bilo bi super. Da ne kucam, samo se setim i pocnem da se nerviram. Ali od nesrece se niko nije usrecio pa nece ni oni.

Jedinu stvar koju sam uzeo sa auta jeste medved sa retrovizora i skinuo sam volan.

Imam kuci neke rezervne delove za Kabrio (zadnja stakla, stari krov-konstrukciju, motor od hidraulike koji sam cuvao u rezervi), pa cu to probati da prodam, mozda ce nekome trebati.
Back to top Go down
http://serbiancarfans.x10.mx
vlash86
101 - 55KS
101 - 55KS
vlash86


Broj poruka : 498
Datum upisa : 2012-01-10

Serbian Car Fans official Yugo by Spike - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Serbian Car Fans official Yugo by Spike   Serbian Car Fans official Yugo by Spike - Page 2 EmptyThu Dec 04, 2014 11:14 pm

Bas bedak, ziva glava je najbitnija. Ali i dalje ne verujem da su dzukele mogle to da urade bez tvoje dozvole. To je ipak tvoj auto i u tvom vlasnistvu, na koju foru mogu da ga rasturaju i rade bilo sta oko njega.
Back to top Go down
Miljan
Počasni ambasador i član osnivačkog tima
Počasni ambasador i član osnivačkog tima
Miljan


Broj poruka : 3293
Datum upisa : 2011-12-20
Godina : 37
Lokacija : Nis

Serbian Car Fans official Yugo by Spike - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Serbian Car Fans official Yugo by Spike   Serbian Car Fans official Yugo by Spike - Page 2 EmptyThu Dec 04, 2014 11:31 pm

doh1 crybaby crybaby bye2
Back to top Go down
https://zastava101.serbianforum.info
zastava101b
Član osnivačkog tima
Član osnivačkog tima
zastava101b


Broj poruka : 3470
Datum upisa : 2011-12-21
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Serbian Car Fans official Yugo by Spike - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Serbian Car Fans official Yugo by Spike   Serbian Car Fans official Yugo by Spike - Page 2 EmptyThu Dec 04, 2014 11:47 pm

Kakav užas u svakom smislu.Kako je auto ispresavijan,imao si mnogo sreće.Živ si,a auta će biti uvek.
Back to top Go down
https://zastava101.serbianforum.info/t3348-istorijsko-naslee-zas
jollyjumper
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
jollyjumper


Broj poruka : 321
Datum upisa : 2012-01-10

Serbian Car Fans official Yugo by Spike - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Serbian Car Fans official Yugo by Spike   Serbian Car Fans official Yugo by Spike - Page 2 EmptyFri Dec 05, 2014 1:57 am

Naravno, pomirio sam se. Mada mi bas bude cudno sto ga nema s' vremena na vreme.
Zahvaljujuci ojacanjima nije se savio u kabinu od udarca u drvo, vec su ostecenja ostala spolja. A imao sam mnoogo srece.
Kazem da se oporavim malo finansijski i pocinjem da skupljam za nekog Mediterana. A onda sve ponovo.

Takodje sam razmisljao i drugu 128 da li da sredim, ima limarijskih poslova oko nje i trebala bi da se ofarba, jer sam plavu dao ocu....to je takodje u opticaju, ali opet najradije bi Mediterana da kupim ako naleti.
Back to top Go down
http://serbiancarfans.x10.mx
zastava101b
Član osnivačkog tima
Član osnivačkog tima
zastava101b


Broj poruka : 3470
Datum upisa : 2011-12-21
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Serbian Car Fans official Yugo by Spike - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Serbian Car Fans official Yugo by Spike   Serbian Car Fans official Yugo by Spike - Page 2 EmptyFri Dec 05, 2014 8:59 am

To za 128 sam hteo da ti predložim.Lepo je imati Mediterana,ali je i jako nezahvalno jer specifičnih delova gotovo da nema.A sa druge strane imaš svoj auto koji čeka bolje dane i propada dodatno.Sredi 128,daj joj život i uživaj u vožnji.A sređuj je postepeno.
Back to top Go down
https://zastava101.serbianforum.info/t3348-istorijsko-naslee-zas
Vladislav
101 - 55KS
101 - 55KS
Vladislav


Broj poruka : 416
Datum upisa : 2011-12-21
Godina : 31
Lokacija : Leskovac

Serbian Car Fans official Yugo by Spike - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Serbian Car Fans official Yugo by Spike   Serbian Car Fans official Yugo by Spike - Page 2 EmptyFri Dec 05, 2014 9:05 am

Jolly, prijatelju, vazno da ti je glava na ramenima i da si ostao nepovredjen, verujem da te boli sto si slupao auto, 101 ogrebes ga pa mu mislis danima a kamoli sad... Sve u svemu, zelim ti da spasis sa jugica sto se spasti moze, pa da srecno zapocnes novi projekat!:-)
Back to top Go down
Dokic
Priznanje za doprinos 101 Klubu
Priznanje za doprinos 101 Klubu
Dokic


Broj poruka : 1158
Datum upisa : 2011-12-20
Godina : 38
Lokacija : Boljetin,Donji Milanovac

Serbian Car Fans official Yugo by Spike - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Serbian Car Fans official Yugo by Spike   Serbian Car Fans official Yugo by Spike - Page 2 EmptyFri Dec 05, 2014 9:15 am

Vlado,kakva te je situacija snašla,nemam šta da ti kažem,nego samo hrabro.
Drž se,glava je na ramenima.
Back to top Go down
jollyjumper
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
jollyjumper


Broj poruka : 321
Datum upisa : 2012-01-10

Serbian Car Fans official Yugo by Spike - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Serbian Car Fans official Yugo by Spike   Serbian Car Fans official Yugo by Spike - Page 2 EmptyFri Dec 05, 2014 9:51 am

Najverovatnije ce 128 da bude. Postoji i za njih deficit sitnih delova, ali da se iskopati nekako. Palim je povremeno, nije registrovana, stoji u provetrenoj garazi na klocnama i na suvom sto je najbitnije. Uvek sam je imao u planu, ali je stajala zbog manjka vremena.
Za nju je bila ideja da izgleda slicno onoj crvenoj - Mario iz Hr, ali bez roll bara.

Za sada od delova imam felne i kalup za Momo kadice (naravno ako nekome treba da napravimo, uvek moze da se javi), kosku i sanke. Za ostalo cemo videti vremenom, pa jedno po jedno.

Hvala vam svima na lepim recima ohrabrenja, u teskim situacijama to najvise znaci. cheers2
Back to top Go down
http://serbiancarfans.x10.mx
Mitke
Facebook Moderator
Facebook Moderator
Mitke


Broj poruka : 746
Datum upisa : 2011-12-26
Godina : 34
Lokacija : Beograd

Serbian Car Fans official Yugo by Spike - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Serbian Car Fans official Yugo by Spike   Serbian Car Fans official Yugo by Spike - Page 2 EmptyFri Dec 05, 2014 10:46 am

Au brate mili dal je doslo dotle da su ga ocerupali bez tvog znanja i da su te prakticno i pokrali wallbash 8785300 Sta da ti kazem, pametno sto si pokrenuo potupak kao da je auto ukraden, i pametno sto ces podneti privatnu tuzbu, a kad se to zavrsi kazes resices na drugi nacin, pa ako treba mogu da pomognem, taj drugi nacin resavanja nekako mnogo volim Very Happy Mamicu im lopovsku, sve treba pobiti.
Back to top Go down
jollyjumper
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
jollyjumper


Broj poruka : 321
Datum upisa : 2012-01-10

Serbian Car Fans official Yugo by Spike - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Serbian Car Fans official Yugo by Spike   Serbian Car Fans official Yugo by Spike - Page 2 EmptyFri Dec 05, 2014 4:07 pm

Hvala na ponudi brate. Ne planiram licno da prljam ruke. Verovatno nisam prvi, nego narod digne ruke od budala, pa ono, kod koga prodje, kod koga ne i tako. Ali dobro, strpljiv sam. Samo neka je zdravlja i srece i ne zelim da se nikome desi nista slicno. Pazite se i cuvajte, kao sto rekoh, neka da ne pomazu ni nove gume i sve ostalo da se sacuva auto, ali bolje auto neko covek.
Back to top Go down
http://serbiancarfans.x10.mx
jollyjumper
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
jollyjumper


Broj poruka : 321
Datum upisa : 2012-01-10

Serbian Car Fans official Yugo by Spike - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Serbian Car Fans official Yugo by Spike   Serbian Car Fans official Yugo by Spike - Page 2 EmptySun Sep 27, 2015 2:19 pm

Obrisite temu. Hvala.
Back to top Go down
http://serbiancarfans.x10.mx
Sponsored content





Serbian Car Fans official Yugo by Spike - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Serbian Car Fans official Yugo by Spike   Serbian Car Fans official Yugo by Spike - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Serbian Car Fans official Yugo by Spike
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Yugo 55 '87
» Yugo 100 by Lazioman
» YUGO FLORIDA 1.3 EFI
» Yugo Koral 60
» Yugo Koral 65 (nekad bio 45)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZASTAVA 101 :: Slobodne teme / Forum free :: Moja vizija 101 / Zastava 101 vision-
Jump to: