ZASTAVA 101
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZASTAVA 101

Udruženje ljubitelja automobila ZASTAVA 101 / Association of ZASTAVA 101 fans
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

ZASTAVA 101 FORUM JE AKTIVAN, Registrujte se za pun pristup! ZASTAVA 101 FORUM IS ACTIVE! Register for full access.

 

 Kako okititi Stojadina za svadbu?

Go down 
+3
Miljan
meto65
zastava101b
7 posters
AuthorMessage
zastava101b
Član osnivačkog tima
Član osnivačkog tima
zastava101b


Broj poruka : 3470
Datum upisa : 2011-12-21
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Kako okititi Stojadina za svadbu? Empty
PostSubject: Kako okititi Stojadina za svadbu?   Kako okititi Stojadina za svadbu? EmptyTue Oct 01, 2013 11:19 pm

Evo korisne teme...
Moj Kec je u nekoliko navrata bio zvezda svadbarske kolone. Kod brata od ujaka (vozio sam barjaktara i bio prvi u koloni) sam se sam bavio ukrašavanjem bez uobičajenog lepljenja ukrasa braon selotejpom za haubu Mad  kako je to jedno vreme rađeno. Prosto sam pomoću ukrasnih trakica vezao mašne za retrovizor, brisače i rešetke haube. Na žalost ni jednu sliku od tada nemam...

Najnovije je da sam se i ja oženio, a moj kec je bio mladenački auto. Za dekoraciju je zaslužne moja tašta - ništa napadno - sve od tila i priodnog cveća, isto vezano trakicama.
Inače, par dana pre svadbe sam se izlomio da namontiram Cromodore Very Happy 

Kako okititi Stojadina za svadbu? 8nyf.th[/quote]
Kakva su Vaša iskustva?
Back to top Go down
https://zastava101.serbianforum.info/t3348-istorijsko-naslee-zas
meto65
Ambasador u Makedoniji
Ambasador u Makedoniji
meto65


Broj poruka : 2086
Datum upisa : 2011-12-30
Godina : 58
Lokacija : Skopje, Macedonia

Kako okititi Stojadina za svadbu? Empty
PostSubject: Re: Kako okititi Stojadina za svadbu?   Kako okititi Stojadina za svadbu? EmptyWed Oct 02, 2013 1:16 am

Ali zato je sad 101 sa Cromodora-ma Nole prava lepota , raj za oci, kao Specijal clap cheers2 cheers2 
Back to top Go down
Miljan
Počasni ambasador i član osnivačkog tima
Počasni ambasador i član osnivačkog tima
Miljan


Broj poruka : 3293
Datum upisa : 2011-12-20
Godina : 37
Lokacija : Nis

Kako okititi Stojadina za svadbu? Empty
PostSubject: Re: Kako okititi Stojadina za svadbu?   Kako okititi Stojadina za svadbu? EmptyWed Oct 02, 2013 1:21 am

Moj je kicen par puta i jednom se na suncu toliko spekao selotejp na haubi, da sam ga jedva skinuo. angry2 
Back to top Go down
https://zastava101.serbianforum.info
meto65
Ambasador u Makedoniji
Ambasador u Makedoniji
meto65


Broj poruka : 2086
Datum upisa : 2011-12-30
Godina : 58
Lokacija : Skopje, Macedonia

Kako okititi Stojadina za svadbu? Empty
PostSubject: Re: Kako okititi Stojadina za svadbu?   Kako okititi Stojadina za svadbu? EmptyWed Oct 02, 2013 1:39 am

Ja sam vozio sina i snajku na vencanje u osmici, ali je nisam kitio Sad  , samo je oprao ocistio i muzika naravno Very Happy , nije mi bilo do kicenja jer nije bilo puno od kako je supruga preminula, ali sad mi zao, trebao sam da nakitim osmicu, al zdravlje, kad se zene unuci onda ce sigurno da bude kicenja dance 
Back to top Go down
YUgisa
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
YUgisa


Broj poruka : 1313
Datum upisa : 2012-09-07
Godina : 34
Lokacija : Subotica

Kako okititi Stojadina za svadbu? Empty
PostSubject: Re: Kako okititi Stojadina za svadbu?   Kako okititi Stojadina za svadbu? EmptyWed Oct 02, 2013 8:41 am

Moja keva je imala cvecaru i mi smo mnogo auomobila kitili, nikad nismo zalepili ni parce seltoejpa Wink Uvek smo stavjali jednu ikebanu, odprilike tamo gde je otvor za ventilaciju sa desne strane haube i onda odatle kao kraci sunca smo po haubi razvezivali trake od 5 do 7 krakova i onda smo vezivali brdo malih buketica po tim kracima, tako da je cela hauba bila u cvecu Cool 
Back to top Go down
http://boyracermotorsport.forum315.com/
Mitke
Facebook Moderator
Facebook Moderator
Mitke


Broj poruka : 746
Datum upisa : 2011-12-26
Godina : 34
Lokacija : Beograd

Kako okititi Stojadina za svadbu? Empty
PostSubject: Re: Kako okititi Stojadina za svadbu?   Kako okititi Stojadina za svadbu? EmptyWed Oct 02, 2013 1:42 pm

Moj stojadin je vise puta kicen za svadbe, takodje bez selotejpa, uvek je vezivano Very Happy

Zao mi je sto nemam slike Sad
Back to top Go down
Dokic
Priznanje za doprinos 101 Klubu
Priznanje za doprinos 101 Klubu
Dokic


Broj poruka : 1158
Datum upisa : 2011-12-20
Godina : 37
Lokacija : Boljetin,Donji Milanovac

Kako okititi Stojadina za svadbu? Empty
PostSubject: Re: Kako okititi Stojadina za svadbu?   Kako okititi Stojadina za svadbu? EmptyWed Oct 02, 2013 5:07 pm

Ali u vecini slucajeva furaju selotejp traku,katastrofa. Nemam slike,ali i moj je stojadin bio okicen za jednu svadbu,vezane trakice oko retrovizora,selotejp nisam dozvolio,pa i da mi plate. Evil or Very Mad 
Back to top Go down
Starie
101 - 64KS
101 - 64KS
Starie


Broj poruka : 771
Datum upisa : 2012-01-09
Lokacija : Slovenija

Kako okititi Stojadina za svadbu? Empty
PostSubject: Re: Kako okititi Stojadina za svadbu?   Kako okititi Stojadina za svadbu? EmptyWed Oct 02, 2013 7:53 pm

Na mom 101 su ruže na haubi stale uz pomoč vakuuma - privezane su bile na slično stvar, kao što se je upotrebava kod npr. Garmina kad ga staviš na prozor, samo da je veča.

Kako okititi Stojadina za svadbu? Dscn1222 Kako okititi Stojadina za svadbu? Dscn1223Kako okititi Stojadina za svadbu? Dscn4726

Kako okititi Stojadina za svadbu? Dscn1573Kako okititi Stojadina za svadbu? Dscn1576Kako okititi Stojadina za svadbu? Dscn1582Kako okititi Stojadina za svadbu? Dscn4876

To nije pustilo tragova, nego je voda izcurljala iz ruža, pa se kroz dan na suncu vpila u farbo, tako da kad sada pogledaš od blizu (10 cm) se vidi žuti krog.

Da, kad sam zagledao onaj omoto oko 101, sam u mislima jeb*o sve po spisku... lol! 
Back to top Go down
http://starie.inc@gmail.com
meto65
Ambasador u Makedoniji
Ambasador u Makedoniji
meto65


Broj poruka : 2086
Datum upisa : 2011-12-30
Godina : 58
Lokacija : Skopje, Macedonia

Kako okititi Stojadina za svadbu? Empty
PostSubject: Re: Kako okititi Stojadina za svadbu?   Kako okititi Stojadina za svadbu? EmptyThu Oct 03, 2013 1:35 am

E starie brate , ti imas stojadina ciji enterijer sam najvise voleo oduvek, sedista, instrument tablu i sve ostalo, a i tako je nov wub ..podseca me na vremena kad je ujak iz Nisa kupio Mediterana, ista sedista isto sve, mozda me hvata nostalgija za ta vremena, ne znam , ali TO je TO , a i podseca me na Specijala kojeg sam vozio kao tinejdzer (nije bio moj, msm da sam pisao negde o tome na forumu, imao isti enterijer, ama BAS isti ) , pozz
Back to top Go down
Starie
101 - 64KS
101 - 64KS
Starie


Broj poruka : 771
Datum upisa : 2012-01-09
Lokacija : Slovenija

Kako okititi Stojadina za svadbu? Empty
PostSubject: Re: Kako okititi Stojadina za svadbu?   Kako okititi Stojadina za svadbu? EmptyThu Oct 03, 2013 5:01 pm

Meto, ona siva su najviše neutralna, pa so možda i zato najsviđljiva. Ja bih više žuta ili narančasta. Crna su gadna. Laughing 
Back to top Go down
http://starie.inc@gmail.com
Sponsored content





Kako okititi Stojadina za svadbu? Empty
PostSubject: Re: Kako okititi Stojadina za svadbu?   Kako okititi Stojadina za svadbu? Empty

Back to top Go down
 
Kako okititi Stojadina za svadbu?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» 51 godina našeg Stojadina
» Zastava 101 Klub istražuje 100 jada legendarnog Stojadina
» Old school saveti za zimu / Old school tips for winter
» Kako popraviti grejanje u 101
» Kako frizirati Zastavu 101?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZASTAVA 101 :: Slobodne teme / Forum free :: Slobodno vreme / Free time-
Jump to: