ZASTAVA 101
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZASTAVA 101

Udruženje ljubitelja automobila ZASTAVA 101 / Association of ZASTAVA 101 fans
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

ZASTAVA 101 FORUM JE AKTIVAN, Registrujte se za pun pristup! ZASTAVA 101 FORUM IS ACTIVE! Register for full access.

 

 Koji je vaš posao? Gdje radite ili studiraju?What is your job? Where you working or studying?

Go down 
+6
Radule89
Shone
Mitke
Dokic
gosha_z101
m.aged
10 posters
AuthorMessage
m.aged
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
m.aged


Broj poruka : 270
Datum upisa : 2011-12-28
Lokacija : Kistelek Csongrád megye Hungary

Koji je vaš posao? Gdje radite ili studiraju?What is your job? Where you working or studying? Empty
PostSubject: Koji je vaš posao? Gdje radite ili studiraju?What is your job? Where you working or studying?   Koji je vaš posao? Gdje radite ili studiraju?What is your job? Where you working or studying? EmptySun Mar 04, 2012 10:36 pm

I work in a cable factory, quality control I am.
12 years,the monthly payment of about 500 Euro. Sad
Zastava's my car, not Mercedes.
And it will remain for a long time. Smile
Back to top Go down
gosha_z101
101 - 64KS
101 - 64KS
gosha_z101


Broj poruka : 614
Datum upisa : 2012-01-02
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Koji je vaš posao? Gdje radite ili studiraju?What is your job? Where you working or studying? Empty
PostSubject: Re: Koji je vaš posao? Gdje radite ili studiraju?What is your job? Where you working or studying?   Koji je vaš posao? Gdje radite ili studiraju?What is your job? Where you working or studying? EmptyMon Mar 05, 2012 2:12 pm

po profesiji mesar,to i radim,u maloprodaji,vec skoro 4 godine Very Happy
Back to top Go down
Dokic
Priznanje za doprinos 101 Klubu
Priznanje za doprinos 101 Klubu
Dokic


Broj poruka : 1158
Datum upisa : 2011-12-20
Godina : 37
Lokacija : Boljetin,Donji Milanovac

Koji je vaš posao? Gdje radite ili studiraju?What is your job? Where you working or studying? Empty
PostSubject: Re: Koji je vaš posao? Gdje radite ili studiraju?What is your job? Where you working or studying?   Koji je vaš posao? Gdje radite ili studiraju?What is your job? Where you working or studying? EmptyMon Mar 05, 2012 4:41 pm

Jos uvek student bivše Više škole unutrašnjih poslova,sadašnja Kriminalističko-policijska akademija,a inače za školovanje,a i za život,zarađujem tako što ocu pomažem u krečenju,farbanju i ostalim molersko-farbarskim poslovima!
Back to top Go down
Mitke
Facebook Moderator
Facebook Moderator
Mitke


Broj poruka : 746
Datum upisa : 2011-12-26
Godina : 34
Lokacija : Beograd

Koji je vaš posao? Gdje radite ili studiraju?What is your job? Where you working or studying? Empty
PostSubject: Re: Koji je vaš posao? Gdje radite ili studiraju?What is your job? Where you working or studying?   Koji je vaš posao? Gdje radite ili studiraju?What is your job? Where you working or studying? EmptyTue Mar 06, 2012 11:42 pm

Po profesijii Rukovalac Gradjevinskom Mehanizacijom, time se i bavim vec 4 godine.
Back to top Go down
Shone
101 - 55KS
101 - 55KS
Shone


Broj poruka : 106
Datum upisa : 2012-04-06
Godina : 35
Lokacija : Niš

Koji je vaš posao? Gdje radite ili studiraju?What is your job? Where you working or studying? Empty
PostSubject: Re: Koji je vaš posao? Gdje radite ili studiraju?What is your job? Where you working or studying?   Koji je vaš posao? Gdje radite ili studiraju?What is your job? Where you working or studying? EmptySun Aug 26, 2012 10:57 am

Studiram savremene računarske tehnologije u Visokoj Tehničkoj Školi u Nišu, još jedan ispit do kraja koji spremam, kao i diplomski.
Radim u VTŠ Apps Timu, Samsung iz BG-a nas finansira opremom, na dizajnu i kodiranju aplikacija za Android i Badu, i samo dizajnu aplikacija za Smart TV, a programiranje i dizajn radim i u inSoft timu, čiji sam osnivač.
A za "život" zarađujem tako što mi s vremena na vreme dođe poneki komp/laptop da mu instaliram Windows i prateće programe, po želji i da fizički očistim, ili s drugarom sređujemo Ajfonove (iPhone), radimo kompletan Jailbreak, otključavanje, ubaivanje navigacije itd. Iskreno se nadam da ću da napustim sve poslove, jer se otvara uskoro nova firma u Nišu, pa čekam otvaranje pa da pređem tamo.
Back to top Go down
http://www.insoft.in.rs
Radule89
101 - 55KS
101 - 55KS
Radule89


Broj poruka : 288
Datum upisa : 2013-12-05
Godina : 34
Lokacija : malo Sečanj, mnogo Beograd

Koji je vaš posao? Gdje radite ili studiraju?What is your job? Where you working or studying? Empty
PostSubject: Re: Koji je vaš posao? Gdje radite ili studiraju?What is your job? Where you working or studying?   Koji je vaš posao? Gdje radite ili studiraju?What is your job? Where you working or studying? EmptySun Dec 22, 2013 2:23 am

Ja sam po struci električar (nisam banderaš) Smile Radim kao profesionalni vojnik na aeorodromu u Batajnici,na jednom PVO sistemu,plata - vojna tajna,strogo poverljivo Smile
Back to top Go down
meto65
Ambasador u Makedoniji
Ambasador u Makedoniji
meto65


Broj poruka : 2086
Datum upisa : 2011-12-30
Godina : 58
Lokacija : Skopje, Macedonia

Koji je vaš posao? Gdje radite ili studiraju?What is your job? Where you working or studying? Empty
PostSubject: Re: Koji je vaš posao? Gdje radite ili studiraju?What is your job? Where you working or studying?   Koji je vaš posao? Gdje radite ili studiraju?What is your job? Where you working or studying? EmptySun Dec 22, 2013 1:17 pm

Profesionalni kuvar, International chef of cuisine , plata kako kada, van MKD odlicno, ovde u MKD slabo.........
Back to top Go down
ljupco
101 - 55KS
101 - 55KS
ljupco


Broj poruka : 246
Datum upisa : 2013-09-04
Godina : 56
Lokacija : Strumica MK

Koji je vaš posao? Gdje radite ili studiraju?What is your job? Where you working or studying? Empty
PostSubject: Re: Koji je vaš posao? Gdje radite ili studiraju?What is your job? Where you working or studying?   Koji je vaš posao? Gdje radite ili studiraju?What is your job? Where you working or studying? EmptyFri Dec 27, 2013 9:53 am

Elektro inzenjer iz 1993g. Radim kao inzenjer u kablovsku televiziju.
Back to top Go down
YUgisa
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
YUgisa


Broj poruka : 1313
Datum upisa : 2012-09-07
Godina : 34
Lokacija : Subotica

Koji je vaš posao? Gdje radite ili studiraju?What is your job? Where you working or studying? Empty
PostSubject: Re: Koji je vaš posao? Gdje radite ili studiraju?What is your job? Where you working or studying?   Koji je vaš posao? Gdje radite ili studiraju?What is your job? Where you working or studying? EmptyFri Dec 27, 2013 1:30 pm

Građevinski tehničar za visokogradnju sto u mojoj struci znaci apsolutno nista iz skole koja sem nesto matematike, nije me nista naucila sto nisi mogao naucuti prostim citanjem knjige. Najveca greska u mom zivotu. Ne radim nista jer ne pada mi na pamet da prihvatim posao gde ako sam placan 8 sati da radim, moram da dodjem pola sata ranije da pripremim sve za posao i da ostanem jos posle toga toliko da pospremim, niti da usaglasavam rad svojih unutrasnjih organa sa 5min dozvoljene pauze za WC u 8 sati niti mi pada na pamet da radim ako me sef pozove van radnog vremena za pomoc u bilo koje doba dana i noci i da ne dobijem nikakve beneficije i bonuse od toga. Ili mogu da radim poslove koji nisu vezani za takvu vrstu, ali obicno takve poslove rade pijani i totalne budale za koje nemam puno strpljenja. Tako da sam u nekom zacaranom krugu da ili moram da se prekvalifikujem da radim neki posao koji ne volim gde mogu samostalno da radim i da trpim retardirane uslove u radu ili da radim posao koji mi je ok sa ljudima koji su retardirani ili da pokrenem svoj posao za koji nemam para ili da se nadam da cu naleteti u neku grupu ljudi koji rade posao smisleno, trezno u normalnim uslovima u sta cisto sumnjam...

Dzeparac krpim iz svog hobija koji znate sta je vec, sto mi roditelji daju da uradim po kuci za sta bi morali da plate majstora i sa drugaricom prodajem u Backoj Palanci robu tj pre svega hranu iz Madjarske jer je jeftinije... Ukupna ovogodisnja zarada od svega toga je vrtoglavih 500-600e  Neutral
Back to top Go down
http://boyracermotorsport.forum315.com/
twist2open
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
twist2open


Broj poruka : 670
Datum upisa : 2011-12-25
Godina : 47
Lokacija : Ljubljana

Koji je vaš posao? Gdje radite ili studiraju?What is your job? Where you working or studying? Empty
PostSubject: Re: Koji je vaš posao? Gdje radite ili studiraju?What is your job? Where you working or studying?   Koji je vaš posao? Gdje radite ili studiraju?What is your job? Where you working or studying? EmptyWed Feb 26, 2014 10:19 pm

U svom zivotu radio sam sve i svasta, od prodaje hi-fi uredjaja, prodaje racunara, servis istih, neko vreme kao obezbedjenje za banku i slicno. Trenutno radim u vladi, tacnije government communication office, i ne pada mi na pamet da menjam iako plata nije najbolja...
Back to top Go down
http://zastava101-1973.webs.com/
Sponsored content





Koji je vaš posao? Gdje radite ili studiraju?What is your job? Where you working or studying? Empty
PostSubject: Re: Koji je vaš posao? Gdje radite ili studiraju?What is your job? Where you working or studying?   Koji je vaš posao? Gdje radite ili studiraju?What is your job? Where you working or studying? Empty

Back to top Go down
 
Koji je vaš posao? Gdje radite ili studiraju?What is your job? Where you working or studying?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Koji alternator i koji anlaser može biti PRAVI?
» Gdje vakum na 32 dmtr
» Ponuda za posao našim kolegama
» Sta radite sa starim motornim uljem?
» Koji karburator ugraditi?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZASTAVA 101 :: Slobodne teme / Forum free :: Slobodno vreme / Free time-
Jump to: