ZASTAVA 101
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZASTAVA 101

Udruženje ljubitelja automobila ZASTAVA 101 / Association of ZASTAVA 101 fans
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

ZASTAVA 101 FORUM JE AKTIVAN, Registrujte se za pun pristup! ZASTAVA 101 FORUM IS ACTIVE! Register for full access.

 

 moj zamišljeni stojadin

Go down 
3 posters
AuthorMessage
jurica.zgb
101 - 55KS
101 - 55KS
jurica.zgb


Broj poruka : 179
Datum upisa : 2012-06-25
Godina : 37
Lokacija : Zagreb

moj zamišljeni stojadin Empty
PostSubject: moj zamišljeni stojadin   moj zamišljeni stojadin EmptyTue Jul 17, 2012 12:32 am

Malo mi je čudno predstavljati zamišljeni auto, ali probati ću Smile

Već par godina mi se sviđaju Zastave 101, ali nikada nisam imao ni jednu. Većinom sam imao Njemačka vozila i zalutalog Fiata 127 Mk1. S obzirom da sam u sve njih bio razočaran odlučio sam da se okrenem domaćim proizvodima. Kao dodatni šlag na sve je činjenica da sam veliki Jugonostalgičar i da se svaki dan pitam što se nisam rodio početkom 70ih ili ranije, a ne 1986., pa se ni ne sjećam života u Jugoslaviji već samo slušam i čitam o tom divnom vremenu. Nego, da se vratim na temu Z-101. Fićo mi je uvijek bio fora, ali mu je falilo ono nešto da me osvoji, Zastava 128 mi se nikad nije sviđala i tu ostaje naša Zastava 101, Stojadin, Kec ili kako ga već tko zove. Kako sam već napisao u pretstavljanju, sviđaju mi se samo rani modeli s žmigavcima na blatobranima, pretpostavljam da su to modeli do 1982.
Isprva su mi jedino prvi modeli s okruglim farovima bili zanimljivi, zadnjih godinu-dvije isključivo Mediterani, a u zadnjih mjesec dana od kad me opasno uhvatila želja za Stojadinom sve mi se više sviđa Confort. Najviše zasluga za to ima ovaj forum i prekrasni modeli na koje sam tu naišao. Posebno me se dojmio bijeli Confort kolege Stariea iz Slovenije.
Nažalost, moj Stojadin će morati pričekati još neko vrijeme jer je u HR pošteno stegla recesija i trenutno sam bez posla, ali nadam se da ću u neko dogledno vrijeme i ja biti ponosan vlasnik jednog Stojadina. Neću birati model, svejedno je da li će biti Confort, Mediteran ili Standard.

Toliko za sada, ako ću imati kakvih pitanja, vijesti ili ideja podijelit ću ovdje s vama... bye1
Back to top Go down
jurica.zgb
101 - 55KS
101 - 55KS
jurica.zgb


Broj poruka : 179
Datum upisa : 2012-06-25
Godina : 37
Lokacija : Zagreb

moj zamišljeni stojadin Empty
PostSubject: Re: moj zamišljeni stojadin   moj zamišljeni stojadin EmptyTue Jul 17, 2012 12:43 am

pošto sam skroman, s jednim ovakvim bih bio presretan:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Starie
101 - 64KS
101 - 64KS
Starie


Broj poruka : 771
Datum upisa : 2012-01-09
Lokacija : Slovenija

moj zamišljeni stojadin Empty
PostSubject: Re: moj zamišljeni stojadin   moj zamišljeni stojadin EmptyTue Jul 17, 2012 11:37 am

U Zagrebu se je prodavala 101 mediteran u dobrom stanju, bjele boje s crvenimi kvadrati za oko 200 €, na njuškalu oglasa nema više.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
http://starie.inc@gmail.com
zastava101b
Član osnivačkog tima
Član osnivačkog tima
zastava101b


Broj poruka : 3470
Datum upisa : 2011-12-21
Godina : 36
Lokacija : Beograd

moj zamišljeni stojadin Empty
PostSubject: Re: moj zamišljeni stojadin   moj zamišljeni stojadin EmptyTue Jul 17, 2012 1:17 pm

Jugoslovenski san je bio putovanje stojadinom na Hrvatsko primorije, a ja ti zelim da taj san sto pre ostvaris
Back to top Go down
https://zastava101.serbianforum.info/t3348-istorijsko-naslee-zas
jurica.zgb
101 - 55KS
101 - 55KS
jurica.zgb


Broj poruka : 179
Datum upisa : 2012-06-25
Godina : 37
Lokacija : Zagreb

moj zamišljeni stojadin Empty
PostSubject: Re: moj zamišljeni stojadin   moj zamišljeni stojadin EmptyTue Jul 17, 2012 8:17 pm

Starie - znam na kojeg mediterana misliš. dugo je bio u oglasniku, sad ga nema. mislim da nešto nije štimalo s njim jer je lova bila nikakva, a mjesecima se prodavao.


zastava101b - hvala na lijepim željama. nadam se i ja da ću kad kupim stojadina ići na more s njim.
Back to top Go down
Sponsored content





moj zamišljeni stojadin Empty
PostSubject: Re: moj zamišljeni stojadin   moj zamišljeni stojadin Empty

Back to top Go down
 
moj zamišljeni stojadin
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Stojadin gastarbajter
» Električni Stojadin
» Prvi Stojadin - jubilej
» Stojadin 101B 1974.g....
» Stojadin sanja muzej

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZASTAVA 101 :: Slobodne teme / Forum free :: Moja vizija 101 / Zastava 101 vision-
Jump to: