ZASTAVA 101
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZASTAVA 101

Udruženje ljubitelja automobila ZASTAVA 101 / Association of ZASTAVA 101 fans
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

ZASTAVA 101 FORUM JE AKTIVAN, Registrujte se za pun pristup! ZASTAVA 101 FORUM IS ACTIVE! Register for full access.

 

 Filmovi za obrazovanje vozača

Go down 
3 posters
AuthorMessage
zastava101b
Član osnivačkog tima
Član osnivačkog tima
zastava101b


Broj poruka : 3470
Datum upisa : 2011-12-21
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Filmovi za obrazovanje vozača Empty
PostSubject: Filmovi za obrazovanje vozača   Filmovi za obrazovanje vozača EmptyTue Jan 28, 2014 12:28 pm

Drage kolege,

Svi smo mi uvereni da sve znamo o vožnji i motoristici, međutim, uvek ima prostora da se naša znanja prošire i utvrde. Iz tog razloga otvaram ovu temu gde možemo postavljati filmove i klipove koji nas mogu naučiti korisnim stvarima.

Osnovna napomena: Svi smo mi pomalo sujetni, i kada počne film kažemo ''Ovo je za one koji nemaju pojma...'' moj je savet svima da pređu preko toga i pažljivo pogledaju filmove.

Evo prvog filma koji na jednostavan način objašnjava kompletan proces prerade nafte u benzin. Film je iz 1950, tako da nam daje bazne informacije (nova tehnologija je daleko savršenija), ali i zadovoljstvo snimaka starih, američkih automobila i benzinskih stanica:



Rayvoj FORD automobila:


_________________
ZASTAVA 101 VOZILO USPEHA

SVI MOJI TEKSTOVI O ZASTAVI 101
Back to top Go down
https://zastava101.serbianforum.info/t3348-istorijsko-naslee-zas
YUgisa
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
YUgisa


Broj poruka : 1313
Datum upisa : 2012-09-07
Godina : 34
Lokacija : Subotica

Filmovi za obrazovanje vozača Empty
PostSubject: Re: Filmovi za obrazovanje vozača   Filmovi za obrazovanje vozača EmptyTue Jan 28, 2014 1:16 pm

Evo nesto i od mene iz moje oblasti Wink

Razlika izmedju twin tube i mono tube amortizera kao i razlika izmedju funkcionisanja uljnih/gasnih amortizera sa niskim pritiskom i gasnih amortizera sa visokim pritiskom:
Back to top Go down
http://boyracermotorsport.forum315.com/
YUgisa
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
YUgisa


Broj poruka : 1313
Datum upisa : 2012-09-07
Godina : 34
Lokacija : Subotica

Filmovi za obrazovanje vozača Empty
PostSubject: Re: Filmovi za obrazovanje vozača   Filmovi za obrazovanje vozača EmptyMon Apr 21, 2014 11:47 am

Jedan dobar snimak koji govori o reglazi trapa kao i o elementima oslanjanja uz mogucnosti poboljsavanja performansi:
Back to top Go down
http://boyracermotorsport.forum315.com/
Stojadinka
101 - 55KS
101 - 55KS



Broj poruka : 176
Datum upisa : 2013-07-27
Godina : 56
Lokacija : Melbourne

Filmovi za obrazovanje vozača Empty
PostSubject: Re: Filmovi za obrazovanje vozača   Filmovi za obrazovanje vozača EmptyMon Apr 28, 2014 1:07 am

od tih pra-starih nema boljih, svi su vrlo dobri ili odlicni, meni najbolji je prvi na listi o diferencijalu I mjenjacu, ostale na listi mozete naci po imenu, ja sam dodavao imena ispred; Chevrolet, usarmy itdFilmovi za obrazovanje vozača 2re5ftt
Back to top Go down
Sponsored content





Filmovi za obrazovanje vozača Empty
PostSubject: Re: Filmovi za obrazovanje vozača   Filmovi za obrazovanje vozača Empty

Back to top Go down
 
Filmovi za obrazovanje vozača
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Auto - moto filmovi
» Voda na mestu vozaca
» Kletva vozača Zastave 128 lopovu koji mu je ukrao auto

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZASTAVA 101 :: Slobodne teme / Forum free :: Slobodno vreme / Free time-
Jump to: