ZASTAVA 101
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZASTAVA 101

Udruženje ljubitelja automobila ZASTAVA 101 / Association of ZASTAVA 101 fans
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

ZASTAVA 101 FORUM JE AKTIVAN, Registrujte se za pun pristup! ZASTAVA 101 FORUM IS ACTIVE! Register for full access.

 

 400ti član

Go down 
+3
meto65
YUgisa
zastava101b
7 posters
AuthorMessage
zastava101b
Član osnivačkog tima
Član osnivačkog tima
zastava101b


Broj poruka : 3470
Datum upisa : 2011-12-21
Godina : 36
Lokacija : Beograd

400ti član Empty
PostSubject: 400ti član   400ti član EmptyThu Oct 09, 2014 12:48 pm

Poštovane kolege,
Bliži se lagano treća godišnjica kluba, dobili smo 400tog člana, kolegu stanojkovicz101.

Iako ova brojka ne deluje kao značajna,Klub se širi,što znači da je sve više entuzijasta.

Čestitam kolegi,ali i ostalima.

_________________
ZASTAVA 101 VOZILO USPEHA

SVI MOJI TEKSTOVI O ZASTAVI 101
Back to top Go down
https://zastava101.serbianforum.info/t3348-istorijsko-naslee-zas
YUgisa
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
YUgisa


Broj poruka : 1313
Datum upisa : 2012-09-07
Godina : 34
Lokacija : Subotica

400ti član Empty
PostSubject: Re: 400ti član   400ti član EmptyThu Oct 09, 2014 4:31 pm

Mislim da bi veci uspeh bio 50 aktivnih clanova i 60 registrovanih nego 400 registrovanih i 10-15 aktivnih Wink Malo je zalosno sto na nekoliko foruma namenjenih Zastavi moze da se skupi realno jedva 100 aktivnih ljubitelja Wink Mislim da ne budem pogresno shvacen, kritika nije usmerena ka ovom forumu nego u globalu Wink
Back to top Go down
http://boyracermotorsport.forum315.com/
zastava101b
Član osnivačkog tima
Član osnivačkog tima
zastava101b


Broj poruka : 3470
Datum upisa : 2011-12-21
Godina : 36
Lokacija : Beograd

400ti član Empty
PostSubject: Re: 400ti član   400ti član EmptyThu Oct 09, 2014 6:20 pm

I interesovanje je dobar znak. A vremenom,verujem da će i aktivnost rasti.

_________________
ZASTAVA 101 VOZILO USPEHA

SVI MOJI TEKSTOVI O ZASTAVI 101
Back to top Go down
https://zastava101.serbianforum.info/t3348-istorijsko-naslee-zas
meto65
Ambasador u Makedoniji
Ambasador u Makedoniji
meto65


Broj poruka : 2086
Datum upisa : 2011-12-30
Godina : 58
Lokacija : Skopje, Macedonia

400ti član Empty
PostSubject: Re: 400ti član   400ti član EmptyThu Oct 09, 2014 6:28 pm

Slazem se sa Yugishom, oprostite , ali tako jeste
Osim Danila sa njegovim " Slike iz bivse Yu " , Yugishu, Miljana, Noleta i jos ponekog, (tu ne nabrajam sebe jer sam i ja u zadnje vreme malo redji na forumu, ali zbog obaveza) , drugih da skoro i ne gledam, osim ako se ima noviteta, pa netko tu i tamo napise ponesto, na zalost to je istina
Evo potencirao bih druga mdjordjevica koji je napravio auto-foto reportazu sa putovanja i odmora,(bas sam se zacudio scratch ) a da niko nije komentarisao o tome, a vidim da na zafc.bigforumpro.com ima vise komentara, ne znam zasto je to tako..............
Takodje i ja sam imao nekih problema ranije... i nije mi se odgovaralo ovde nego na isti taj sajt, msm ok je, treba da se druzimo i komuniciramo, ali gde je tu nas sajt???
Dobro nema veze, da ne mlatim sada praznu slamu........
Back to top Go down
Mitke
Facebook Moderator
Facebook Moderator
Mitke


Broj poruka : 746
Datum upisa : 2011-12-26
Godina : 34
Lokacija : Beograd

400ti član Empty
PostSubject: Re: 400ti član   400ti član EmptyThu Oct 09, 2014 7:59 pm

Trenutno je situacija takva, kakva je, i mi generalno slabo da bilo sta tu mozemo da promenimo, nekolicina nas je aktivna redovno, vecina nije iz nekog svog razloga i stvari nazalost za sada tako stoje. Medjutim kao sto Novica rece i interesovanje je dobar znak, pa ce valjda i aktivnost porasti, a verujem da se se i stari clanovi malo vise aktivirati preko zime. Jer bilo je leto, godisnji odmori, i tako dalje, i tako dalje. Mislim to je neko moje vidjenje stvari.  Sto  se tice kolege mdjordjevic-a, rekao bih da ovde komentara nema iz razloga sto vecina nas aktivnih na ovom forumu je aktivna i na zafc, te su tamo komentari vec ispisani, pa verujem da su komentari na ovom forumu izostali cisto da se ne bi ponavljali isti komentari od istih ljudi. Ponovo kazem to je neko moje vidjenje stvari (i u mom slucaju je situacija takva, nisam hteo da se ponavljam), mozda je i drugacije, ali sumnjam. Sto se tice tvojih problema i odgovora, nesto se ne secam da si postavio pitanje ovde, a da ti neko nije odgovorio? Koliko se ja secam prvo si pitanje postavio na zafc, tamo si dobio nekoliko odgovora, i tek onda si pitao ovde. Ispravi me ako gresim.

I ne mlatis praznu slamu, bas naprotiv, kulturno diskutujemo cheers2

Ukoliko imas neke predloge za bolji rad foruma, i kako da "aktiviramo" clanove, slobodno ih iznesi u ovoj temi. https://zastava101.serbianforum.info/t1995-pohvalezahvalnice-i-ostalo-vezano-za-z101-forum.

Ovo se odnosi i na ostale clanove. A bilo bi pozeljno i da se clanovi "razbude" jer vidim da masa "do skoro" aktivnih clanova, je smanjila aktivnost poprilicno.

Takodje i ovako nije lose jer od tih 400 registrovanih clanova, vecina nije ni predstavljena, a kamoli da su nesto vise pisali po forumu, tako da za ovako mali broj clanova je i aktivnost u neku ruku srazmerna. A posto si i na zafc aktivan, primetices da je i tamo 20-ak ljudi aktivno, a ima daleko, daleko vise clanova nego ovaj forum, ne znam tacnu brojku ali mislim da ih ima preko 1500, tacnu brojku bi mogao YUgisa ako hoce da nam prenese.

Tako da sto se mene tice, guramo dalje, ne popustamo, i nadam se da ce aktivnost rasti cheers2

_________________
I kada vidis me znas da ja sam, SKALA 55 opasna klasa, i kada rolam oko mene je masa, znaci da sam najbolji, bas taj sam, SKALA POWER wub naughty

400ti član 231132206188242593469540


Last edited by Mitke on Thu Oct 23, 2014 12:06 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
YUgisa
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
YUgisa


Broj poruka : 1313
Datum upisa : 2012-09-07
Godina : 34
Lokacija : Subotica

400ti član Empty
PostSubject: Re: 400ti član   400ti član EmptyThu Oct 09, 2014 8:08 pm

Ima 1661 mada se toliko nakupilo samo zato sto otkad je promenjen nacin registracije, ne brisemo bas cesto clanove koji su se registrovali i a da nisu posetili forum ili da nisu posetili nekoliko meseci... Pre sam ja znao svaki mesec 10-15 clanova da obrisem Wink U svakom slucaju, stvar ce biti kao i ovde, na 1000 narednih dobicete mozda 5 novih aktivnih i to je to, oni koji su sad aktivni su usustini isti oni koji su bili aktivni i kad je bilo 50 registrovanih Wink
Back to top Go down
http://boyracermotorsport.forum315.com/
Starie
101 - 64KS
101 - 64KS
Starie


Broj poruka : 771
Datum upisa : 2012-01-09
Lokacija : Slovenija

400ti član Empty
PostSubject: Re: 400ti član   400ti član EmptyThu Oct 09, 2014 9:05 pm

Ako se ne registruješ ne možeš vidjeti foruma, osim prve kategorije foruma (Zastava 101 Club). Pa se zato mnogo ljudi registruje, da može nešto pročitati, mada i neki redovno gledaju forum ali ne pišejo.

Važno samo da se mi ljepo družimo i posjetimo korisne informacije, pa bez brige ako ih ima 15 ili 200 aktivnih članova. Iako bi ih bilo 200 aktivnih, ne bih ni mogao pročitati svega. To je kao u firmi, ako je mala, onda svi sve vidimo, svi sve znamo. Smile

Pa i nema dosta stojadina (samo milijun izradjenih), i još mnogo manje ima onih kojima se stojadin sviđa.
Back to top Go down
http://starie.inc@gmail.com
meto65
Ambasador u Makedoniji
Ambasador u Makedoniji
meto65


Broj poruka : 2086
Datum upisa : 2011-12-30
Godina : 58
Lokacija : Skopje, Macedonia

400ti član Empty
PostSubject: Re: 400ti član   400ti član EmptyThu Oct 09, 2014 9:28 pm

Samo sam hteo da kazem da i od nas starih clanova sve nas je manje koji posecujemo nasu stranu, a vidim da negde neko i napise nesto, znaci , dajte da se aktiviramo malo vise, preko facebooka ili ne znam vec.........
da se malo aktivnije radi
da pronadjemo nacin kako da se razbude ostali clanovi, ali na nas sajt, ne na nekome drugom fuyou_2
ne bih zeleo da sugerisem, ali to me mnogo nervira, nema ih tu, a a tamo negde su aktivni grgrrrr
mada svako ima svoj izbor............. ali mislim da je ovo ipak nas sajt ... 101/128
bas zbog toga sam napustio mnoge forume, jer su pljuvali po 101/128, i od kada se rodila nasa strana bio sam srecan, ama bas srecan thumbsup
Back to top Go down
vlash86
101 - 55KS
101 - 55KS
vlash86


Broj poruka : 498
Datum upisa : 2012-01-10

400ti član Empty
PostSubject: Re: 400ti član   400ti član EmptyFri Oct 10, 2014 2:39 am

Ipak je ovo forum, mesto gde ljudi vecinski dolaze da procitaju nesto o svojim kolima kada im nesto treba, ja sam inace aktivan svaki dan i nema dana kada ne dodjem na forum da procitam i vidim sve teme ali uglavnom nista ne komentarisem jer nema sta pametno da napisem pa stoga i necu da punim forum glupostima. Bitno da idalje ima ljudi koji vole svoju zastavu kao sto smo mi jer odavno je domaci automobilizam usao u predinfarktnu fazu pa ga jedino mi i odrzavamo zivim. Zivela ZASTAVA lol!
Back to top Go down
jollyjumper
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
jollyjumper


Broj poruka : 321
Datum upisa : 2012-01-10

400ti član Empty
PostSubject: Re: 400ti član   400ti član EmptyFri Oct 17, 2014 3:31 pm

Facebook je jednostavno unisito forume, to se vidi svuda. Ljudima je lakse da se loguju na Fb i tamo postavljaju slike itd. Nista cudno, ima puno ljubitelja i vlasnika, samo je problem skupiti ih na jedno mesto. Druga stvar, ljudi (a ima i dosta mladih ljudi), razna pitanja vezana za vozila postavljaju opet tamo i dobijaju nestrucne i neproverene odgovore, takodje ima dosta onih koji lupetaju u komentarima. Treba nekako uticati na njih da shvate da ce sve vezano za auto lakse, bolje zavrsiti, saznati, nauciti iz proverenih iskustva clanova foruma/kluba, nego citati na Fb-u komentare raznih likova od kojih su vecina klinci koji niti voze ovaj auto niti imaju blage veze o njemu.
Back to top Go down
http://serbiancarfans.x10.mx
YUgisa
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
YUgisa


Broj poruka : 1313
Datum upisa : 2012-09-07
Godina : 34
Lokacija : Subotica

400ti član Empty
PostSubject: Re: 400ti član   400ti član EmptyFri Oct 17, 2014 4:43 pm

Meni je najbolje kada mi neko posalje PP da se nadjemo na FB da me pita nesto Laughing A jos bolja mi je fora bila (2 puta se desila) da me pita za broj telefona na PP i pozove me i onda krene nesto da mi objasnjava pa mi kaze da mi posalje slike na FB Laughing

400ti član Z

Ipak, najveca fora je cudjenje kad im kazem da nemam nalog na FB laugh
Back to top Go down
http://boyracermotorsport.forum315.com/
Sponsored content





400ti član Empty
PostSubject: Re: 400ti član   400ti član Empty

Back to top Go down
 
400ti član
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» 200ti član
» 300ti član!
» 101 član našeg foruma

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZASTAVA 101 :: Slobodne teme / Forum free :: Slobodno vreme / Free time-
Jump to: