ZASTAVA 101
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZASTAVA 101

Udruženje ljubitelja automobila ZASTAVA 101 / Association of ZASTAVA 101 fans
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

ZASTAVA 101 FORUM JE AKTIVAN, Registrujte se za pun pristup! ZASTAVA 101 FORUM IS ACTIVE! Register for full access.

 

 Prozivke....

Go down 
+11
Valas
Dokic
Komercijalista
prangija
vlash86
YUgisa
meto65
zastava101b
jurica.zgb
Miljan
danilo101
15 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
ZastavaNis
101 - 55KS
101 - 55KS
ZastavaNis


Broj poruka : 144
Datum upisa : 2012-07-19
Godina : 30
Lokacija : Niš, Srbija

Prozivke.... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Prozivke....   Prozivke.... - Page 2 EmptyThu Oct 25, 2012 4:19 am

Eee citam ove vase komentare, sve ste u pravu, gde nema, itekako i kod mene celo leto sam vodio verbalne bitke sa pojedincima doslo mi da sednem da ih pogazim koliko me nervirali angry2 sve bre umisljeno, ne ceni nista nase a ni tudj status i misljenje, pa da ima neko postovanje sto kaze Novica nas covek je proklet...mnogo smo postali zaguljeni ljudi sigurno zbog svakodnevnog stanja oko nas...elem Daco naravno najbolje je da se iskulira i da se tera onaj NAS cuveni inat Very Happy nek drobi, vredja, psuje ti svoje ne daj, tudje ti i ne treba i cepaj svoj fazon sto bi neki rekli Kec si je zakon auto, IDOL nema toga koji nije bar jednom vozio Keca, nije ucio da vozi ne samo njega nego sva Zastavina vozila Very Happy jer ja cu uvek naravno voliti domace nego strano, uvozno pitaj Boga kakvo je ...to vam je isto npr. sa sirom, mesom bilo cime bolje je, sigurnije domace nase provereno nego nesto tamo "civilizovano" evropsko ili zapadno...Jeste da svi imaju bolje automobile, jace i sada pojedinci kod mene pa sigurno i kod vas se hvale i u fazonu imam ekstra masinu sto cu da vozim onaj tvoj "krs"...ali setite se situacija gde su bile sve nase zemlje dok su se drugi razgradjivali, unapredjivali itd. dok je ovde glupa politika radila svoje oni se penjali a mi propadali na dole pa nije ni cudo sto su sve da izvinite usrali i kao najvecu tragediju na kraju prodali ZASTAVU tamo nekom Fiatu, sta su oni bolji od nas...nista, ne kazem sada da bi trebali svi da voze Zastavina vozila, bilo bi nemoguce a i dosta vole mnogo jace masine ali da se ima neki respekt prema tome i ljudima koji se bave ovim skupim sportom, da i to gledaju sa ponosom a ne odmah te napljuje i spusti... i tako previse sam skrenuo sa teme ima oko toga dosta da se prica ali na nama je da ocuvamo ono sto imamo, to domace na cetiri tocka, tu najspecificniju masinu na svetu i u inat dusmanima da cepamo svoj fazon pa ako hoce valjda ce shvatiti a ako ne pa brate molim lepo neka crknu Very Happy thumbsup king lol!

P.S. Novice svaka cast za ovu realno zalosnu istinu, sta omladina radi, hoce, misli i zahteva... dots
Back to top Go down
Shone
101 - 55KS
101 - 55KS
Shone


Broj poruka : 106
Datum upisa : 2012-04-06
Godina : 35
Lokacija : Niš

Prozivke.... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Prozivke....   Prozivke.... - Page 2 EmptyThu Oct 25, 2012 11:22 am

Čitam vaše komentare i istina je, ima ljudi koji su degenerici ne ume bre da te potapša po ramenu da kaže koju dobru reč, pre bi da mu amputiraju obe noge nego da to uradi, a kad treba neko da se zajebava onda ne staje u red nego oće prvi. Takav je mentOlitet u ovoj zemlji. I ja sam dobijao svakakve komentare od komšija, kao "još li voziš ovaj krš?" a ja "jel se smejem?", u mom dvorištu, verovatno je Miljan provalio uglavnom sve krntije, ima 3 juga i još par krntija ja ne znam kako uopšte stoje i idu, Šonemobil za njih je Maserati, ali pošto sam ja mlađi od tih što voze te krntije, pa ajde Nebojšu ćemo da zajebavamo. Al i to što imamo i Citroen Xsaru, kao pa što ne voziš njega, ja im kažem vozim to što mi se vozi, uzimam Ksaru kad idem negde svečano, a ovako do devojke i po gradu ništa ne fali 101, a i veći merak mi je kad vozim 101.

Nego Danilo, još si mlad, imaj uvek u vidu da danas niko neće da te pohvali i ohrabri. Uzmi moj primer, sa 13 godina sam počeo da programiram, dok su ostali išli da prave štete i dangubili a za mene pričali gledaj ga ovaj se ne odvaja od kompjutera ovo ono, a sad op ja imam fax završen, diplomu, samsungov sertifikat i baš posle idem na razgovor za posao da radim u jednoj firmi, dok ovi što dangubili i dalje dangube i ništa nisu napravili sa životom a imaju isto ko ja 23 godine. Kad će?

Samo nastavi to što voliš, pusti druge, pusti pooh neka smrdi.

cheers2
Back to top Go down
http://www.insoft.in.rs
Miljan
Počasni ambasador i član osnivačkog tima
Počasni ambasador i član osnivačkog tima
Miljan


Broj poruka : 3293
Datum upisa : 2011-12-20
Godina : 37
Lokacija : Nis

Prozivke.... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Prozivke....   Prozivke.... - Page 2 EmptyThu Oct 25, 2012 3:02 pm

Kad sam bio u srednjoj skoli svidjao mi se Renault 5 Campus i hteo sam da ga kupim, na sta mi je drugar, znajuci za moj "virus" rekao, ma nema sanse da vozis ti nista drugo osim Zastave, i bio je u pravu. Laughing
Vozio sam razne automobile, ali ni u jednom nije osecaj kao u Zastavi, sve je kao da igras igricu, nemas nikakav osecaj, obozavam da vozim i da se vozim u Zastavama, tacno znas kako i gde ce proci auto, gde smem da ga proteram, a da se ne plasim da ce da se prevrne ili da ga oduva vetar, kao sa ovim novim plastikanerima, i sa drugarom se stalno svadjam kad idemo negde van grada pa uzme Logan umesto Yuga, nekako mi je nikakav osecaj u voznji naspram Yuga.
Back to top Go down
https://zastava101.serbianforum.info
ZastavaNis
101 - 55KS
101 - 55KS
ZastavaNis


Broj poruka : 144
Datum upisa : 2012-07-19
Godina : 30
Lokacija : Niš, Srbija

Prozivke.... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Prozivke....   Prozivke.... - Page 2 EmptyThu Oct 25, 2012 4:13 pm

ZASTAVA JE VATRENA!!!!!!!!!!!!!!!!!! toot toot toot busted_cop busted_cop busted_cop clap clap clap
Back to top Go down
ApolloNs
Član osnivačkog tima
Član osnivačkog tima
ApolloNs


Broj poruka : 867
Datum upisa : 2011-12-20
Godina : 40
Lokacija : Novi Sad

Prozivke.... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Prozivke....   Prozivke.... - Page 2 EmptyThu Oct 25, 2012 5:45 pm

jeste poseban osecaj voziti zastavu! to velim i ja i mnogi koje znam sunny
Back to top Go down
danilo101
SPECIAL
SPECIAL
danilo101


Broj poruka : 1722
Datum upisa : 2011-12-22
Godina : 27
Lokacija : vranje

Prozivke.... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Prozivke....   Prozivke.... - Page 2 EmptyThu Oct 25, 2012 8:38 pm

a najbolji je osecaj kad putujes negde,kao recimo mi sto radimo,idemo na more ili za kg,bg,Makedoniju i tako
Back to top Go down
YUgisa
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
YUgisa


Broj poruka : 1313
Datum upisa : 2012-09-07
Godina : 34
Lokacija : Subotica

Prozivke.... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Prozivke....   Prozivke.... - Page 2 EmptyThu Oct 25, 2012 10:18 pm

Back to top Go down
http://boyracermotorsport.forum315.com/
Sponsored content





Prozivke.... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Prozivke....   Prozivke.... - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Prozivke....
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZASTAVA 101 :: Slobodne teme / Forum free :: Slobodno vreme / Free time-
Jump to: