ZASTAVA 101
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZASTAVA 101

Udruženje ljubitelja automobila ZASTAVA 101 / Association of ZASTAVA 101 fans
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

ZASTAVA 101 FORUM JE AKTIVAN, Registrujte se za pun pristup! ZASTAVA 101 FORUM IS ACTIVE! Register for full access.

 

 Naše žene i naši automobili

Go down 
+8
Starie
meto65
gosha_z101
roshke
dusan_veli
Dokic
ApolloNs
zastava101b
12 posters
AuthorMessage
zastava101b
Član osnivačkog tima
Član osnivačkog tima
zastava101b


Broj poruka : 3470
Datum upisa : 2011-12-21
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Naše žene i naši automobili Empty
PostSubject: Naše žene i naši automobili   Naše žene i naši automobili EmptySat Feb 11, 2012 2:20 pm

Pošto videh da nas ima dosta i u ovom klubu, rekoh da pokrenem temu:

Kao što je deki pisao o kupovini u Trstu u doba njegovih roditelja, kod mene je i dalje tako.
Moja devojka nervni slom doživi i hoće da me ubije ako odemo na odmor, a ja (po običaju) podignem haubu da nešto odradim. Grdi me, ''kola su ti bitnija od mene...ne mogu da razumem da neko posvećuje toliko pažnje kolima....ja sam ti tu pored auto, posveti meni malo pažnje...šta, ti ćeš sad tu da radiš oko kola, a ja da se smaram NEĆU tako..'' i najjača izjava ''u tvojoj sobi ima više slika stojadina, nego mojih, (onda ja kažem da sam kačio slike samo auta, da ne volim slike drugih ljudi na zidu), a ona će meni:'' Kako da ne imaš sliku onog arapina na zidu (slika sa KK ekspedicije), zar arapina više voliš nego mene, pa je wegova slika veča od moje!''
Iako postoje ovakvi komentari, ipak voli da uživa u vožnji kad se vozimo po predelima Srbije, naročito kada su duže i živopisne relacije u pitanju. A najviše joj se sviđa kad je vozim u reli stilu po krivinama na Divčibarima.

Ajmo kolege, kakva su vaša iskustva na ovom polju....
Back to top Go down
https://zastava101.serbianforum.info/t3348-istorijsko-naslee-zas
ApolloNs
Član osnivačkog tima
Član osnivačkog tima
ApolloNs


Broj poruka : 867
Datum upisa : 2011-12-20
Godina : 40
Lokacija : Novi Sad

Naše žene i naši automobili Empty
PostSubject: Re: Naše žene i naši automobili   Naše žene i naši automobili EmptySat Feb 11, 2012 2:42 pm

tvoja bar voli reli vožnju moja se boji kad vozim brzo! između ostalog boji se i zvuka motora! kaže reži jako kao da će da explodira Very Happy
a ne mož udovoljiti. kad vozim 60-70km/h onda mi kaže da idem brže, kad dodjem do 120km/h onda joj reži pa se boji, tako da smo našli optimum solidne brzine bez mnogo brujanja a to je 80-90km/h boske boske boske
Back to top Go down
Dokic
Priznanje za doprinos 101 Klubu
Priznanje za doprinos 101 Klubu
Dokic


Broj poruka : 1158
Datum upisa : 2011-12-20
Godina : 38
Lokacija : Boljetin,Donji Milanovac

Naše žene i naši automobili Empty
PostSubject: Re: Naše žene i naši automobili   Naše žene i naši automobili EmptySat Feb 11, 2012 3:13 pm

Hmm,kod mene je slična situacija kao i kod vas momci,mogu reći slobodno da ima elemenata i iz Novicinog i iz Dekijevog posta.
Elem,kad god nešto kupim za auto(a dao Bog,ja to kupujem vrlo često,bilo delove,kozmetiku ili neku sitnicu) odmah kreće priča: " Opet za ta kola,više ulažeš u kola,nego što meni kupuješ stvari"...
Kad krenem na čišćenje,usisavanje i slično,kreće priča:" Pa zar opet,vidiš da su čista,skinućeš farbu"!
Mada,posle malo zvocanja,uskoči u pomoć.
Mogu da se pohvalim što nije od onih koje "ne vole da furaju yugom",već je ponosna na auto,hoće i da mi kupi poneku sitnicu,da mi pomogne oko nekih stvari.
Npr. ona crvena slova na Michelin gumama bila njen rad,ja sam samo oprao gume i pokazao na jednom slovu,dalje je sama; kad smo išli proletos na skup u Bg ceo smo dan čistili i "picanili" auto itd itd. <3
Što se vožnje tiče,tu se javljaju 2 mala problema,prvi je da moram muziku da smanjim,skoro kao kad sam sa ćaletom(od mogućih 35 na 10),
a i ne voli kad ga zbrzam na mestima gde to nije predviđeno.
Sve su to sitnice koje se daju ispoštovati,ali zato,kad ostanem sam u autu... To je već stvar režije!
:abarth: punk
Back to top Go down
dusan_veli
101 - 55KS
101 - 55KS
dusan_veli


Broj poruka : 320
Datum upisa : 2011-12-23
Godina : 32
Lokacija : Nis

Naše žene i naši automobili Empty
PostSubject: Re: Naše žene i naši automobili   Naše žene i naši automobili EmptySat Feb 11, 2012 4:17 pm

momci ovo je prava tema na forumu Very Happy Very Happy: D ja i nemam tih problema cak imam i pomoc sa devojkine strane, tako dodjem kod nje zamolim je da mi osmirgla kuciste karburatora, zajedno smirglamo felne pre farbanja, a sto se tice voznje to joj sve zavisi od raspolozenja mda se i ne buni kad brzo vozim Very Happy
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1595749349
roshke
101 - 55KS
101 - 55KS
roshke


Broj poruka : 41
Datum upisa : 2011-12-23

Naše žene i naši automobili Empty
PostSubject: Re: Naše žene i naši automobili   Naše žene i naši automobili EmptySat Feb 11, 2012 7:45 pm

Ja cu navesti neke situacije vezane za moj auto i "prijateljice" Very Happy
Tada je jos u opticaju bio beli confort i zanimljivo je da me je skroz skapirala cime se bavim(starudijom),valjda zato sto i ona voli automobile xD Cesto se nasla da pomogne u svakom pogledu,sto se tice pranja,sredjivanja,nabavke delova i transporta,lepljenje vizira ahahah i slicno. Jednom prilikom je zajebala vizir pa je poslata u kola da slusa muziku al nije joj djavo dao mira pa je markerom sarala soferku gde vizir pokriva.(svakakve poruke su tu bile Very Happy) Sve u svemu nije se mnogo bunila sto dosta vremena provodim uz auto,bilo je dosta i njoj posveceno. Imao sam priliku i da me ona vozi,izrazila zelju,pa sam joj prepustio volan da i ja vidim kakav je osecaj voziti se u svom autu na suvozacevom mestu xD Eto to je to otprilike, conforta nema al ona je jos uvek tu negde Very Happy
Sto se tice medosa,novi auto nova devojka ahaha ova je skroz bila nezainteresovana za automobile cak sta vise nije mnogo vremena imala ni za mene a ne za auto al ajde trajalo je to nekoliko. Prvom prilikom kad sam posao za nju autom, nakon par dana od upoznavanja (mislim da nije ni znala sta vozim) posle ulaska u auto rekla je: Bas je dobar, STARINSKI Very Happy a ja se pozitivno iznenadio xD Plasila se onog zvuka sto je i Deki naveo tako da sam morao da se kontrolisem xD
Dosta od mene,aj zdravo
Back to top Go down
gosha_z101
101 - 64KS
101 - 64KS
gosha_z101


Broj poruka : 614
Datum upisa : 2012-01-02
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Naše žene i naši automobili Empty
PostSubject: Re: Naše žene i naši automobili   Naše žene i naši automobili EmptySun Feb 12, 2012 11:39 am

Sa devojkom sam vec tri godine,i od prve voznje nije imala problem sto je to star auto,tj plavi confort,za kog me vezu vrlo lepe uspomene i dragi trenuci sa tom devojcicom,kako je vreme prolazilo ubacio sam je u stos oko kola,iako nije imala blage veze,sad zna sta su svecice,kablovi,karb,i jos neke sitnice Very Happy ,i ona ne voli mnogo bucnu voznju,tipa preko 5 iljada obrta,plasi se zvuka u kabini jer ima osecaj da polecvemo u trecoj brzinu,a gde je dalje Twisted Evil ,ne voli sto dosta vremena provodim oko conforta,za nju ostaje manje vremena normalno,al nije zanemarena,zensko je to,paznja joj treba,inace voli da se slika sa confortom,pojedinci su videli sliku na fejsu bleh ,luda je bez njega,jos ludja sa njim xD.
Naucila je da pokrene vozilo i da stane,naravno na confortu,i dan danas me smara da joj dam da vozi,iako bi ga upucala negde kad bi je pustio u saobracaj,tako da vozi samo na prvom parkingu zbog busted_cop ,a sto se tice brze voznje,kuka mi i za to,da prebrzo vozim,sto nije istina naravno,ja sam penzos stil boske ,40kmh,al po snegu,sve u svemu,navikla se na z 101,samo joj je bilo cudno kad sam prvi put dosao zutim kecom po nju,a navikla je na plavog,tu su pali prvi poljupci itd itd,al navikla se i na zucka,ima i on neki svoj smek wub
Vozio sam je najbrze 130 na sat i odsekla se,mislila je da polecemo 9017811
Ziveli,da vas ne davim vise
Back to top Go down
dusan_veli
101 - 55KS
101 - 55KS
dusan_veli


Broj poruka : 320
Datum upisa : 2011-12-23
Godina : 32
Lokacija : Nis

Naše žene i naši automobili Empty
PostSubject: Re: Naše žene i naši automobili   Naše žene i naši automobili EmptySun Feb 12, 2012 12:25 pm

a nisam napisao jos jednu sitnicu....vozim ja devojku kuci a to vece mi se nije ludovalo nisam bas nesto imao gorivo za gaziti jos sam stavio i dvogli i to vece laganica bila sa voznjim sve dok se jedan sa kecom nije izglupirao! ja vozim laganica u desnu traku on mi blicac nesto staje pored mene nesto me mraci i moje srce me pita sta se ovaj glupira to mi je dalo podsticaj da ga presaltam i oduvam nije me video Very Happy naravno devojcica se samo smejala Very Happy
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1595749349
meto65
Ambasador u Makedoniji
Ambasador u Makedoniji
meto65


Broj poruka : 2086
Datum upisa : 2011-12-30
Godina : 58
Lokacija : Skopje, Macedonia

Naše žene i naši automobili Empty
PostSubject: Re: Naše žene i naši automobili   Naše žene i naši automobili EmptySun Feb 12, 2012 1:00 pm

Na zalost ,moja je preminula prosle godine, tako da ne mogu da pricam sta se desava sada, ali ranije kad sam ludovao van grada ( u gradu uvek vozim lagano ), uvek se drzala za sediste sa obe ruke i nije mrdala , ukoceno je gledala samo napred i kocila je nogama o patos Twisted Evil
Back to top Go down
Starie
101 - 64KS
101 - 64KS
Starie


Broj poruka : 771
Datum upisa : 2012-01-09
Lokacija : Slovenija

Naše žene i naši automobili Empty
PostSubject: Re: Naše žene i naši automobili   Naše žene i naši automobili EmptySun Feb 12, 2012 6:18 pm

Moja djevojka ima 2 mala psa i posveča jima puno puno pažnje, tako da u slučaju, kad počne nešto da se ljuti zbog stojadina ja mogu da počnem se ljutiti zbog pasa (psa)...
I tako ona nema ništa da mi reče i ja nemam ništa da se ljutim Twisted Evil

Ponekad mi pomogne oko nekih stvari (brušenje, kitanje, barvanje).

Svaki dan ideva u školo sa stojadinom i naravno, ovaj avto je prinas rijetkost i zato svi ljudi gledaju. Ona se tada ljuti, da se srame da se vozi u ovom sranju - govnom. Ja ji onda rečem, da svi gledaju njo, ljepoto Laughing

U tokom vožnje nije je strah ništa jer vozim najviše 70 km/h i ni nema neke buke...
Jedan put je ona vozila iz škole domov. Onda sam jo pitao kako se ji čini voziti 101, rekla je da je kao svaki drug avto, osim menjač ji je jako čudan i teško da pronađe stepeni.
Crveni stojadin bio je auto u kojem se je učila pokretati - speljevanje - neznam kako se u srbohrvatski reče...
Back to top Go down
http://starie.inc@gmail.com
misa su
PIONEER
PIONEER
misa su


Broj poruka : 8
Datum upisa : 2012-02-02
Godina : 40
Lokacija : Subotica

Naše žene i naši automobili Empty
PostSubject: Re: Naše žene i naši automobili    Naše žene i naši automobili EmptySun Feb 12, 2012 8:37 pm

Ja mogu da se pohvalim da sam lane za rodj. na pokon dobio pragove, a moja bolja polovina dozivljava naseg keca kao clana porodice, pa pitanje svadbe od prvog trenutka ne dovodim u pitanje...
Back to top Go down
m.aged
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
m.aged


Broj poruka : 270
Datum upisa : 2011-12-28
Lokacija : Kistelek Csongrád megye Hungary

Naše žene i naši automobili Empty
PostSubject: Re: Naše žene i naši automobili   Naše žene i naši automobili EmptySat Feb 18, 2012 9:27 pm

My wife is always 90 km / h drive, city, country road, whatever.
I ask, what city?
Always that I do. wallbash
Back to top Go down
Vladislav
101 - 55KS
101 - 55KS
Vladislav


Broj poruka : 416
Datum upisa : 2011-12-21
Godina : 31
Lokacija : Leskovac

Naše žene i naši automobili Empty
PostSubject: Re: Naše žene i naši automobili   Naše žene i naši automobili EmptySat Feb 18, 2012 9:35 pm

Starie wrote:
učila pokretati - speljevanje - neznam kako se u srbohrvatski reče...
Mislis naglo kretanje. Twisted Evil
To mu dodje ''startovanje'' boske AJDE DA GA STARTUJEMOOOOO... boske boske boske
Back to top Go down
Starie
101 - 64KS
101 - 64KS
Starie


Broj poruka : 771
Datum upisa : 2012-01-09
Lokacija : Slovenija

Naše žene i naši automobili Empty
PostSubject: Re: Naše žene i naši automobili   Naše žene i naši automobili EmptySun Feb 19, 2012 11:02 am

Vladislav wrote:
Starie wrote:
učila pokretati - speljevanje - neznam kako se u srbohrvatski reče...
Mislis naglo kretanje. Twisted Evil
To mu dodje ''startovanje'' boske AJDE DA GA STARTUJEMOOOOO... boske boske boske

Neznam što znači "naglo kretanje". Čini mi se da je to brzo speljevanje (kao na rallyu). Ne, nisam mislio toga Laughing
Baš ono što se radi, kad iz 0 km/h ideš na 10 km/h. study
Back to top Go down
http://starie.inc@gmail.com
jollyjumper
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
jollyjumper


Broj poruka : 321
Datum upisa : 2012-01-10

Naše žene i naši automobili Empty
PostSubject: Re: Naše žene i naši automobili   Naše žene i naši automobili EmptyWed Feb 22, 2012 1:44 pm

Moja se plasi kidanja po krivinama inace i sama vozi kao Fandjo,tako da nema problema. Twisted Evil
Back to top Go down
http://serbiancarfans.x10.mx
Sponsored content





Naše žene i naši automobili Empty
PostSubject: Re: Naše žene i naši automobili   Naše žene i naši automobili Empty

Back to top Go down
 
Naše žene i naši automobili
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» EKSKLUZIVA!!! Od sutra na kioscima sirom Hrvatske!! Model Zastave 101 u 1:43 mjerilu.
» Zastava Specijalni Automobili (Sombor)
» Servisno uputstvo Zastava automobili
» Uskoro, časopis Legendarni automobili
» AUTO MAGAZIN - Najbolji srpski automobili

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZASTAVA 101 :: Slobodne teme / Forum free :: Slobodno vreme / Free time-
Jump to: