ZASTAVA 101
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZASTAVA 101

Udruženje ljubitelja automobila ZASTAVA 101 / Association of ZASTAVA 101 fans
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

ZASTAVA 101 FORUM JE AKTIVAN, Registrujte se za pun pristup! ZASTAVA 101 FORUM IS ACTIVE! Register for full access.

 

 Prozivke....

Go down 
+11
Valas
Dokic
Komercijalista
prangija
vlash86
YUgisa
meto65
zastava101b
jurica.zgb
Miljan
danilo101
15 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
danilo101
SPECIAL
SPECIAL
danilo101


Broj poruka : 1722
Datum upisa : 2011-12-22
Godina : 27
Lokacija : vranje

Prozivke.... Empty
PostSubject: Prozivke....   Prozivke.... EmptyThu Oct 18, 2012 11:01 pm

ne znam kakvo je stanje kod vas,ali ja se u zadnje vreme osecam uzasno,gde god da podjem stizu me svakakve prozivke i svakakve reci zbog toga sto volim i imam zastavu,smatraju me cudakom itd,stizu mi svakakve gluposti i na face,znaci pisu mi ti nisi normalan,psuju itd itd nekoliko osoba sam blokirao na face itd da ne iznosim sad sve,jednostavno se vise ne osecam slobodno,osecam se ko nacionalna manjina ili nedaj boze peder,desava li se i vama ovako confused
trpim vec duze vreme,tolerisem ih ali vec popustam sa zivcima,fitilj mi je na kraju i da mi jos neko pomene tako nesto nece dobro da se provede.... death
Back to top Go down
Miljan
Počasni ambasador i član osnivačkog tima
Počasni ambasador i član osnivačkog tima
Miljan


Broj poruka : 3293
Datum upisa : 2011-12-20
Godina : 37
Lokacija : Nis

Prozivke.... Empty
PostSubject: Re: Prozivke....   Prozivke.... EmptyThu Oct 18, 2012 11:09 pm

Kod mene nema tih problema, bas me svi podrzavaju i odusevljavaju se sto to volim i radim, i na faxu, i ovako, dolaze, gledaju, pitaju.
Back to top Go down
https://zastava101.serbianforum.info
jurica.zgb
101 - 55KS
101 - 55KS
jurica.zgb


Broj poruka : 179
Datum upisa : 2012-06-25
Godina : 37
Lokacija : Zagreb

Prozivke.... Empty
PostSubject: Re: Prozivke....   Prozivke.... EmptyThu Oct 18, 2012 11:22 pm

nemoj me krivo shvatiti ali to ima veze s godinama. pretpostavljam da se družiš sa vršnjacima, a većina je u tim godinama još uvijek nezrela i blago rečeno tupava 9459066
Back to top Go down
zastava101b
Član osnivačkog tima
Član osnivačkog tima
zastava101b


Broj poruka : 3470
Datum upisa : 2011-12-21
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Prozivke.... Empty
PostSubject: Re: Prozivke....   Prozivke.... EmptyThu Oct 18, 2012 11:43 pm

Na žalost malo ljudi razume ovaj hobi. A i na forumu čudo od prepucavanja. Na poslu se peglam po ceo dan gledam kako mi budale rade iza leđa, u GSPu se peglam sa penzinerima koji ''žure u školu'', oće bre sa cegerima glavu da mi razbiju kad ulete u autobus a još i da biju ako im ne ustanem da sednu, i na kraju dana kad sednem da se opustim još moram i ovde da se prepucavam , aman bre više.

Stvarno se moramo potruditi da makar u ovoj sferi svakodnevnice budemo razumni, bez cinizma, da se pomažemo međusobom umesto da se ujedamo...

A ti Danilo, ne slušaj nikoga, nego od fuyou_2 bi kretene i teraj po svom. Uvek ima kvalitetnih ljudi, pa bolje i dva prijatelja prava, nego 20 beskorisnih ''drugova''.
Back to top Go down
https://zastava101.serbianforum.info/t3348-istorijsko-naslee-zas
danilo101
SPECIAL
SPECIAL
danilo101


Broj poruka : 1722
Datum upisa : 2011-12-22
Godina : 27
Lokacija : vranje

Prozivke.... Empty
PostSubject: Re: Prozivke....   Prozivke.... EmptyThu Oct 18, 2012 11:55 pm

tacno tako,ali jednostavno gledam ljudi samo traze svadju i nacin da naprave glupost
@jurice,u pravu si,moja generacija,ili uopste danasnje generacije su mnogo umisljene i glupe da je to toliko neverovatno,vise su mi se svi smucili,cela generacija mi je ogavna,a o ovim sto dolaze tek i da ne pricam,starije osobe postuju i podrzavaju me sto volim i cuvam zastavu,generacija kao sto je vecina ovde na forumu se slika i raspituje koje je godiste moj auto,a moja je fuyou_2 ena generacija samo pljuje psuje i kune ono sto volim i radim....stvarno mi je puko film i ako se nastavi ovako neko ce da pojede dobre batine
prosto se zapitam cesto sto nisam rodjen u zdrava vremena,kad se znalo zasta se zivi i kad je svako imao dovoljno za sebe i svoju porodicu a ne u ovo bolesno doba danas gde jedni placu za hleb a drugi brisu zadnjicu novcem..... grgrrrr
Back to top Go down
zastava101b
Član osnivačkog tima
Član osnivačkog tima
zastava101b


Broj poruka : 3470
Datum upisa : 2011-12-21
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Prozivke.... Empty
PostSubject: Re: Prozivke....   Prozivke.... EmptyFri Oct 19, 2012 12:09 am

Ma ko ih bre šiša. Ti teraj svoje i ne potenciraj mnogo svoj hobi kada vidiš da priča ne prolazi i nemaš frke.

Istu rečenicu o vremenu mislim da je svako od nas makar jednom izgovorio Very Happy a životno iskustvo (ne tako veliku u odnosu na druge kolege) mi je reklo da sam rođen 70tih, pa ne bih imao ja pare da sređujem Stojadina, tad je bio skup auto, a i drugo bez neta i bez kompa se daleko teže dolazilo do informacija. Mi sad baratamo sa 40 godina proizvodnje i iskustva više generacija, nije to za zanemariti...
Back to top Go down
https://zastava101.serbianforum.info/t3348-istorijsko-naslee-zas
meto65
Ambasador u Makedoniji
Ambasador u Makedoniji
meto65


Broj poruka : 2086
Datum upisa : 2011-12-30
Godina : 58
Lokacija : Skopje, Macedonia

Prozivke.... Empty
PostSubject: Re: Prozivke....   Prozivke.... EmptyFri Oct 19, 2012 1:19 am

Nemoj se sekiras puno Danilo, i za mene kazu da sam nenormalan jer sam DO SADA presao 2.000 evra u sredjivanju osmice, kazu mi da sam za te pare mogao da kupim noviji i bolji auto, a oni u stvari ne razumeju da ja jednostavno volim osmicu, a neki noviji krs prepun plastike i elektronike, to je LJUBAV !!! prema autu, i nemoj da ih sljivih mnogo, jednostavno ko ih fuck , pusti budale,
A i oko ovog prepucavanja, nemojte drugovi, ko boga vas molim, ja jednostavno kad se vratim uvece kasno s posla zelim da se malo opustim ovdde na forumu i da se druzimo malo, da kazemo sta je ko uradio oko auta, nemojte da mi slamate srce, ovo je NAS FORUM , za nas , da se razonodimo i pofalimo nasa auta, a ne da se nerviramo i ovde, to nije dobro,
Svi mi imamo nervoza na poslu, u shkoli, kod kuce, dajte ovo da nam bude svetlija strana , NAS KUTAK, gfde cemo da se opustimo , evo samo sam toliko hteo da kazem , a negativce batalite , ja sam mnogo naucio ovde na forumima, posebno na nasem, i drago mi je da postoji, svima ga hvalim i kazem kako imam MOJ forum, odnosno NAS , gde su momci zlatni i svi si pomazemo i tako zelim i da ostane, nemojte da se svadjate braco, ovde smo SVI za jednoga, JEDAN za sve, kao musketiri sunny i treba da se podrzavamo, a ne da se svadjamo POZZ
Back to top Go down
YUgisa
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
YUgisa


Broj poruka : 1313
Datum upisa : 2012-09-07
Godina : 34
Lokacija : Subotica

Prozivke.... Empty
PostSubject: Re: Prozivke....   Prozivke.... EmptyFri Oct 19, 2012 7:44 am

Ja sam cudan i nisam u pravu za druge ljude, tako su i oni meni cudni i nisu u pravu i teram po svom Laughing smartass thumbsup Ko bas insistira neprekidno da nisam u pravu i da sam cudan onda ga prosto izbegavam Wink
Back to top Go down
http://boyracermotorsport.forum315.com/
vlash86
101 - 55KS
101 - 55KS
vlash86


Broj poruka : 498
Datum upisa : 2012-01-10

Prozivke.... Empty
PostSubject: Re: Prozivke....   Prozivke.... EmptyFri Oct 19, 2012 2:47 pm

jednom reciju ljudi vise gledaju tudja nego svoja posla, npr. ako oni nemaju kola a cuju koliko si ti ulozio u svoj onda kazu da si budala itd....

svi misle da su pametni i nemaju prave vrednosti u glavi, klasicni materijalisti i kupuju sve ono sto im je nametnuto
Back to top Go down
prangija
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
prangija


Broj poruka : 228
Datum upisa : 2012-01-09
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Prozivke.... Empty
PostSubject: Re: Prozivke....   Prozivke.... EmptyFri Oct 19, 2012 4:00 pm

danilo opusti se...generalno ova zemlja tj populacija u njoj je pukla....i svi bi nesto novo,skupo,a generalno nisu svi u toj mogucnosti....to sto te neki ne razumeju,svima nama se to desava....imao sam i ja drugara koji me je bukvalno prozivao sto vozim zastavu,ali zato sam ja u 4 godini srednje isao u skolu svaki dan sa mojim belim kecom,i mahao mi je iz autobusa svako jutro,gde ga biju redom da bi usli u autobus,i dan danas on nema svoj auto,nego pita caleta da mu da kola...a ja sad imam 24 godine.....i puno mi je srce sto i dan danas,mogu da masem njemu i slicnima u gradskom prevozu.... Very Happy
Back to top Go down
Miljan
Počasni ambasador i član osnivačkog tima
Počasni ambasador i član osnivačkog tima
Miljan


Broj poruka : 3293
Datum upisa : 2011-12-20
Godina : 37
Lokacija : Nis

Prozivke.... Empty
PostSubject: Re: Prozivke....   Prozivke.... EmptyFri Oct 19, 2012 4:22 pm

vlash86 wrote:
jednom reciju ljudi vise gledaju tudja nego svoja posla, npr. ako oni nemaju kola a cuju koliko si ti ulozio u svoj onda kazu da si budala itd....

svi misle da su pametni i nemaju prave vrednosti u glavi, klasicni materijalisti i kupuju sve ono sto im je nametnuto

A to uglavnom kazu ili ti koji nemaju kola ili oni koji voze neke raspade, ulje ne menjaju nikad nego samo dolivaju kad se upali lampica i voze dok ne stane, pa onda prikrpe da moze da ide i uvek tako, po mogucstvu Golf, Passat ili Kadett, obavezno dizel. pooh
Back to top Go down
https://zastava101.serbianforum.info
Komercijalista
101 - 55KS
101 - 55KS
Komercijalista


Broj poruka : 44
Datum upisa : 2012-10-02
Lokacija : Novi Beograd

Prozivke.... Empty
PostSubject: Re: Prozivke....   Prozivke.... EmptyFri Oct 19, 2012 6:34 pm

prangija wrote:
danilo opusti se...generalno ova zemlja tj populacija u njoj je pukla....i svi bi nesto novo,skupo,a generalno nisu svi u toj mogucnosti....to sto te neki ne razumeju,svima nama se to desava....imao sam i ja drugara koji me je bukvalno prozivao sto vozim zastavu,ali zato sam ja u 4 godini srednje isao u skolu svaki dan sa mojim belim kecom,i mahao mi je iz autobusa svako jutro,gde ga biju redom da bi usli u autobus,i dan danas on nema svoj auto,nego pita caleta da mu da kola...a ja sad imam 24 godine.....i puno mi je srce sto i dan danas,mogu da masem njemu i slicnima u gradskom prevozu.... Very Happy

Kao da gledam sebe u 4. srednje, vozio sam staru Škodu 105L, ali kada su krenule kiše i snegovi više se niko nije smejao! Very Happy
Back to top Go down
Dokic
Priznanje za doprinos 101 Klubu
Priznanje za doprinos 101 Klubu
Dokic


Broj poruka : 1158
Datum upisa : 2011-12-20
Godina : 38
Lokacija : Boljetin,Donji Milanovac

Prozivke.... Empty
PostSubject: Re: Prozivke....   Prozivke.... EmptyFri Oct 19, 2012 8:16 pm

Da dodam i ja neko svoje iskustvo po pitanju ove teme:
Da mi je dinar za svaki put kad mi neko kaže da sam mogao nešto bolje da kupim za te pare,a ne novog keca,mogao bih 2008. da kupim još jednog keca sigurno.
I dan danas mi mnogi isto pričaju,da su mnogi auti bolji,da se ne kvare,auti tipa G2,G3 itd itd i kako oni eto voze to i ništa ne menjaju,samo sipaju gorivo. A kad uđeš u ta auta,ko u svinjac! I kao dizel dizel dizel,svima u ustima odzvanja kako je to vrhunac sveta,,kako kad bih vozio malo duže dizela zaboravio bih na benzinca itd itd.
Sa zetom ne mogu da izađem na kraj,milion puta mi je rekao da je Zastava krš,da to ne bi nikad kupio,traži svaku sitnicu kako bi omalovažavao keca,ali jednostavno njega,kao i ostale,iskuliram,ne obraćam pažnju,jer vozim ono što hoću i što mogu,a kome smeta,ne moraju da se voze sa mnom!
Tako da Danilo,po tom pitanju,samo iskuliraj,kad vide da ne obraćaš pažnju odustaće!
Back to top Go down
Valas
101 - 55KS
101 - 55KS



Broj poruka : 120
Datum upisa : 2012-09-25
Lokacija : Novi Beograd

Prozivke.... Empty
PostSubject: Re: Prozivke....   Prozivke.... EmptySat Oct 20, 2012 12:48 am

Danilo, nisam ni pročitao sve poruke pa ću možda reći nešto što ti je već rečeno. Te što te zezaju, slobodno otkači. Takvi ti ne trebaju. Došlo neko pogano vreme pa ako ne razmišljaš kao većina (ovaca, ako smem da kažem tako) nisi u "vinkli". Ne obaziri se na to. Ja sam pre dve godine kupio Fiat ali nisam hteo da bacim u presu ili da prodam svoju Zastavu. Ostavio sam je u garaži i nadam se da ću je srediti. Istina, dvoumio sam se a i još se dvoumim ali sve manje, šta da radim sa njom. Kada vidim šta vi pravite od svojih auta, želja da sredim osmicu je sve veća. Treba li da ti kažem kako su me neki gledali kada sam rekao da neću da bacim "auto" u presu? Pazi, auto! Neki ne shvataju da je Zastava auto. Neki smatraju da je nemoguće otići Zastavom u Grčku a zaboravljaju ili ne znaju da se u onoj Jugi putovalo itekako i na sve strane sa fićama. Na stranu to što sam na njoj mogao da bilo koji kvar otklonim sam a sada ... kompjuteri, senzori ... ni to ne shvataju. Bitno je da je novo (makar i 10 godina staro) da ima ABS, EPS, i ko zna koja čuda i sa koliko konjskih snaga a na istim putevima, ako ne i lošijim, od sedamdesetih godina, sada već prošlog veka. Prema tome, uživaj u tome što si SVOJ i što imaš svoj hobi/ljubav/stav. Wink
P.S. Al to i košta, moram da te upozorim. Wink
Back to top Go down
prangija
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
prangija


Broj poruka : 228
Datum upisa : 2012-01-09
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Prozivke.... Empty
PostSubject: Re: Prozivke....   Prozivke.... EmptySat Oct 20, 2012 5:58 pm

komsija sredi 128.... naughty naughty
Back to top Go down
Valas
101 - 55KS
101 - 55KS



Broj poruka : 120
Datum upisa : 2012-09-25
Lokacija : Novi Beograd

Prozivke.... Empty
PostSubject: Re: Prozivke....   Prozivke.... EmptySat Oct 20, 2012 11:30 pm

Daće Bog. Smile
Back to top Go down
danilo101
SPECIAL
SPECIAL
danilo101


Broj poruka : 1722
Datum upisa : 2011-12-22
Godina : 27
Lokacija : vranje

Prozivke.... Empty
PostSubject: Re: Prozivke....   Prozivke.... EmptySat Oct 20, 2012 11:35 pm

@valas,znam da kosta ali sta cu,ja zbog budala necu da napustim ono sto volim,ali napadi su sve jaci i jaci zbog zastave,krste se kad im recimo kazemo ja i cale da svake godine idemo na more u crnu goru bez problema sa stojadinom od 37 godina,kazu ako ako,samo vi rizikujte zivot,ili jel tolko zagustilo da nemozete da uzmete nov auto ili sta je,pa nije nista,mi volimo naseg stojadina,i da uzmemo nesto drugo kec ce da bude tu,pa makar sluzio i samo za odlazak u selo..
Back to top Go down
Valas
101 - 55KS
101 - 55KS



Broj poruka : 120
Datum upisa : 2012-09-25
Lokacija : Novi Beograd

Prozivke.... Empty
PostSubject: Re: Prozivke....   Prozivke.... EmptySat Oct 20, 2012 11:38 pm

danilo101 wrote:
kazu ako ako,samo vi rizikujte zivot,ili jel tolko zagustilo da nemozete da uzmete nov auto ili sta je

Jaooo, koje jajare.
Back to top Go down
danilo101
SPECIAL
SPECIAL
danilo101


Broj poruka : 1722
Datum upisa : 2011-12-22
Godina : 27
Lokacija : vranje

Prozivke.... Empty
PostSubject: Re: Prozivke....   Prozivke.... EmptySat Oct 20, 2012 11:46 pm

pa stvarno,niko ne smatra zastavu kao auto,smatraju je kao neko pooh ,recimo sto se desilo na casu,posvadjamo se ja i drug nesto i taj drug (inace veliki provokator) pita profesa koji nam predaje SUS motore,kaze "profesore,dobra li je zastava" a profesor kaze "pa da je dobra ne bi propala"dodje mi da ga odnesem na licino mesto death
Back to top Go down
Valas
101 - 55KS
101 - 55KS



Broj poruka : 120
Datum upisa : 2012-09-25
Lokacija : Novi Beograd

Prozivke.... Empty
PostSubject: Re: Prozivke....   Prozivke.... EmptySat Oct 20, 2012 11:56 pm

Nisu se oni razumeli. Profa je mislio na fabriku. Very Happy
Al stvarno, kad pogledaš kako je radila, ko da je neko namerno terao u propast. Naši ljudi imaju znanja i mogućnosti da nešto promene, poboljašaju ali u ovoj zemlji ne mogu da prođu. Florida karavan, bila na sajmu i ostala kao eksponat, proizvodnja nije krenula. Zašto?
Onaj momak što je napolju dobio neku nagradu za dizajn Pežoa ili Renoa (ne sećam se) uradio za Floridu novu unutrašnjost i bila na sajmu al u proizvodnju nije ušla (čini mi se). Zašto?
Back to top Go down
meto65
Ambasador u Makedoniji
Ambasador u Makedoniji
meto65


Broj poruka : 2086
Datum upisa : 2011-12-30
Godina : 58
Lokacija : Skopje, Macedonia

Prozivke.... Empty
PostSubject: Re: Prozivke....   Prozivke.... EmptySun Oct 21, 2012 2:41 am

Zastava je za nas , kao za Amerikance ford mustang Smile, i mustang je star skoro 50 god pa jos ga voze, a Zastava je ostavila trag u Yu auto industriji, i bice jos bolje kad prodju jos vise godina, ali to je dokazana mashina, ko ih shisha sve king
Back to top Go down
jurica.zgb
101 - 55KS
101 - 55KS
jurica.zgb


Broj poruka : 179
Datum upisa : 2012-06-25
Godina : 37
Lokacija : Zagreb

Prozivke.... Empty
PostSubject: Re: Prozivke....   Prozivke.... EmptySun Oct 21, 2012 11:48 am

meto65 wrote:
Zastava je za nas , kao za Amerikance ford mustang Smile, i mustang je star skoro 50 god pa jos ga voze, a Zastava je ostavila trag u Yu auto industriji, i bice jos bolje kad prodju jos vise godina, ali to je dokazana mashina, ko ih shisha sve king

svaka čast notworthy
Back to top Go down
zastava101b
Član osnivačkog tima
Član osnivačkog tima
zastava101b


Broj poruka : 3470
Datum upisa : 2011-12-21
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Prozivke.... Empty
PostSubject: Re: Prozivke....   Prozivke.... EmptySun Oct 21, 2012 9:36 pm

Naš čovek je proklet. Sve što je naše to je ''đubre, krš'', pa tako kada takvi kupe novog Keca, Yuga, tako se i ophode. To se vozi mnogo kilometara,ulje sa pijace, na litar, delovi iz Turske, taman posla na auto pranje zimi... A naravno auto kao i svaka mašina krhk je na drndanje. Pa onda kad probiju platine ili neka glupost, a oni DRM vrata iz sve snage uz dernjavu i psovanje ''Kud kupih ovo srnje, star 10 godina a truo i produvao!''. E a onda se kupi ''ODLIČNO NEMAČKO VOZILO IZ UVOZA'',pere ga svake subote da se sija pa tako ujutru čujem ''taka taka taka, kr, kr,kr'' pošao frajer na posao koji je do juče proklinjao Juga što mu ventilator slabo duva i drmao mu vrata da sa šarki poispadaju. A sad gleda u Pasata koji je platio dobre pare kao u zlatnu tepsiju, lagano zatvori vrata, još obriše kvaku i kaže ''ma, dobro, dešava se svakoj mašini da zastane'', onda se isprsi 500E za neku sondicu i svav srecan viče, ''vidiš sine/ćero, kako Nemci prave dobra kola, ovaj je prešao 300 000km i bolji je od onog krša od Juga koji me je svaki put ostavio, a novog sam bio kupio!'' Pa deca tako gledaju svoju familiju tokom poslednjih 15 godina i eto. Mlada generacija koja ne ceni ništa što njihova zemlja proizvodi, e, onda ta deca odrastu pa kažu ''Tata, kupi mi Pežo 206 CC'', a tata kaže ''sine, tebi Jugo za početak, nije to tako loš auto'', ne bi li sakrio tešku situaciju u kojoj smo, a onda će dete ocu ''Neću taj krš, sam si rekao da to ništa nije valjalo ni kao novo!'' i onda ćalci dižu kredite, kukaju kod rodbine i a onda kada stignu računi za održavanja, par godina kasnije 'Ženo, jao, kuku meni, vikendicu moramo da prodamo, dete skucalo 206 pa iskočili airbagovi i razbili sve, sreća pa detetu nije ništa... i krilo mu otišlo, a na našem Pasatu otišlo... pa spisak...eee dok sam vozio Juga delovi ko cigare bili, bio je smeće ali slatko sam se navozao''

Izvinjavam se na podužem tekstu, ali ovakvih primera je puna Srbija....
Back to top Go down
https://zastava101.serbianforum.info/t3348-istorijsko-naslee-zas
danilo101
SPECIAL
SPECIAL
danilo101


Broj poruka : 1722
Datum upisa : 2011-12-22
Godina : 27
Lokacija : vranje

Prozivke.... Empty
PostSubject: Re: Prozivke....   Prozivke.... EmptySun Oct 21, 2012 10:19 pm

bas tako,svaka cast novice clap
Back to top Go down
gosha_z101
101 - 64KS
101 - 64KS
gosha_z101


Broj poruka : 614
Datum upisa : 2012-01-02
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Prozivke.... Empty
PostSubject: Re: Prozivke....   Prozivke.... EmptyMon Oct 22, 2012 9:28 am

Meni je najsladje kad se sa 50 kg tereta na krovu i 350 kg u autu jurim na auto putu sa kolima preko 100 ks,joj,samo face da im vidite <3 neprocenjivo ,znam da takav auto da gas ima da me nema,al ipak se zacude kako ide stojadin 130km/h a izgleda kao da ne moze 90 da predje bounce
Zato Dacho,bole te ona stvar,moja dva naj ortaka voze brava 1.6 i megana 1.9, ako pocnemo temu o nasim kolima,pokacimo se,zato vise ne pricamo o tome,ja njih ne kapiram,placaju skupo popravke majstorima,a ja sam popravljam stojadina,opet oni mene ne razumeju zasto vozim <krsha> od 32 godine i mazem ruke kad zalegnem ispod da ga popravim,sto ne predjem na nesto bolje,zato samo opusteno,ako se ne slazes sa nekim o tu temu,preskoci je Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Prozivke.... Empty
PostSubject: Re: Prozivke....   Prozivke.... Empty

Back to top Go down
 
Prozivke....
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZASTAVA 101 :: Slobodne teme / Forum free :: Slobodno vreme / Free time-
Jump to: