ZASTAVA 101
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZASTAVA 101

Udruženje ljubitelja automobila ZASTAVA 101 / Association of ZASTAVA 101 fans
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

ZASTAVA 101 FORUM JE AKTIVAN, Registrujte se za pun pristup! ZASTAVA 101 FORUM IS ACTIVE! Register for full access.

 

 Automat za sva 4 zmigavca

Go down 
4 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Avram '90
101 - 55KS
101 - 55KS
Avram '90


Broj poruka : 277
Datum upisa : 2011-12-25
Lokacija : Bogatić-Šabac

Automat za sva 4 zmigavca - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Automat za sva 4 zmigavca   Automat za sva 4 zmigavca - Page 2 EmptyTue Feb 21, 2012 5:55 pm

Nisam siguran,čitao sam negde,mada je to traljavo odrađeno,neki kačaju još koju sijalicu u gepek da bi usporili rad automata!
Kažem da nisam siguran da će to funkcionisati! Razz
Back to top Go down
petar101
101 - 55KS
101 - 55KS
petar101


Broj poruka : 102
Datum upisa : 2011-12-23

Automat za sva 4 zmigavca - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Automat za sva 4 zmigavca   Automat za sva 4 zmigavca - Page 2 EmptyWed Feb 22, 2012 11:00 pm

meto65 wrote:
Do sad sam se jbvao oko automatica , proverio sam sve i sve radi, instalcija je u redu, proradili su svi zmigavci, ali rade brzo opet, promenio sam i prekidac i isto radi, brzo, kad sam kucnuo automat poceo je sporije da radi, ali posle 2 secunde opet ubrzano radi, e sad on radi ali brzo, dakle bice da je otisao automat , ko sto rece Miljan, ali ne mogu da se nacudim, radi al brzo, pokusavao sam da ga nastelujem ali ne ide brate, zainatio se, ako neko zna kako da ga usporim u redu , ako ne nastavljam da ga trazim po otpadima , jer u radnje nema nigde nov da se kupi
Ja sam imao iskustva sa tim automatom. On u sklopu ima jedan elektrolitski kondenzator koji je verovatno zbog starenja izgubio kapacitet pa zato automat ubrzano radi. Mislim da ces zamenom tog kondenzatora resiti problem.
Back to top Go down
meto65
Ambasador u Makedoniji
Ambasador u Makedoniji
meto65


Broj poruka : 2086
Datum upisa : 2011-12-30
Godina : 58
Lokacija : Skopje, Macedonia

Automat za sva 4 zmigavca - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Automat za sva 4 zmigavca   Automat za sva 4 zmigavca - Page 2 EmptyThu Feb 23, 2012 2:38 am

Hvala Petar, sutra vadim opet automat i idem u radnju da potrazim taj kondenzator, mozda si u pravu, znam da kondenzatori od starosti znaju da oslabe , isuse se unutra i nemaju vise funkciju koju bi trebali da obavljaju, isto mi se desilo i na HSR-u, imam ga 32 god, ali ga u zadnje vreme nisam bas koristio i otisli mi kondenzatori na izlazima, sigurno je to , bas cu da probam , jer stvarno nema gde da se kupi nov taj automat, jedino da potrazim na otpadu a i tamo ce opet biti star,
pozz
Back to top Go down
meto65
Ambasador u Makedoniji
Ambasador u Makedoniji
meto65


Broj poruka : 2086
Datum upisa : 2011-12-30
Godina : 58
Lokacija : Skopje, Macedonia

Automat za sva 4 zmigavca - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Automat za sva 4 zmigavca   Automat za sva 4 zmigavca - Page 2 EmptyMon Feb 27, 2012 8:28 pm

Danas sam zamenio kondenzator, kupio sam novi , ali opet isto radi, brzo, e sad vec ne znam sta da uradim, ne znam stvarno u cemu je problem .........
Back to top Go down
Avram '90
101 - 55KS
101 - 55KS
Avram '90


Broj poruka : 277
Datum upisa : 2011-12-25
Lokacija : Bogatić-Šabac

Automat za sva 4 zmigavca - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Automat za sva 4 zmigavca   Automat za sva 4 zmigavca - Page 2 EmptyMon Feb 27, 2012 8:30 pm

Ej,jebem mu žmigavac! biggrin

Moraćeš Meto ti to krenuti lepo unimerom,da pregledaš redom! cheers2
Back to top Go down
meto65
Ambasador u Makedoniji
Ambasador u Makedoniji
meto65


Broj poruka : 2086
Datum upisa : 2011-12-30
Godina : 58
Lokacija : Skopje, Macedonia

Automat za sva 4 zmigavca - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Automat za sva 4 zmigavca   Automat za sva 4 zmigavca - Page 2 EmptyMon Feb 27, 2012 8:37 pm

Ma zice cu u redu , proverio sam sve, i automat je u redu, a opet radi brzo, ide mi se da mu jbm sve po redu, nije mi tolko do tih 4 zmugavca, vec me nervira sto me fuck ,
Back to top Go down
meto65
Ambasador u Makedoniji
Ambasador u Makedoniji
meto65


Broj poruka : 2086
Datum upisa : 2011-12-30
Godina : 58
Lokacija : Skopje, Macedonia

Automat za sva 4 zmigavca - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Automat za sva 4 zmigavca   Automat za sva 4 zmigavca - Page 2 EmptyMon Apr 30, 2012 10:07 am

Zamenio automat, stavio drugi ,radi perfekt !!!
Back to top Go down
Sponsored content





Automat za sva 4 zmigavca - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Automat za sva 4 zmigavca   Automat za sva 4 zmigavca - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Automat za sva 4 zmigavca
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZASTAVA 101 :: Elektrika / Electrics :: Auto - elektrika / Car electrics-
Jump to: