ZASTAVA 101
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZASTAVA 101

Udruženje ljubitelja automobila ZASTAVA 101 / Association of ZASTAVA 101 fans
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

ZASTAVA 101 FORUM JE AKTIVAN, Registrujte se za pun pristup! ZASTAVA 101 FORUM IS ACTIVE! Register for full access.

 

 Serbian Car Fans official Yugo by Spike

Go down 
+6
vlash86
Mitke
Milos
Radule89
Dokic
meto65
10 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
jollyjumper
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
jollyjumper


Broj poruka : 321
Datum upisa : 2012-01-10

Serbian Car Fans official Yugo by Spike Empty
PostSubject: Oficijelno vozilo Serbian Car Fans :) Cabrio   Serbian Car Fans official Yugo by Spike EmptySat Apr 26, 2014 9:24 pm

128 je i dalje ista, vozi se samo vikendom cisto uzivanja radi. Novost je da sam uzeo Juga. Neki su videli, neki ne...da predstavim i njega ovde, nije fer da ostane tako.

Oficijelno vozilo Serbian Car Fans :)Cabrio

Prica ide ovako:

Zaradim ja tu neke pare i resim da kupim auto koji ce mi sluziti za vozikanje po Novom Sadu i promocije stranice. Iako je ideja za promociju malo zastala, nije zaboravljena. Plan je bio da kupim neki auto koji cu voziti godinu dve i baciti ga na otpad, ali dzaba, previse sam se zaljubio. Smile

Gledao oglase jedno nedelju dana, dve...razmisljao o mogucim automobilima, obzirom da nisam imao mnogo para, vratim se ja ipak na Zastavu koja je meni ipak najlaksa i najjeftinija za odrzavanje. Gledao neke matore Konforte, trule Mediterane, Jugice...na kraju mi sine da bi, kad se vec sprdam i bacam pare, kabriolet bio super ideja. Izmedju Golfa, BMW-a kockice i Juga, opet ja prelomim na Juga.

U oglasima nadjem jednog blizu Leskovca za kog kasnije ukapiram da sam ga dve godine pre toga gledao pored banke i tajno prizeljkivao da je moj, radost ne mozete da zamislite. Kada sam otisao da ga vidim bio je u daleko losijem stanju, ali sam resio da ga kupim kao da je poslednji na svetu, makar se raspao do Leskovca - ljubav na prvi pogled.
Dovezli ga taj isti dan kada je kupljen, sredili papire i cekala se registracija.  bounce

Spec. 1.3l, karburator, '99. godiste, atestiran plin, dobio na njemu pet Wintere, tonirani prozori, maglenke, tonirani retrovizori, gumeni USA branici, nova tabla, mnogo muke i osmeh od uveta do uveta. Smile

Ovako je izgledao kada je napokon stigao u Le:

[You must be registered and logged in to see this image.]


Sto se tice falinki prica je bila ovakva:
farovi nisu radili-problem ablender.
maglenke ni danas ne rade, radi samo zadnja,verovatno sijalice.
krov je bio krs totalni, pocepan na milion mesta, probusen, truo, rasiven i da stvar bude jako zanimljiva, pustao je samo na mestima gde su bile rupe...hidraulika za podizanje i spustanje je radila super.
nije bilo desnog retrovizora, neki genije je stavio staklo od obicnog Juga, stari tip.
falile ratkapne, sedista-jedno moze da podesava naslon, a drugo napred/nazad.
nije imao muziku sto je trebalo da bude standard,
trulo oko otvora za plin, trula zadnja sina branika.



[You must be registered and logged in to see this image.]

Nakon prozivke da je zvanicno vozilo stranice "trulja", da napisem par reci o tome. Ideja je bila kupiti i srediti auto za 1000e u cemu sam uspeo, ali obzirom da mi se auto jako dopao resio sam da nakon dve godine od kupovine predjem tu granicu jer je ovaj auto to zasluzio. Kupljen je nov krov sa konstrukcijom i zamenjen, zatim je sanirana rdja kod tocilice za plin i nesto sitno na rubovima Stavljen je nov suvozacev retrovizor i staklo za Cabrio, jer retrovizor prolazi kroz staklo. To je bilo to.

Inace ovo je auto koji nedeljno prelazi 560km otvorenog puta (regionalnih i magistralnih) i oko 50km autoputa. Vozi se kombinovano LPG-Benzin. Potrosnja 1.3 motora na karburator je 7l benzina mesovite voznje i 8l-9l plina zavisno od toga koliko mi je teska noga. Moze i manje, ali nisam pokusavao. Sem gore navedenih ulaganja, odradjen je veliki servis kada je kupljen,mali servis koji se radi svake godine(zamena ulja i filtera), zamenjene su prednje kocione plocice i sijalice u maglenkama, regler. Na slici je auto nakon zamene krova. Radovi ce naravno biti opisani na stranici.

Pored izgleda, jako mi se dopalo to sto je 1.3 karburator u prilicno dobrom stanju, novi tip hladnjaka, kocnice sa Floride, i menjac koji je bukvalno kao nov, jos uvek ima onaj osecaj vodjenja u brzinu kao kod novih Jugica i normalno, ne krce sinhroni.

Dan kada je auto stigao u NS:
[You must be registered and logged in to see this image.]

Odradio sa drugarom, velliki servis na trotoaru naravno, spakovao torbe i krenuo za NS bez testiranja auta, ako ne racunamo voznju na tehnicki i voznju od mesta kupovine do kuce. :)Kao u Roadkill emisiji. Smile

Koja nedelja kasnije:
Obavezno slikanje na tvrdjavi...neki drugari su mi zamerili da sam slikao pogresan objekat u pogresno vreme na dobrom mestu.   boske 

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kao sto vidite iz prilozenog, ne izlazim iz njega, vozim ga poprilicno, ali nikada nece zameniti 128, jer sa 128 nikada nisam imao sitnih gluposti koje mi se desavaju sa Jugom-za nekoga to i nisu problemi, mozda sam navikao da sve bude savrseno kao na 128. Ali dobro, auto nije bio moj od pocetka, tako da nije bio mazen i pazen pa treba srediti te sitnice.
Back to top Go down
http://serbiancarfans.x10.mx
meto65
Ambasador u Makedoniji
Ambasador u Makedoniji
meto65


Broj poruka : 2086
Datum upisa : 2011-12-30
Godina : 58
Lokacija : Skopje, Macedonia

Serbian Car Fans official Yugo by Spike Empty
PostSubject: Re: Serbian Car Fans official Yugo by Spike   Serbian Car Fans official Yugo by Spike EmptySun Apr 27, 2014 1:27 am

Cestitam na Cabri-u, da si ga vozis sa zdravljem, odlican je, lepotan pravi , da uzivas sa vetrom u kosi  thumbup 
Back to top Go down
jollyjumper
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
jollyjumper


Broj poruka : 321
Datum upisa : 2012-01-10

Serbian Car Fans official Yugo by Spike Empty
PostSubject: Serbian Car Fans official Yugo by Spike   Serbian Car Fans official Yugo by Spike EmptySun Apr 27, 2014 11:40 am

Hvala Meto.  cheers2 
Back to top Go down
http://serbiancarfans.x10.mx
Miljan
Počasni ambasador i član osnivačkog tima
Počasni ambasador i član osnivačkog tima
Miljan


Broj poruka : 3293
Datum upisa : 2011-12-20
Godina : 37
Lokacija : Nis

Serbian Car Fans official Yugo by Spike Empty
PostSubject: Re: Serbian Car Fans official Yugo by Spike   Serbian Car Fans official Yugo by Spike EmptySun Apr 27, 2014 5:35 pm

Odlican Cabrio  cheers cheers2 
Back to top Go down
https://zastava101.serbianforum.info
jollyjumper
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
jollyjumper


Broj poruka : 321
Datum upisa : 2012-01-10

Serbian Car Fans official Yugo by Spike Empty
PostSubject: Re: Serbian Car Fans official Yugo by Spike   Serbian Car Fans official Yugo by Spike EmptySun Apr 27, 2014 5:57 pm

Hvala Miljane. Za tu kintu je odlican. cheers2  Da stigne neka kinta i bice jos bolji.
Back to top Go down
http://serbiancarfans.x10.mx
Mitke
Facebook Moderator
Facebook Moderator
Mitke


Broj poruka : 746
Datum upisa : 2011-12-26
Godina : 34
Lokacija : Beograd

Serbian Car Fans official Yugo by Spike Empty
PostSubject: Re: Serbian Car Fans official Yugo by Spike   Serbian Car Fans official Yugo by Spike EmptySun Apr 27, 2014 6:51 pm

Odlcan, odlican, mozda neke felnice i ko zmaj Very Happy  thumbup 
Back to top Go down
Vladislav
101 - 55KS
101 - 55KS
Vladislav


Broj poruka : 416
Datum upisa : 2011-12-21
Godina : 31
Lokacija : Leskovac

Serbian Car Fans official Yugo by Spike Empty
PostSubject: Re: Serbian Car Fans official Yugo by Spike   Serbian Car Fans official Yugo by Spike EmptySun Apr 27, 2014 7:29 pm

Odlican Cabrio druze, odavno mi se mota po glavi da kupim jednog. Very Happy
Sledeci Zastavin auto koji bi kupio je ili Cabrio, ili Floridu iz onih prvih serija.
Eee, pusti snovi... Very Happy
Back to top Go down
Dokic
Priznanje za doprinos 101 Klubu
Priznanje za doprinos 101 Klubu
Dokic


Broj poruka : 1158
Datum upisa : 2011-12-20
Godina : 37
Lokacija : Boljetin,Donji Milanovac

Serbian Car Fans official Yugo by Spike Empty
PostSubject: Re: Serbian Car Fans official Yugo by Spike   Serbian Car Fans official Yugo by Spike EmptySun Apr 27, 2014 7:57 pm

Meni se dopada jugic,fina osnova,kad se neki detalji dovedu u red,bice odlican. Samo napred.
Back to top Go down
jollyjumper
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
jollyjumper


Broj poruka : 321
Datum upisa : 2012-01-10

Serbian Car Fans official Yugo by Spike Empty
PostSubject: Re: Serbian Car Fans official Yugo by Spike   Serbian Car Fans official Yugo by Spike EmptySun Apr 27, 2014 9:11 pm

Bice felnice, samo da se namolim da ih sredim...dve godine nikako da odradim to.

Vladislave druze, nemoj tako, samo pazi oglase i uleti dobar model za malo para, nikad se ne zna.

Hvala drugari.

Back to top Go down
http://serbiancarfans.x10.mx
Dokic
Priznanje za doprinos 101 Klubu
Priznanje za doprinos 101 Klubu
Dokic


Broj poruka : 1158
Datum upisa : 2011-12-20
Godina : 37
Lokacija : Boljetin,Donji Milanovac

Serbian Car Fans official Yugo by Spike Empty
PostSubject: Re: Serbian Car Fans official Yugo by Spike   Serbian Car Fans official Yugo by Spike EmptySun Apr 27, 2014 10:01 pm

Sta je jos ostalo?Felne i srafove imas,jos gume?
Back to top Go down
jollyjumper
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
jollyjumper


Broj poruka : 321
Datum upisa : 2012-01-10

Serbian Car Fans official Yugo by Spike Empty
PostSubject: Re: Serbian Car Fans official Yugo by Spike   Serbian Car Fans official Yugo by Spike EmptySun Apr 27, 2014 10:55 pm

Ma sve imam, trebaju da se odnesu kod strugara, ispoliraju i montiraju gume da bi isle na auto. Mozda i da se ofarbaju pre poliranja, cisto da se osveze. Ali nikako da nahvatam vremena ili me mrzi.

Trebam i sanke i kosku da montiram, sanke imam, koska treba da se kupi, premisljam se da li da prebacim amorte sa 128 ili samo da kratim opruge i tako to.

Fale mi zvucnici napred i neki pristojan radio, antena pozadi. Crvene tanke lajsne da nalepim...
I da navarim one komande za sedista, posto mi na jednom radi naslon, a na drugom pomeranje napred nazad.  boske 

Razmisljam o nekom obrtomeru, voltmetru, pritisku ulja, pitam se gde bi mogao da ih smestim da ne odskace...ali to otom potom.
Back to top Go down
http://serbiancarfans.x10.mx
Milos
Moderator
Moderator
Milos


Broj poruka : 147
Datum upisa : 2013-10-29
Godina : 27
Lokacija : Novi Beograd

Serbian Car Fans official Yugo by Spike Empty
PostSubject: Re: Serbian Car Fans official Yugo by Spike   Serbian Car Fans official Yugo by Spike EmptySun Apr 27, 2014 11:44 pm

Odlican autic, lepi planovi, samo napred  thumbup 
Ubaci neku sliku motornog prostora i ako te ne mrzi, sliku gepeka. Bas me interesuje ima li prostora pozadi kada se spusti krov Very Happy
Back to top Go down
jollyjumper
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
jollyjumper


Broj poruka : 321
Datum upisa : 2012-01-10

Serbian Car Fans official Yugo by Spike Empty
PostSubject: Re: Serbian Car Fans official Yugo by Spike   Serbian Car Fans official Yugo by Spike EmptyMon Apr 28, 2014 12:10 am

Nije mi tesko, uslikacu ovih dana i postavicu. Nije mi ni palo na pamet da slikam. Sto se gepeka tice, boca mi je u gepeku pa kada se spusti krov nema skoro uopste mesta u gepeku. Kada je podignut nije problem. Zadnje sediste se obara pa se mesto u gepeku poveca na taj nacin. Sa spustenim krovom bi bilo taman mesta da se ubaci najveci moguci kofer i manja torba pored, a iznad bi bilo mesta da su ubaci jos koji uzi kofer.
Videces na slikama. Wink Uglavnom stvari pakujem na zadnje sediste jer ga ne upotrebljavam, retko kad nekoga vozim pozadi sa podignutim krovom.
Hvala. cheers2 
Back to top Go down
http://serbiancarfans.x10.mx
Vladislav
101 - 55KS
101 - 55KS
Vladislav


Broj poruka : 416
Datum upisa : 2011-12-21
Godina : 31
Lokacija : Leskovac

Serbian Car Fans official Yugo by Spike Empty
PostSubject: Re: Serbian Car Fans official Yugo by Spike   Serbian Car Fans official Yugo by Spike EmptyMon Apr 28, 2014 7:40 pm

Ovo sam zaboravio da kazem, to sto ti neki kazu da ti je auto trulja ne obracaj paznju. Malo smo cudan narod, pa kad kazes da volis Zastavu gledaju te ko s Marsa da si pao. Kao mladji sam se svadjao, ubedjivao, sad me boli dupe iskreno. Evo danas otisao na Eko pumpu da operem auto i sipam benzin. I sad zavrsio sve, izaso iz garaze na sunce da prebrisem sve lepo. Nailaze dvojica u nekom Volvou, i gledaju me kao kretena, u fazonu sta li radis. Al niko od njih ne vidi dalje od nosa, i ne shvataju tvoju muku kad ti nesto lupka, struze pa se jedes sta li je, ili kad ubacis diode u satove, ili ugradis obrtomer, lupam, neku sitnicu, pa ti puno srce, po ceo dan bi sedeo i gledao kako radi. Very Happy
Na kraju, oni su na gubitku, jer to sto ti se smeju i prozivaju te javno, ili iza ledja govori o njima, ne o tebi. Zato, glavu gore i samo cepaj. cheers
Back to top Go down
jollyjumper
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
jollyjumper


Broj poruka : 321
Datum upisa : 2012-01-10

Serbian Car Fans official Yugo by Spike Empty
PostSubject: Re: Serbian Car Fans official Yugo by Spike   Serbian Car Fans official Yugo by Spike EmptyTue Apr 29, 2014 12:30 am

Ma klasicna provokacija "ljubitelja" Zastave na ZFC koji svoj auto farbaju sprejevima. Da se razumemo, ne radim nekad ni ja sve po PS-u, jer mnoge stvari ucim u hodu pa kad ne valja radim ponovo, ali zato ne pricam ljudima okolo da je to u redu. Ne voli narod kada si iskren i kada im sve kazes, ali ja sam takav. Wink

Opusteno, hvala za podrsku. Od petka sam kuci, ali mi istice registracija. Javi se pa se vidimo.  cheers2 
Back to top Go down
http://serbiancarfans.x10.mx
jollyjumper
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
jollyjumper


Broj poruka : 321
Datum upisa : 2012-01-10

Serbian Car Fans official Yugo by Spike Empty
PostSubject: Re: Serbian Car Fans official Yugo by Spike   Serbian Car Fans official Yugo by Spike EmptyTue May 06, 2014 12:31 am

Nisam zaboravio da slikam, da stane kisa i da ga izvezem iz garaze, jer se u garazi ne vidi, slabo mi svetlo pa postavljam fotku motornog.
Back to top Go down
http://serbiancarfans.x10.mx
jollyjumper
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
jollyjumper


Broj poruka : 321
Datum upisa : 2012-01-10

Serbian Car Fans official Yugo by Spike Empty
PostSubject: Re: Serbian Car Fans official Yugo by Spike   Serbian Car Fans official Yugo by Spike EmptyWed May 07, 2014 12:25 am

Nisam osoba koja preterano pere motorni prostor, ali evo. Zao mi je samo sto nisam uhvatio ''Made in Jugoslavia'' nalepnicu na desnom kosu, tek sada vidim. I moram da nadjem da kupim crevo usisa za kuciste filtera, po prodavnicama ovde nisam uspeo da nadjem. Selotejp na usisu redukuje zbog plina.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Kad se malo skupi vremena ofarbacu nosace hladnjaka, bravu haube, ocistiti hladnjak spolja i tako te sitnice.

Fotka gepeka:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Prekrivka i boca zauzimaju veci deo gepeka...kada krov udje u gepek staklo ga ogranicava ide od gornje grede do one alkice za koju se kaci sediste, tako malo ukoso.
Back to top Go down
http://serbiancarfans.x10.mx
Radule89
101 - 55KS
101 - 55KS
Radule89


Broj poruka : 288
Datum upisa : 2013-12-05
Godina : 34
Lokacija : malo Sečanj, mnogo Beograd

Serbian Car Fans official Yugo by Spike Empty
PostSubject: Re: Serbian Car Fans official Yugo by Spike   Serbian Car Fans official Yugo by Spike EmptyWed May 07, 2014 10:00 am

Daj mi dužinu i fi tog creva od usisa, ja mislim da imam kući jedno.
Back to top Go down
jollyjumper
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
jollyjumper


Broj poruka : 321
Datum upisa : 2012-01-10

Serbian Car Fans official Yugo by Spike Empty
PostSubject: Re: Serbian Car Fans official Yugo by Spike   Serbian Car Fans official Yugo by Spike EmptyWed May 07, 2014 8:43 pm

Hvala druze. Merim sutra pa ti javljam.  thumbsup  Sa strane ispod fara se srafi ima plastiku, a na filter se samo navuce. Nego sam ga kupio sa vec razlistanim tim crevom i tako stoji od kupovine.
Back to top Go down
http://serbiancarfans.x10.mx
Radule89
101 - 55KS
101 - 55KS
Radule89


Broj poruka : 288
Datum upisa : 2013-12-05
Godina : 34
Lokacija : malo Sečanj, mnogo Beograd

Serbian Car Fans official Yugo by Spike Empty
PostSubject: Re: Serbian Car Fans official Yugo by Spike   Serbian Car Fans official Yugo by Spike EmptyWed May 07, 2014 10:14 pm

Nemam pojma, ja imam crevo samo, klot, nemam nigde za šraf koliko sam skontao, i malo su "češća" rebra na crevu nego na tom tvom, mislim sitnija su i više ih ima.
Back to top Go down
Miljan
Počasni ambasador i član osnivačkog tima
Počasni ambasador i član osnivačkog tima
Miljan


Broj poruka : 3293
Datum upisa : 2011-12-20
Godina : 37
Lokacija : Nis

Serbian Car Fans official Yugo by Spike Empty
PostSubject: Re: Serbian Car Fans official Yugo by Spike   Serbian Car Fans official Yugo by Spike EmptyWed May 07, 2014 11:27 pm

Otkaci to kod fara, skrati crevo ako je osteceno i navuci ga na kuciste.
Back to top Go down
https://zastava101.serbianforum.info
jollyjumper
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
jollyjumper


Broj poruka : 321
Datum upisa : 2012-01-10

Serbian Car Fans official Yugo by Spike Empty
PostSubject: Re: Serbian Car Fans official Yugo by Spike   Serbian Car Fans official Yugo by Spike EmptyThu May 08, 2014 1:21 am

Radule ako pase, kupujem.
Miljane, cini mi se kao da je nagorelo unutra i bas je puno razlistano, kao da je bilo u vodi ili sta vec, mozda bi jedino pola creva moglo da se iskoristi, videcu. Najradije bi novo.

Inace, skidao sam tepih da bi ga oprao, imao sam posla sa pijanim drugarima. Usput da vidim i kakav je patos. Prilicno sam zadovoljan, bice fotki sutra. Usput odneo sedista na pranje, opracu i tapacire, dve godine nisu oprani...zanimacija dok ne registrujem auto.

Imao problem sa bravom za paljenje, kao da stavim pogresan kljuc pa nece da okrene cilindar, uspe iz milionitog pokusaja. Problem resio VD 40.

Nastelovao sam vrata suvozaca koja je zeznuo majstor kada je pokusavao da ih nasteluje na svoju ruku, sada zatvaraju kao sef.

Moracu da uslikam i ove nalepnice, da imam ako izblede ili propadnu, jako mi se dopadaju.
Back to top Go down
http://serbiancarfans.x10.mx
Dokic
Priznanje za doprinos 101 Klubu
Priznanje za doprinos 101 Klubu
Dokic


Broj poruka : 1158
Datum upisa : 2011-12-20
Godina : 37
Lokacija : Boljetin,Donji Milanovac

Serbian Car Fans official Yugo by Spike Empty
PostSubject: Re: Serbian Car Fans official Yugo by Spike   Serbian Car Fans official Yugo by Spike EmptyThu May 08, 2014 9:20 pm

WD 40 je rešio problem i kod mene jedared. Wink
Back to top Go down
jollyjumper
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
jollyjumper


Broj poruka : 321
Datum upisa : 2012-01-10

Serbian Car Fans official Yugo by Spike Empty
PostSubject: Re: Serbian Car Fans official Yugo by Spike   Serbian Car Fans official Yugo by Spike EmptyFri May 09, 2014 12:12 am

 :goodpost: 
Jugodent je brava, nikada ranije nisam imao taj problem i na starijim automobilima...ali zato brave vrata bar jednom godisnje prskam.
Back to top Go down
http://serbiancarfans.x10.mx
Radule89
101 - 55KS
101 - 55KS
Radule89


Broj poruka : 288
Datum upisa : 2013-12-05
Godina : 34
Lokacija : malo Sečanj, mnogo Beograd

Serbian Car Fans official Yugo by Spike Empty
PostSubject: Re: Serbian Car Fans official Yugo by Spike   Serbian Car Fans official Yugo by Spike EmptyFri May 09, 2014 4:17 pm

Evo ga slikao sam crevo, malo je kratko, ali paše 100% pošto je na kućištu Smile

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Sponsored content





Serbian Car Fans official Yugo by Spike Empty
PostSubject: Re: Serbian Car Fans official Yugo by Spike   Serbian Car Fans official Yugo by Spike Empty

Back to top Go down
 
Serbian Car Fans official Yugo by Spike
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Yugo 55 '87
» Yugo 100 by Lazioman
» YUGO FLORIDA 1.3 EFI
» Yugo Koral 60
» Yugo Koral 65 (nekad bio 45)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZASTAVA 101 :: Slobodne teme / Forum free :: Moja vizija 101 / Zastava 101 vision-
Jump to: