ZASTAVA 101
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZASTAVA 101

Udruženje ljubitelja automobila ZASTAVA 101 / Association of ZASTAVA 101 fans
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

ZASTAVA 101 FORUM JE AKTIVAN, Registrujte se za pun pristup! ZASTAVA 101 FORUM IS ACTIVE! Register for full access.

 

 Na kom autu ste naučili da vozite?

Go down 
+23
YUgisa
misa su
prangija
Lobo
dusan_veli
jollyjumper
Shone
Avram '90
Starie
danilo101
medo_kv
m.aged
Vladislav
Mitke
Dokic
igor101
meto65
gosha_z101
stoske
andronik
Miljan
ApolloNs
zastava101b
27 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
zastava101b
Član osnivačkog tima
Član osnivačkog tima
zastava101b


Broj poruka : 3470
Datum upisa : 2011-12-21
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Na kom autu ste naučili da vozite? Empty
PostSubject: Na kom autu ste naučili da vozite?   Na kom autu ste naučili da vozite? EmptySat Feb 11, 2012 11:08 pm

Na kom autu ste postali vozač?
Koliko godina ste imali?
Na čemu ste položili vožnju?

Ja sam prvi put samostalno seo za volan tečine Zastave 101 POLY model iz 1991, imao sam 7 godina i okrenuo sam jedan krug na livadi.

Osnove vozačkog zanata sam ispekao za volanom Zastave 750 Standard iz 1976. koji je bio potpuni fabrikaner - inače moje mesto za igranje tokom raspusta,dan prvog vozačkog koraka je ovekovečen fotografijom - a prvo kretanje je bilo naglo, pa u drvenu ogradu Smile tada sam imao deset godina i mogu reći da sam se posle tog dana pristojno navozao po imanju i tek asfaltiranom seoskom putu u Valjevu , na livadi je dugo godina postojao kolotrag u obliku osmice. Inače taj Fića mi je bio prva automobilska ljubav, na žalost deda me nije uzimao za ozbiljno kada sam ga molio da ne prodaje fiću, ali ipak, 1999. auto je prodat u ODLIČNOM STANJU, a čuo sam da je naredni vlasnik uspeo da ga unušti za godinu dana.

Godinu dana kasnije sam se prvi put našao za volanom mog 101, relacija Niš - Beograd. Iako sam oduvek voleo taj auto, oduvek bio u porodici, od tog dana sam postao pravi ljubitelj 101 .

A položio sam na Glofu 2 Dizel, krš samo takav, ništa nije radilo dobro osim obrtomera Smile
Back to top Go down
https://zastava101.serbianforum.info/t3348-istorijsko-naslee-zas
ApolloNs
Član osnivačkog tima
Član osnivačkog tima
ApolloNs


Broj poruka : 867
Datum upisa : 2011-12-20
Godina : 40
Lokacija : Novi Sad

Na kom autu ste naučili da vozite? Empty
PostSubject: Re: Na kom autu ste naučili da vozite?   Na kom autu ste naučili da vozite? EmptySat Feb 11, 2012 11:13 pm

Ja sam pre nego što sam položio vozikao po poligonu dedinog SPECIAL-a, a pomalo i Fiata 128 3p sunny a čim sam položio prvi auto mi je bio 128 3p Cool
Back to top Go down
Miljan
Počasni ambasador i član osnivačkog tima
Počasni ambasador i član osnivačkog tima
Miljan


Broj poruka : 3293
Datum upisa : 2011-12-20
Godina : 37
Lokacija : Nis

Na kom autu ste naučili da vozite? Empty
PostSubject: Re: Na kom autu ste naučili da vozite?   Na kom autu ste naučili da vozite? EmptySat Feb 11, 2012 11:34 pm

Prvi put sam sa 10 godina samostalno vozio moju Skalu na parkingu ispred Elektronske Industrije, ne racunajuci vise puta isterivanje dedinog 101 1977. iz garaze, a posle toga do polaganja sam vise puta vozio na istom mestu.
Polagao sam na Golfu 1 Dizel 83. god sa 400.000km na satu, bio je relativno ocuvan, utegnut i sve je radilo, ali je generalno tezak krs od auta, prelazak iz njega u Skalu je bio kao da sam seo u avion.
Moram da napomenem da pre polaganja nisam vozio po javnim saobracajnicama nikad.
Back to top Go down
https://zastava101.serbianforum.info
andronik
101 - 55KS
101 - 55KS
andronik


Broj poruka : 104
Datum upisa : 2011-12-22
Godina : 38
Lokacija : Istočno od raja

Na kom autu ste naučili da vozite? Empty
PostSubject: Re: Na kom autu ste naučili da vozite?   Na kom autu ste naučili da vozite? EmptySun Feb 12, 2012 1:18 am

Prvi put seo u auto)na vozačevo mesto) moga dede i strica, bilo je to 1995,u pitanju je Audi 200 quattro,sa celih 195 konja,pošao žustro napred i zabo' se u pesak boske .Posle toga vožnja isključivo i dvorištu moje Skale,parkiranje vožnja unazad i sl.Polagao sa na Golfu 2 1.6D,bio fin auto išao lepo,manje više bio utegnut.Posle položenog vozačkog ispita,bukvalno dva dana posle pošao sa ćaletom na more,i skoro ceo put sam ja vozio biggrin
Back to top Go down
http://staystrong.com
stoske
101 - 55KS
101 - 55KS
stoske


Broj poruka : 250
Datum upisa : 2011-12-21
Godina : 31
Lokacija : Novi Sad

Na kom autu ste naučili da vozite? Empty
PostSubject: Re: Na kom autu ste naučili da vozite?   Na kom autu ste naučili da vozite? EmptySun Feb 12, 2012 1:50 am

Svi polagali na traktoru jbt.... haahhahahahaha bleh boske boske boske

Prvo vozachko umece je bilo u 750 mahini, na parkingu ispred FUD-a Brus.... Imao sam dosta jastuchica na sedishtu, povuchen ruchni gas i samo 9 godina... Od tada sam pocheo redovno da vozim, naravno uvek sa caletom pored sebe... Chak i po brdima kada smo ishli u selo (jadna samo majka kako je bilo strah da klinac 3ci razred vozi po brdu boske ). Meni najzanimljivije je kad mi sad keva pricha "taman ti seo da vozish, sav onako odushevljen, i taman krenesh uzbrdo, cale ti kazhe stani, vuci ruchnu, i podji"... A njoj bilo zhao tad, ja jadan, dete malo, da se rvem sa fickovom ruchnom... hahahahaha boxing Ali cale je bio bash dobar instruktor... biggrin
E onda je na scenu stupio confort, avion u odnosu na ficka... Moje ogromno odushevljenje, najbolji auto na svetu za mene... wub
Njega sam bash dosta vozio bez dozvole, a i neshto kratko sa dozvolom, ipak mi je to "prvi auto"... Very Happy
A da, i polagao sam na yugicu u saobracajnoj shkoli, za dzabe... Tako da sam ja ceo svoj zhivot veran ZCZ.... naughty thumbsup
Back to top Go down
gosha_z101
101 - 64KS
101 - 64KS
gosha_z101


Broj poruka : 614
Datum upisa : 2012-01-02
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Na kom autu ste naučili da vozite? Empty
PostSubject: Re: Na kom autu ste naučili da vozite?   Na kom autu ste naučili da vozite? EmptySun Feb 12, 2012 11:19 am

Prvi put sam seo za volan ficka 750,davne 97- e,sa 7 godina,kod tate u krilo,i zveknuo na mali ivcnjak,posle toga sam se nasao pozadi,cale obozavao ficu Very Happy ,zatim dug prekid pa naucio da vozim 2002 god na zutom GT sa dvoje vrata,bio je 84 god, Crying or Very sad otisao pod presu 2004 ,samo skoljka,ostatak je kod mene,a njegov 17/64 i dan danas perfektno funkcionise na plavom confortu Very Happy ,a keca volim verovatno zato sto sam iz porodilista dovezen sa gtl-om SMB boje,hranio i grejao nas zuti 101 standard, nepoznaog godista dok ne pitam caleta, tokom 90-tih koji je caletu sluzio za posao i preterao gomilu drva za ogrev,onda pomenuti zuti gt,pa prvi auto plavi confort i sad moj zuti,zato ne odustajem od tih automobila,dokle god budem mogao,vozicu stojadina jer je bukvalno deo mog zivota <3
a polozio na mercedesu,al kamionu 130ks,2008 god dobio vozacku
Back to top Go down
meto65
Ambasador u Makedoniji
Ambasador u Makedoniji
meto65


Broj poruka : 2086
Datum upisa : 2011-12-30
Godina : 58
Lokacija : Skopje, Macedonia

Na kom autu ste naučili da vozite? Empty
PostSubject: Re: Na kom autu ste naučili da vozite?   Na kom autu ste naučili da vozite? EmptySun Feb 12, 2012 11:46 am

Prvi put sam seo za volan sa 9 god. u Zastavi 750 od mog strica i vozio na planinski put i umalo da sletimo i ja i stric i moj brat od strica u jarak, naglo sam okrenuo volan na krivini Very Happy , mi jos nismo imali auto tada jer je moj otac gradio kucu i trebale pare za kucu,
Kasnije sam se zaljubio u motocikle i vozio dosta njih, a od 14-te sam aktivno poceo da vozim auta i probao dosta njih, prvi auto mi bio fica ( a sta drugo )
Polagao sam i polozio na Yugu 45 , od auto skole naravno
Back to top Go down
igor101
Član osnivačkog tima
Član osnivačkog tima
igor101


Broj poruka : 498
Datum upisa : 2011-12-20
Godina : 44
Lokacija : Zemun

Na kom autu ste naučili da vozite? Empty
PostSubject: Re: Na kom autu ste naučili da vozite?   Na kom autu ste naučili da vozite? EmptySun Feb 12, 2012 12:17 pm

Eh... samo kad se setim tog veremena (sa setom)

Moj prvi auto koji sam vozio je bio Mercedes 115 200D i sa 40KW
Sunce ti poljubim, samo kad se setim kakav je to auto bio, kucu je ,mogao da povuce.
Inace prvih 2 godine moje voznje sam sa tim autom vise presao sa prikolicom za jedrilicu i camcima za veslanje nego bez nje.

Na kom autu ste naučili da vozite? 800px-Mercedes-Benz_W115_front_20080624
Na kom autu ste naučili da vozite? 800px-Mercedes-Benz_W115_rear_20080624

Slike su samo kao primer inace je bio indentican ovome... Jos uvek mi je zao sto smo ga prodali. bye2

Back to top Go down
Dokic
Priznanje za doprinos 101 Klubu
Priznanje za doprinos 101 Klubu
Dokic


Broj poruka : 1158
Datum upisa : 2011-12-20
Godina : 38
Lokacija : Boljetin,Donji Milanovac

Na kom autu ste naučili da vozite? Empty
PostSubject: Re: Na kom autu ste naučili da vozite?   Na kom autu ste naučili da vozite? EmptySun Feb 12, 2012 12:20 pm

Prvo vozilo koje sam vozio jeste ćaletov yugić,petarda,doduše imao je fiatov motor iz nekog slupanog keca,pošto je 45ca odapnula.
Elem,prvo sam skoro pola godine samo palio auto,"Da naučiš sine kako se pravilno pali auto",eh koliko sam puta čuo tu rečenicu! affraid
A onda,u 6. razredu osnovne,na putu od parkinga do muzeja Lepenski Vir,jednog lepog prolećnog dana,počeo sam i da vozim 8214044
I tako,malo po malo,pa do polaganja,tu sam već vozio "traktor" kako to kolega Stoške kaže,Golf 2 diesel,moje godište! :draguljce:
Back to top Go down
Mitke
Facebook Moderator
Facebook Moderator
Mitke


Broj poruka : 746
Datum upisa : 2011-12-26
Godina : 34
Lokacija : Beograd

Na kom autu ste naučili da vozite? Empty
PostSubject: Re: Na kom autu ste naučili da vozite?   Na kom autu ste naučili da vozite? EmptySun Feb 12, 2012 10:31 pm

O ovome bih mogao citavu stranicu da napisem, ali pokusacu sto krace. Auto sa kojim sam naucio prve vozacke korake bio je Aleko 2141S. Jos kao klinac sa 4 godine sam prvi put caletu seo u krilo da bi uparkirali auto u garazu, cale je regulisao nozne komande, a ja sam pokusavao da okrenem volan, iako je on okretao mene Very Happy . Sa 7 godina, mi je cale prvi put dao da sam sednem na vozacko mesto i pokusam da vozim. Elem posle par gasenja auta, konacno sam uspeo da krenem kako treba, i u tom trenutku na ovom svetu niko nije bio srecniji od mene. Medjutim radost nije trajala dugo, svega par metara dok nisam zakacio u kontejner doh1 . Tada sam bio izbacen iz auta, i naredne tri godine mi cale nije dao da sedam na mesto vozaca, cak ni kada je auto ugasen. Onda sam sa 10 godina, ponovo dobio sansu da vozim i ovoga puta sam je pametno iskoristio, lepo krenuo, saltao 1-2, vozio u rikverc, i od tada je moj zadatak bio paljenje auta, izlazak iz garaze, i parkiranje u garazu. To je tako trajalo do 14 godine, kada sam kupio svoj prvi auto, u pitanju je bila zastava 750. Kada je cale video da sam bas zagrejan za voznju, poceo je da mi daje i svoj auto da ga vozim po kraju. Posle fice sam imao jos 3 svoja automobila, ali i pored toga sto sam imao svoj auto za voznju po kraju, cale mi je davao i njegov auto da vozim, sto mi je bio takav merak da ja to ne zanam da objasnim. Eh kad se samo setim kakva je to masina bila, dusa me zaboli.

A polagao sam na kamionu, u pitanju je bila Zastava turbo zeta.

Back to top Go down
Vladislav
101 - 55KS
101 - 55KS
Vladislav


Broj poruka : 416
Datum upisa : 2011-12-21
Godina : 31
Lokacija : Leskovac

Na kom autu ste naučili da vozite? Empty
PostSubject: Re: Na kom autu ste naučili da vozite?   Na kom autu ste naučili da vozite? EmptyMon Feb 13, 2012 12:22 am

Kacam bio njakli... Zezam se. boske
Ko mali sam uglavnom sedeo u kolima i saltao bezveze to je prvo sto sam naucio, onda i paljenje kola, sam sam se naucio i da polazim i ono klasika po dvoristu napred, nazad. I onda par puta izlazio u ulici da vozim, to ni na sta nije licilo, ali meni bilo merak.
Polagao sam na Toyoti Yaris 1.4 dizel, iako sam hteo na Yugu nego keva nesto zanovetala i onda ajde, kao vozicu Stilo kad polozim. Od svega toga naravno nije bilo nista, Stilo sam vozio 3 puta za 5 meseci (uvek je neko bio sa mnom angry2 ), dok nije registrovan 101 aprila prosle godine. Cim je registrovan 101 vozio sam sam od prvog dana, i do dan danas najvise uzivam kad vozim sam. pimp Vec posle kraceg druzenja sa Kecom, video sam koliko je taj auto bolji od Toyote i u pogledu udobnosti i performansi. Nije sto ga volim ali je stvarno tako. biggrin Vozio sam i dedinu Ladu Rivu koja je maksimalno ocuvana zahvaljujuci njegovoj pedantnosti, ima 37 hiljada na satu isto je godiste kao 101, ali bez obzira sto je startnija malo i sve, voznja u nije nista posebno, narocito ako ste vozac, zbog teskog upravljaca, koji je uzgred pomeren nekako udesno. bangin
Back to top Go down
m.aged
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
m.aged


Broj poruka : 270
Datum upisa : 2011-12-28
Lokacija : Kistelek Csongrád megye Hungary

Na kom autu ste naučili da vozite? Empty
PostSubject: Re: Na kom autu ste naučili da vozite?   Na kom autu ste naučili da vozite? EmptyMon Feb 13, 2012 10:31 am

At that time Hungary was a Soviet car trend: family car was a yellow 2105, [img]Na kom autu ste naučili da vozite? Image-273D_4F38D219[/img]
the driving school, where exam, all Lada car that was green. (year 1987):
[img]Na kom autu ste naučili da vozite? Image-CAB4_4F38D219[/img]
Back to top Go down
medo_kv
101 - 55KS
101 - 55KS
medo_kv


Broj poruka : 26
Datum upisa : 2011-12-30
Lokacija : Kraljevo

Na kom autu ste naučili da vozite? Empty
PostSubject: Re: Na kom autu ste naučili da vozite?   Na kom autu ste naučili da vozite? EmptyMon Feb 13, 2012 2:19 pm

Prvi put za volan seo sa 15 godina u skodu 105, '77 godiste.
I na njoj sam ispekao vozacki zanat. po ulici sam je uglavnom vozio.
Vec sa 16 godina sam je vozio na relaciji kraljevo- krusevac, naravno sa stricem u kolima, jer su bila njegova, a i ako naidjemo na plavce, da mozemo da se zamenimo.
Vozacki ispit sam polozio na mercedesu 814.
nakon pola godine od polozenog ispita kupio sam zastavu 101c i sada nju vozim.
Nakon polozenog, a pre zastave sam vozio sve sto mi je palo pod ruku, ni sam ne znam sta sam sve vozio.
Back to top Go down
http://www.limundo.com/ref/Medolino_92  registrujte se brzo i la
danilo101
SPECIAL
SPECIAL
danilo101


Broj poruka : 1722
Datum upisa : 2011-12-22
Godina : 27
Lokacija : vranje

Na kom autu ste naučili da vozite? Empty
PostSubject: Re: Na kom autu ste naučili da vozite?   Na kom autu ste naučili da vozite? EmptyMon Feb 13, 2012 4:59 pm

moj prvi auto je 101
kad sam se rodio,prvi put sam dovezen kuci u zastavi 101...mnogo sam vole i kasnije oko 4-5 god da imitiram tatu kad vozi,tako da mi je volan bio ona cediljka za dzoger a menjac palica za bejzbol...
kasnije sam svaki dan trcao na kraj ulice i cekao caleta da dodje od posao da bi seo u krilo i vozio nadole..
e u 9 godini mi je bila prva prava voznja,iz pravca bugarske ka vlasinskom jezeru..pitao sam tatu da li je tesko da se vozi,on mi je reako da nije i dao mi da isprobam..vozio sam mozda oko 500 metara,kasnije naravno sve me vise i vise vuklo da vozim,i po malo sam u pocetku vozio auto napred nazad u svom dvoristu,onda kad sam se malo privikao na 101 naucio sam i da ga prakiram u nasoj garazi jer tu je mnogo natpanih stvari tako da bas treba da se gleda,kasnije su pocele voznje kroz ulicu pa po poligonima samo sto dalje od policije...i dan danas tako vozim lol!
najduze sam vozio prosle godine na vlasini iz pravca bugarske ka jezeru,17,5 kilometara sam 101....bio mi je neverovatan osecaj.... wub wub
Back to top Go down
m.aged
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
m.aged


Broj poruka : 270
Datum upisa : 2011-12-28
Lokacija : Kistelek Csongrád megye Hungary

Na kom autu ste naučili da vozite? Empty
PostSubject: Re: Na kom autu ste naučili da vozite?   Na kom autu ste naučili da vozite? EmptyMon Feb 13, 2012 6:15 pm

Age at which Serbia could be the driving test?
Here, at the age of 17.
cca. 450 euros
Back to top Go down
Starie
101 - 64KS
101 - 64KS
Starie


Broj poruka : 771
Datum upisa : 2012-01-09
Lokacija : Slovenija

Na kom autu ste naučili da vozite? Empty
PostSubject: Re: Na kom autu ste naučili da vozite?   Na kom autu ste naučili da vozite? EmptyMon Feb 13, 2012 11:01 pm

Bilo mi je oko 7, 8 godina kad mi je prvi put tata dozvolio da sam oko 10 metara držao volan i sjedao na njegovih koljenih.
Pri 11 sam prvi put sam vozio avto, sekin Renault 5 kroz ulicom, oko 200 m. Kad sam rikvercao sam uskoro se zabio u zid. Rolling Eyes
A i pri 14 sam počneo da se učim na stojadinu. Može i vidjeti snimake na youtube (Zastava 101 confort 1982), sad kad jih gledam dosta puta razmišljam, ako bi jih izbrisao jer vjerovatno mi se ljudi smijeju. showoff Laughing

Vozački ispit sam položio 2009. godine sa Hyundai i20. Koštao me oko 750 €, imao sam 19 sata voženj.

In Slovenia is 16,5 years old, the lowest limit to get a drive lincence. But than, you must drive with one adult person, until you're 18.
It cost cca. 750 €, if you drive 19 hours. Every hour cost 25 €. In average, people get drive licence after 25 hours, that cost 900 €.
Back to top Go down
http://starie.inc@gmail.com
Avram '90
101 - 55KS
101 - 55KS
Avram '90


Broj poruka : 277
Datum upisa : 2011-12-25
Lokacija : Bogatić-Šabac

Na kom autu ste naučili da vozite? Empty
PostSubject: Re: Na kom autu ste naučili da vozite?   Na kom autu ste naučili da vozite? EmptyTue Feb 14, 2012 5:22 pm

Prvi put sa 17 godina vozio sam 306. 1.9 dizlo,a polagao sam na golfu 2. 1.9 dizlo koji je prešao preko 1.000.000km (2008.kad sam ja polagao) i 4 motora su mu menjana i izbacena je bila 5. brzina zbog kandidata.
Dan danas moj instruktor obučava kandidate na tom istom golfu!
cheers2
Back to top Go down
Shone
101 - 55KS
101 - 55KS
Shone


Broj poruka : 106
Datum upisa : 2012-04-06
Godina : 35
Lokacija : Niš

Na kom autu ste naučili da vozite? Empty
PostSubject: Re: Na kom autu ste naučili da vozite?   Na kom autu ste naučili da vozite? EmptyWed Apr 11, 2012 10:26 am

Epa ja sam krajem 2006. poceo da vozim sivog Yugo Coral In L u auto-skoli Desetka iz Nisa, a 2007. (prvog aprila sam napunio 18 happybday ) i stekao pravo da polazem,pa posle 10 dana tacno na danasnji dan sam polozio testove (sa 67 poena, zajebo sam se kod prve pomoci, mesao sam tad karlicnu i kljucnu kost), a 16.4.2007. je shone polozio za B kategoriju u istom jugicu.
Inace doticni Yugo je bio "DIVAN", na njemu sam cak naucio i duplim kvacilom da menjam brzine, jer, jelte, nije hteo uvek da upada u brzinu, a par puta mi se desilo kad iz trece vracam u drugu da mi drska od menjaca ostane u ruci. Shocked

A prvi put sam vozio isti shonemobil sa avatara (stvarno ne znam koliko sam godina imao) ispred EI Nis na velikom parkingu nekih 200-300 metra (cak sam i tad znao sa brzinama i nije mi se gasio, samo nisam imao osecaj za gas i kvacilo, naravno).
Back to top Go down
http://www.insoft.in.rs
jollyjumper
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
jollyjumper


Broj poruka : 321
Datum upisa : 2012-01-10

Na kom autu ste naučili da vozite? Empty
PostSubject: Re: Na kom autu ste naučili da vozite?   Na kom autu ste naučili da vozite? EmptyWed Apr 11, 2012 1:25 pm

Naucio da vozim na Jugu i on je moja prva ljubav, kasnije vozio 101 i 128, a u auto skoli Golf 2. biggrin
Back to top Go down
http://serbiancarfans.x10.mx
dusan_veli
101 - 55KS
101 - 55KS
dusan_veli


Broj poruka : 320
Datum upisa : 2011-12-23
Godina : 32
Lokacija : Nis

Na kom autu ste naučili da vozite? Empty
PostSubject: Re: Na kom autu ste naučili da vozite?   Na kom autu ste naučili da vozite? EmptyWed Apr 11, 2012 7:50 pm

ja na MOSKVICA 1.5 dedin kog i dalje posedujem ali nije registrovan
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1595749349
Lobo
101 - 55KS
101 - 55KS



Broj poruka : 15
Datum upisa : 2012-01-12
Godina : 43
Lokacija : Radenci

Na kom autu ste naučili da vozite? Empty
PostSubject: Re: Na kom autu ste naučili da vozite?   Na kom autu ste naučili da vozite? EmptyThu Apr 12, 2012 8:46 pm

Sečam se kao jučer crveni Yugo 45 proizveden 1981 godine to je bio dobar auto.
Back to top Go down
prangija
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
prangija


Broj poruka : 228
Datum upisa : 2012-01-09
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Na kom autu ste naučili da vozite? Empty
PostSubject: Re: Na kom autu ste naučili da vozite?   Na kom autu ste naučili da vozite? EmptyFri Apr 13, 2012 12:14 am

polozio pre 6 godina....ali ne na autu,nego na mercedesu 12-13.... bleh bleh i naravno posle dva meseca mercedes 12-13 samo sa prikolicom.... Very Happy a prvi auto mi je bio kec 90 godiste,beli... Smile
Back to top Go down
m.aged
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
m.aged


Broj poruka : 270
Datum upisa : 2011-12-28
Lokacija : Kistelek Csongrád megye Hungary

Na kom autu ste naučili da vozite? Empty
PostSubject: Re: Na kom autu ste naučili da vozite?   Na kom autu ste naučili da vozite? EmptySat Apr 14, 2012 10:42 am

off: why was the name of 101 car "kec" in the former Yugoslavia?
Back to top Go down
Avram '90
101 - 55KS
101 - 55KS
Avram '90


Broj poruka : 277
Datum upisa : 2011-12-25
Lokacija : Bogatić-Šabac

Na kom autu ste naučili da vozite? Empty
PostSubject: Re: Na kom autu ste naučili da vozite?   Na kom autu ste naučili da vozite? EmptySat Apr 14, 2012 11:00 am

Because 101 "kec"=1 (number)
Back to top Go down
m.aged
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
m.aged


Broj poruka : 270
Datum upisa : 2011-12-28
Lokacija : Kistelek Csongrád megye Hungary

Na kom autu ste naučili da vozite? Empty
PostSubject: Re: Na kom autu ste naučili da vozite?   Na kom autu ste naučili da vozite? EmptySat Apr 14, 2012 12:21 pm

I mean, in Hungary it is said "sztojadin".
Back to top Go down
Sponsored content





Na kom autu ste naučili da vozite? Empty
PostSubject: Re: Na kom autu ste naučili da vozite?   Na kom autu ste naučili da vozite? Empty

Back to top Go down
 
Na kom autu ste naučili da vozite?
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Šta slušate dok vozite?
» Koje ime dati autu?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZASTAVA 101 :: Slobodne teme / Forum free :: Slobodno vreme / Free time-
Jump to: