ZASTAVA 101
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZASTAVA 101

Udruženje ljubitelja automobila ZASTAVA 101 / Association of ZASTAVA 101 fans
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

ZASTAVA 101 FORUM JE AKTIVAN, Registrujte se za pun pristup! ZASTAVA 101 FORUM IS ACTIVE! Register for full access.

 

 Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101

Go down 
+7
meto65
Dokic
gosha_z101
ApolloNs
andronik
Miljan
zastava101b
11 posters
AuthorMessage
zastava101b
Član osnivačkog tima
Član osnivačkog tima
zastava101b


Broj poruka : 3470
Datum upisa : 2011-12-21
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101 Empty
PostSubject: Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101   Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101 EmptySat Feb 11, 2012 2:41 pm

U ovoj temi možete pisati o Vašim avanturama na putovanjima Zastavom 101. Gde ste išli? Kako ste prošli? Kilometraže? Utisci? Ponašanje samog auta?

Pošto imam najveći broj otvorenih tema, ne bih da bidem shvaćen kao egocentrični administrator Very Happy pa ću dati samo kratak osvrt na moje iskustvo.

Za volanom Zastave 101B sam od 10 godine života, vozio i bez dozvole kada god je bila prilika, a od 2005 kilometre nisam ni brojao.
Najlepša tura mi je Beograd - Valjevo - Divčibare. Do Divčibara (turističkog kompleksa) ima oko 140 km od čega je sve posle Valjeva vožnja kroz prirodu. Put je jako dobar tako tako da stil vožnje može biti u granicama ograničenja. Najživopisniji deo je od podnožija do vrha Divčibara, nekadašnja vrlo popularna reli staza kroz divljinu. E, na tom potezu se oseća razlika između 13/53 i 17/64, a ogromna je razlika kada sam vozio Keca tim putem u odnosu na Juga. Jugo je klizao po tim krivinama, krivio se, slabije potezao, dok 101 reže bez greške i dozvoljava prihvatanje uz klizanje prednjih točkova, ali ne i poremećaj pravca auta. Ova deonica za blagi sportski stil je sasvim bezbedna sa 101. Zanimljivo je da, iako je znatno viši, 101 ne proklizava zadnjim trapom u lakat krivinama na uzbrdici, dok Jugo, čak pri sporijoj vožnji zna da se iskosi.
Najveća nagrada mi je kada pređem te krivine gde ima saobraćaja da izađem na put prema Kosjeriću i Tometinom polju i da se lagano vozim kroz prirodu u off road varijanti, predeli su toliko nestvarni, kao naslikani. Kada završim vožnju po normalnim putevima, okrenem jednom stazom kod samo Niva izlazi i parkiram 101 na jednom od vrhova Divčibara. Meštani samo odmahuju glavom i ne mogu da veruju da 101 može da izdrži elevaciju terena koja nje baš normalna, a i vrlo rizična, jedna pogrešna procena ili strada karter ili u najgorem slučaju, prevrtanje (koje bi bilo jako dugo).
Da podvučem, sa 101 u brdskoj vožnji imam krajnje pozitivno iskustvo i savetujem svima, koji još nisu probali, da uštede malo para i probaju brsku vožnju na njima najbližoj planini u Srbiji, uveravam Vas da ćete imati POTPUNO drugačiji pogled na Stojadina.

_________________
ZASTAVA 101 VOZILO USPEHA

SVI MOJI TEKSTOVI O ZASTAVI 101
Back to top Go down
https://zastava101.serbianforum.info/t3348-istorijsko-naslee-zas
Miljan
Počasni ambasador i član osnivačkog tima
Počasni ambasador i član osnivačkog tima
Miljan


Broj poruka : 3293
Datum upisa : 2011-12-20
Godina : 37
Lokacija : Nis

Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101 Empty
PostSubject: Re: Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101   Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101 EmptySat Feb 11, 2012 3:12 pm

zastava101b wrote:
Zanimljivo je da, iako je znatno viši, 101 ne proklizava zadnjim trapom u lakat krivinama na uzbrdici, dok Jugo, čak pri sporijoj vožnji zna da se iskosi.

101 je nizi od Juga (1345 vs 1390mm), i po tom pitanju se mnogo bolje ponasa. thumbsup

Sto se tice brdske voznje, ja imam samo jedno takvo iskustvo na Goču, samo sto sam polozio, od Vrnjacke Banje ka Goču uspon je dosta veliki, put sa puno ostrih lakat krivina, a Skala samo jezdi uzbrdo Twisted Evil iako je tada jos bio fabricki 17/64 menjac, mogu da zamislim kako bi sad gutala krivine sa 13/53. Twisted Evil Vrhunac avanture je nastao kad sam skrenuo na sporedni neasfaltirani put pored koga je bio drveni putokaz za neki hotel na vrhu Goča, a za taj hotel nije bilo potrebno skrenuti tu, nego nastaviti asfaltnim putem, neko je okrenuo putokaz pogresno. censored giljitoni
Put je bio uzak (samo jedan auto da prodje), pun bara i blata, sa leve strane suma i provalija, sa desne planina, posle jedno 2km tim putem video sam da to vodi ko zna gde i da nije pravi put, srecom naisao sam na jedno blago prosirenje gde sam uspeo da se okrenem i vratim nazad, a posle toga Skala je izgledala kao da je stigla sa Pariz-Dakar relija, sva isprskana blatom do krova. boske Cim sam stigao u Vrnjacku Banju, odmah sam otisao u perionicu i auto je zasijao punim sjajem, a radnici u perionici nisu mogli da veruju kako izgleda kad su ga oprali. clap wub

_________________
Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101 ZCZ
Model Skala 55 nastao je višedecenijskim usavršavanjem, kao poslednji naslednik
modela Zastava 101 i najbolji rezultat stručnjaka Zastave
wub Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101 701049760 SKALA POWER Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101 701049760wub
Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101 Emwm1sz2rdrlgx67rtq

...ja odavno vozim tu startnu masinu, njom prelazim lako i svaku krivinu...
Back to top Go down
https://zastava101.serbianforum.info
andronik
101 - 55KS
101 - 55KS
andronik


Broj poruka : 104
Datum upisa : 2011-12-22
Godina : 38
Lokacija : Istočno od raja

Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101 Empty
PostSubject: Re: Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101   Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101 EmptySat Feb 11, 2012 5:31 pm

Najduže što sam išao mojom Skalom je Beograd-Mostar(preko Tjentišta)-Herceg Novi-Podgorica-Novi Pazar-Beograd.U jesen 2006,nas troje u mojim i Dvoje u Pežou 206 1.1 kojeg sam drao kad mi je dosadno lol! Pogotovu uz Tjentiše i kanjon Sutjeske gde je najveći drumski uspon u SFRJ.
Back to top Go down
http://staystrong.com
ApolloNs
Član osnivačkog tima
Član osnivačkog tima
ApolloNs


Broj poruka : 867
Datum upisa : 2011-12-20
Godina : 40
Lokacija : Novi Sad

Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101 Empty
PostSubject: Re: Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101   Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101 EmptySat Feb 11, 2012 10:50 pm

šta ja da vam pričam kad živim u ravnici Very Happy imam srećom frušku goru. Tu sam prošlo leto prijatno bio iznenađen snagom, ležanjem, opštim sportskim utiskom kombinovanim putem asfalt/šljunak. bilo nas je sa 3 auta. mercedes C klasa, audi A4 i prastari stojadin Twisted Evil ova dva nisu mogli da me prate Very Happy maltene celu frušku goru smo obišli, išli na veštačko jezero, na neko odmaralište i kojekakva mesta stojadin sve prvi stizao bez da ga sad ne znam kako bacam u obrtaje. a na pravcu sam potegao sa C klasom, hteo čovek da me pretekne i ja zabodem u 3. do 8000obrtaja pa 4. do nekih 170km/h pre krivine. posle kolega iz mercedesa prišao: "Svaka čast! OVO nisam očekivao..." boske

posle toga sam išao kod Daneta u Sarajevo! do tamo sam polako jer nisam znao put a u povratku sam uzivao u krivinama... afro
Back to top Go down
gosha_z101
101 - 64KS
101 - 64KS
gosha_z101


Broj poruka : 614
Datum upisa : 2012-01-02
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101 Empty
PostSubject: Re: Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101   Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101 EmptySun Feb 12, 2012 10:53 am

ja nisam mnogo eksperimentisao sa brdima,samo sam jednom isao na kopaonik,sa plavim confortom,nas cetvoro u kolima,znam da trecom nije mogao da ide,gusio se,drugom konstantno 50kmh,opet dobro za 17/64 4b,i 4 odrasle osobe,a sto se tice vesanja istog stojadina,prezadovoljan sam bio u smislu fabrikane,voleo sam da ga proteram na pravcu ka miljakovackoj sumi,to Beogradjani verovatno znaju gde je, Very Happy ima dobrih krivina i nagiba puta koji su kontra od odgovarajuceg, jedan zadnji tocak se ladi u krivinama Twisted Evil ,naravno bez klizanja,guma 155/70 i napred i pozadi,pa moj utisak posle 30.000 km predjenih u stojadinima je da fabricki trap moze dosta podneti,sto bi rekli i neocekivano,a ne mogu zamisliti sta tek moze sredjen,ustimovani nizi stroj Smile
Back to top Go down
Dokic
Priznanje za doprinos 101 Klubu
Priznanje za doprinos 101 Klubu
Dokic


Broj poruka : 1158
Datum upisa : 2011-12-20
Godina : 37
Lokacija : Boljetin,Donji Milanovac

Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101 Empty
PostSubject: Re: Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101   Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101 EmptySun Feb 12, 2012 12:12 pm

Uh,ako nečega ima u mom kraju,to su krivudavi putevi! lol!
Šalim se malo,mada ima dosta istine u prvoj rečenici.
Npr. stari put za Majdanpek je poprilično krivudav,a uz to i uzbrdica/nizbrdica koliko hoćeš,a dužina je nekih 30-40 km,nisam merio nikad,znam da je samo dužina putovanja nekih 45 minuta,vožnja pretežno trećom brzinom i sa malo više obrtaja( 3-4-5000,zavisno).
Naime,pored tog puta,put za Negotin ima nekoliko gorih krivina,uzbrdica i sl. situacija pogodnih za "pod ručnu skretanje" itd...
Inače,najduža relacija koju sam prešao u jednom pravcu oko 250 km je bio put do Banatskog Novog Sela na nekih mesec dana od kupovine auta.
Back to top Go down
meto65
Ambasador u Makedoniji
Ambasador u Makedoniji
meto65


Broj poruka : 2086
Datum upisa : 2011-12-30
Godina : 58
Lokacija : Skopje, Macedonia

Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101 Empty
PostSubject: Re: Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101   Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101 EmptySun Feb 12, 2012 1:58 pm

Pa da vam kazem pravo sa osmicom nemam ko zna kakva duga putovanja, jer je imam relativno kratak period, oko 10 meseci, prvo duze putovanje mi je bilo kad smo bili moj sin, snajka i ja u planine za vikend u kucu od mog dede, na selo,
To je daleko oko 250 km u oba pravca, ali.... put za tamo je oko 70-80 km uzbrdica, a na povratku je sve nizbrdica. Krivine lakat u oba smera kolko ti dusa oce, put je za reli voznju.
I tako, posto sam smenio karike, ventile i bregastu hteo sam da probam kako vuce osmica, odlican put za menjanje brzine,1- 2-3-2-3-1 retko 4-ta, znaci nas troje i puno prtljaga odosmo u divljinu Smile , negde na oko pola puta stali smo kod vestackog jezera Kalimanci u brda, da zapalimo po cigaru i da uzivamo u lepom pejsazu i da napravimo koju fotku, kad sam reko sinu daj da pogledamo kako je radila mashina , otvorim haubu i affraid , motor napred kod svecica sav u ulju doh1 , mene uhvati panika u trenutku i rekoh sta li to moze da bude, i gledam tako sa strahom u motor mislim se , dal da se vracamo natrag u civilizaciju ili da idemo dalje pa sta bude nek bude...........Gledam ja tako u motor i blenem ko vo kad pogledam bolje curilo ulje duz linije od poklopca na motoru, uhvatim shraf 10-ku a ono labav, rukom da ga navijes, cirak od majstora nije pritegnuo dobro, angry2 fuyou_2
Kazem ja sinu daj 10-ku iz gepeka i pritegnem sve srafove, obrisem dobro krpom ulje i sta dalje..... Sin kaze jbd ga tata idemo, necemo valjda da odustanemo sada kad smo na pola puta, pa sta bude nek bude,
I tako sednemo u auto i gazim ja osmicu da joj izvadim dusu jer sam bio besan, da vidim oce li opet da izbaci ulje, mada sam znao da ne treba mnogo da je forsiram jer su nove karike, ventili i brega. Kad smo stigli u gradic Delcevo pre planine Golak, stanem da kupimo malo hleba i sok i otvorim haubu a ono suv ko barut motor,reko ja samom sebi uf dobro je, kad.... uhvati me kasnije panika da nisam mnogo pritegnuo te srafove. Kad smo stigli u selo , opet ja malcice olabavim srafove, da ne pokidam dihtung od puno stezanja. Napravim koji krug i otvorim haubu ono opet ima malo ulja, Stegnem opet poklopac od motora i kazem sinu, sta bude neka bude. I tako uzivamo mi u planini i prelepoj prirodi , najeli se kod rodjaka crnog seoskog hleba ( onaj sto sam kupio dali smo keru Rambo ) sa pasuljom i sirom, a bogami nije falilo ni meso. Udarim ja 2-3 rakije sljivovice i odmorim se .
Na povratku nisam stajao nigde, picim ja za moj Stip 100-120 i uzivam u prelepom pejsazu, pogled da ti se srce i dusa odmore, deca na zadnjem sedustu zaspala ( snajka i moja kci se pridruzila u selu, dosla je autobusom iz Skoplja ) , a ja i moj sin napred pustili neku laganu muziku i uzivamo.
Kad smo stigli kuci , otvorim opet haubu i vidim motor suv i kazem sinu dobro je. Medjutim radosti kraja..... odem posle mesec dana kod majstora da mi nasteluje ventile ( jer sam vec bio presao preko 1000 km ) kad majstor kaze , ne moze da se steluje otisla ti bregasta, a stavio sam novu kad sam menjao karike i ventile a ja ne mogu da verujem wallbash 4275502 , hteo sam da ga boxing , kaze on nije bila kvalitetna. Kupim ja ponovo drugu bregu al polovnu iz italijanskog keca, i eno je u gepeku umotana u krpe, jos je nisam zamenio, jer pao je sneg i zima je, kaze on vozi dok se vreme malo ne poboljsa, nece puno da smeta, samo ce ti pravi malo problema koji put ( bregovi na 1 i 4 otisli oba ) angry2
I eto tako, to je bila moja prva pustolovina sa osmicom, inace imao sam dosta dugackih relacija ali sa drugim autima, a ovde je rec o 101/128 tako da to bi bilo sve za sada.

p.s. Zaboravio sam da napomenem da sam vozio sa 17/64 menjac koji ima duuuge prenose brzine, da sam imao 13/53 voznja bi bila bolja i uzbuljivija po one uzbrdice i krivine, jer ima kraci prenos, ali sledeci put .... icon_twisted ima da bude fuck vlada13
Back to top Go down
m.aged
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
m.aged


Broj poruka : 270
Datum upisa : 2011-12-28
Lokacija : Kistelek Csongrád megye Hungary

Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101 Empty
PostSubject: Re: Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101   Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101 EmptyWed May 30, 2012 12:56 pm

Last summer we were on vacation at Lake Balaton, excursions and much, ca. The road was 600km.The mountain roads was that only the second speeds, the water is not warm, but I was afraid not to go up. Already the road broke off the rear exhaust drum. Other technical problems were not.
I did not go fast, up to 90 km / h, but the average consumption was surprised at the end of the road: 6.8 litres/100km was. eek
I did not want to believe, but true.
Back to top Go down
mdjordjevic10
101 - 55KS
101 - 55KS
mdjordjevic10


Broj poruka : 16
Datum upisa : 2013-12-03
Godina : 45
Lokacija : Kragujevac

Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101 Empty
PostSubject: Re: Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101   Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101 EmptySun Aug 31, 2014 12:55 am

Ja sam ovog leta 2014.godine za 10 tak dana otisao Kragujevac-Solun-Asprovalta-Kavala-Tasos-Aleksandropoli-Istanbul-Nesebar-Sofija-Kragujevac.
Sve zajedno 2900km. Putopis o tome, pisem ovde http://zafc.bigforumpro.com/t4241-eetiri-drzave-tri-mora-dva-glavna-grada-i-jedan-kec . Sve najbolje
Back to top Go down
zastava101b
Član osnivačkog tima
Član osnivačkog tima
zastava101b


Broj poruka : 3470
Datum upisa : 2011-12-21
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101 Empty
PostSubject: Re: Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101   Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101 EmptySun Aug 31, 2014 10:34 am

Svaka čast na pustolovini,lepa avantura

_________________
ZASTAVA 101 VOZILO USPEHA

SVI MOJI TEKSTOVI O ZASTAVI 101
Back to top Go down
https://zastava101.serbianforum.info/t3348-istorijsko-naslee-zas
Starie
101 - 64KS
101 - 64KS
Starie


Broj poruka : 771
Datum upisa : 2012-01-09
Lokacija : Slovenija

Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101 Empty
PostSubject: Re: Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101   Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101 EmptySun Aug 31, 2014 2:17 pm

Dobar putopis. Ljepo ga je bilo čitati. Very Happy
Back to top Go down
http://starie.inc@gmail.com
mdjordjevic10
101 - 55KS
101 - 55KS
mdjordjevic10


Broj poruka : 16
Datum upisa : 2013-12-03
Godina : 45
Lokacija : Kragujevac

Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101 Empty
PostSubject: Re: Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101   Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101 EmptySun Aug 31, 2014 8:39 pm

Starie wrote:
Dobar putopis. Ljepo ga je bilo čitati. Very Happy
Druze vidim da ti je lokacija Slovenija.
Pa evo da dodam jos jednu stvar koja se desila na ovom putovanju. Na povratku iz Istanbula, na jednoj pumpi stajem da sipam plin. prilazi jedan tip, zarastao, brada, plav. Vidim nije Turcin. Na ledjima nosi ogroman ranac. Prilazi i kaze:
-Dobar dan, ja sam Slovenac, jel moze voznja do Srbije!!!!
-Ne moze, ne idem u Srbiju, al moze dokle ti odgovara s nama Smile.
-Cim sam video keca, svanulo mi je !!!!
I tako pokupimo Slovenca, koji se zove Arne, iz Ljubljane je. Isao je u Kirgistan, Iran...Stopa do kuce. Traking. Odvezli smo ga dokle mu je odgovaralo. Jer smo mi otisli u Nesebar, a on produzio za Sofiju.
Pozdrav Iz Kragujevca!!!!!
Back to top Go down
Mitke
Facebook Moderator
Facebook Moderator
Mitke


Broj poruka : 746
Datum upisa : 2011-12-26
Godina : 34
Lokacija : Beograd

Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101 Empty
PostSubject: Re: Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101   Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101 EmptyMon Sep 01, 2014 12:49 pm

mdjordjevic, slobodno kopiraj putopis i na ovaj forum, jer putopis je kao sto rekoh prva liga, pa bi bilo lepo da se nadje i na ovom forumu Very Happy cheers2

_________________
I kada vidis me znas da ja sam, SKALA 55 opasna klasa, i kada rolam oko mene je masa, znaci da sam najbolji, bas taj sam, SKALA POWER wub naughty

Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101 231132206188242593469540
Back to top Go down
mdjordjevic10
101 - 55KS
101 - 55KS
mdjordjevic10


Broj poruka : 16
Datum upisa : 2013-12-03
Godina : 45
Lokacija : Kragujevac

Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101 Empty
PostSubject: Re: Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101   Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101 EmptyMon Sep 01, 2014 11:45 pm

Vazi. Mislim da ce tekst moci, ali da slike moram ponovo da ucitavam
Back to top Go down
Dokic
Priznanje za doprinos 101 Klubu
Priznanje za doprinos 101 Klubu
Dokic


Broj poruka : 1158
Datum upisa : 2011-12-20
Godina : 37
Lokacija : Boljetin,Donji Milanovac

Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101 Empty
PostSubject: Re: Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101   Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101 EmptyTue Sep 02, 2014 5:43 pm

Stvarno lep putopis kolega,slažem se sa Mitketom,slobodno otvori posebnu temu o putopisu u ovoj sobi.
Što se slika tiče,jeste malo muka,ali otvoriš sliku,desni klik,copy image url,pa onda kopiraš ovde u deo predviđen za ubacivanje slika u poruku.

_________________
Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101 Potpis
Back to top Go down
Mitke
Facebook Moderator
Facebook Moderator
Mitke


Broj poruka : 746
Datum upisa : 2011-12-26
Godina : 34
Lokacija : Beograd

Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101 Empty
PostSubject: Re: Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101   Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101 EmptyWed Sep 03, 2014 2:41 pm

Ili prostija varijanta, recimo Miljan koji je administrator na oba foruma, ima mogucnst da edituje poruke... Kolega mdjordjevic recimo otvori ovde temu o putopisu, napise neku uvodnu poruku, cisto da bi on ostao kao autor teksta, zatim miljan na zastava forumu udje u opciju da edituje poruku, i kopira sve direkt ovde, naravno kao edit poruke kolege mdjordjevica. To je ono sto meni pada na pamet da olaksamo coveku Very Happy

_________________
I kada vidis me znas da ja sam, SKALA 55 opasna klasa, i kada rolam oko mene je masa, znaci da sam najbolji, bas taj sam, SKALA POWER wub naughty

Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101 231132206188242593469540
Back to top Go down
mdjordjevic10
101 - 55KS
101 - 55KS
mdjordjevic10


Broj poruka : 16
Datum upisa : 2013-12-03
Godina : 45
Lokacija : Kragujevac

Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101 Empty
PostSubject: Re: Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101   Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101 EmptyThu Sep 04, 2014 12:36 am

otvorio sam temu na ovom forumu po dogovoru. Nije problem da se kopiraju slike. cak sam ubacio i neke nove. cisto da malo popunim. sve najbolje svima.
cheers2
Back to top Go down
Sponsored content





Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101 Empty
PostSubject: Re: Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101   Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101 Empty

Back to top Go down
 
Naša ozbiljna GT putovanja Zastavom 101
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Zastavom 101 na more...? Naravno!
» Zastavom 101 Reli u 21.vek!
» Putovanje sa zastavom 101: Cetiri drzave, tri mora, dva glavna grada i jedan kec

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZASTAVA 101 :: Slobodne teme / Forum free :: Slobodno vreme / Free time-
Jump to: