ZASTAVA 101
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZASTAVA 101

Udruženje ljubitelja automobila ZASTAVA 101 / Association of ZASTAVA 101 fans
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

ZASTAVA 101 FORUM JE AKTIVAN, Registrujte se za pun pristup! ZASTAVA 101 FORUM IS ACTIVE! Register for full access.

 

 Malo istorije EX YU autoindustrije - OPET, ali obogaceno sa oldschoolhr.com foruma

Go down 
4 posters
AuthorMessage
meto65
Ambasador u Makedoniji
Ambasador u Makedoniji
meto65


Broj poruka : 2086
Datum upisa : 2011-12-30
Godina : 58
Lokacija : Skopje, Macedonia

Malo istorije EX YU autoindustrije - OPET, ali obogaceno sa oldschoolhr.com foruma Empty
PostSubject: Malo istorije EX YU autoindustrije - OPET, ali obogaceno sa oldschoolhr.com foruma   Malo istorije EX YU autoindustrije - OPET, ali obogaceno sa oldschoolhr.com foruma EmptyTue Apr 23, 2013 11:55 pm

Znam da smo pisali o ovome u temi " automibilizamam bivse Yugoslavije", ali mislim da je malo bogatiji sadrzaj a i plus da se malo vise naobrazujemo i druzimo sa clanove ovog foruma , ciji sam clan takodje , ali nebitno, mislim da ima vise informacija o bivsim fabrikama u bivsoj YU, a ima i dosta interesantnih tema, pa zbog toga navodim ovo, a nadam se da ce se vise nauciti, jer sve je ovo samo edukacija svih nas, oprostite ako gresim, ali svi smo tu u cilju obrazovanja i znanja i saznanja ko smo bili svi mi u EX YU, kao firme i kao tim....... thumbsup

p.s. I molim admine da se ukljuci ovaj forum u "Prijatelje Zastava 101 foruma", (ako se moze naravno), hvala unapred, moja malenkost 6366777



http://www.oldschoolhr.com/forums/showthread.php?24122-malo-povijesti-EX-YU-autoindustrija-cakule/page3
Back to top Go down
Miljan
Počasni ambasador i član osnivačkog tima
Počasni ambasador i član osnivačkog tima
Miljan


Broj poruka : 3293
Datum upisa : 2011-12-20
Godina : 37
Lokacija : Nis

Malo istorije EX YU autoindustrije - OPET, ali obogaceno sa oldschoolhr.com foruma Empty
PostSubject: Re: Malo istorije EX YU autoindustrije - OPET, ali obogaceno sa oldschoolhr.com foruma   Malo istorije EX YU autoindustrije - OPET, ali obogaceno sa oldschoolhr.com foruma EmptyWed Apr 24, 2013 12:13 am

Na tom forumu narocito "vole" Zastavu. jason2

_________________
Malo istorije EX YU autoindustrije - OPET, ali obogaceno sa oldschoolhr.com foruma ZCZ
Model Skala 55 nastao je višedecenijskim usavršavanjem, kao poslednji naslednik
modela Zastava 101 i najbolji rezultat stručnjaka Zastave
wub Malo istorije EX YU autoindustrije - OPET, ali obogaceno sa oldschoolhr.com foruma 701049760 SKALA POWER Malo istorije EX YU autoindustrije - OPET, ali obogaceno sa oldschoolhr.com foruma 701049760wub
Malo istorije EX YU autoindustrije - OPET, ali obogaceno sa oldschoolhr.com foruma Emwm1sz2rdrlgx67rtq

...ja odavno vozim tu startnu masinu, njom prelazim lako i svaku krivinu...
Back to top Go down
https://zastava101.serbianforum.info
danilo101
SPECIAL
SPECIAL
danilo101


Broj poruka : 1722
Datum upisa : 2011-12-22
Godina : 27
Lokacija : vranje

Malo istorije EX YU autoindustrije - OPET, ali obogaceno sa oldschoolhr.com foruma Empty
PostSubject: Re: Malo istorije EX YU autoindustrije - OPET, ali obogaceno sa oldschoolhr.com foruma   Malo istorije EX YU autoindustrije - OPET, ali obogaceno sa oldschoolhr.com foruma EmptyWed Apr 24, 2013 1:24 am

LICNO sam se uverio kako na tom forumu vole zastavu i sve sto ima veze sa srbijom ,svaka cast pojedincima na tom forumu ali ne predlazem prijateljstvo thumbdown
Na pocetku kad sam se uclanio tamo u nadi da se druzimo i da savetujemo jedno drugo krenule su odmah price sa njihove strane kad sam predstavio auto kako je moj kec sramota kako ovo kako ono,nista ne valja i sramota je videti ga kako se vuce na drumu,Administratori foruma su pokusali da smire situaciju i davali su upozorenja meni i ostalima koji napadaju i brisali su svadje sa moje teme ali to nije pomoglo i toku svadje kasnije saznam da nije problem do auta vec do nacionalne osnove,tako da sam tog trenutka napustio forum i nisam usao vise tamo :nono:
Back to top Go down
meto65
Ambasador u Makedoniji
Ambasador u Makedoniji
meto65


Broj poruka : 2086
Datum upisa : 2011-12-30
Godina : 58
Lokacija : Skopje, Macedonia

Malo istorije EX YU autoindustrije - OPET, ali obogaceno sa oldschoolhr.com foruma Empty
PostSubject: Re: Malo istorije EX YU autoindustrije - OPET, ali obogaceno sa oldschoolhr.com foruma   Malo istorije EX YU autoindustrije - OPET, ali obogaceno sa oldschoolhr.com foruma EmptyWed Apr 24, 2013 10:31 am

Znam da taj forum nije bas naklonjen Zastavi, vise gledaju na Zastavu kao na auto nize klase i kao na srpski auto, ali ima veoma korisnih stvari koje mogu da se nauce sa tog foruma, cisto moze da se posecuje strana kao gost i da se razgledavaju teme,
Znam, sve znam i Miljane i Daco , 100% ste u pravu za sve, medjutim cisto radi odrzavanja nasih auta ima dosta korisnih stvari jer ipak je to old school forum, a za prijateljstvo mozda sam i pogresio 4275502 670825074
Back to top Go down
zastava101b
Član osnivačkog tima
Član osnivačkog tima
zastava101b


Broj poruka : 3470
Datum upisa : 2011-12-21
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Malo istorije EX YU autoindustrije - OPET, ali obogaceno sa oldschoolhr.com foruma Empty
PostSubject: Re: Malo istorije EX YU autoindustrije - OPET, ali obogaceno sa oldschoolhr.com foruma   Malo istorije EX YU autoindustrije - OPET, ali obogaceno sa oldschoolhr.com foruma EmptyWed Apr 24, 2013 12:17 pm

Sa pomenutim forumom sam i ja pokušao saradnju u nekom trenutku, ali iskustvo je isto kao Miljanovo i Danilovo.

Poslednji korak sa njima je bio taj sto sam postavio pozivnicu da nam se zainteresovani pridruze ovde, i to bas u temi o Stojadinu, kako bismo izbegli sve clanove.
Rezultat je bilo nekoliko kolega koji su dosli, i nekoliko spamera koji su odmah bili identifikovani i uklonjeni sa foruma (nisu ni stigli do clanstva).

_________________
ZASTAVA 101 VOZILO USPEHA

SVI MOJI TEKSTOVI O ZASTAVI 101
Back to top Go down
https://zastava101.serbianforum.info/t3348-istorijsko-naslee-zas
Miljan
Počasni ambasador i član osnivačkog tima
Počasni ambasador i član osnivačkog tima
Miljan


Broj poruka : 3293
Datum upisa : 2011-12-20
Godina : 37
Lokacija : Nis

Malo istorije EX YU autoindustrije - OPET, ali obogaceno sa oldschoolhr.com foruma Empty
PostSubject: Re: Malo istorije EX YU autoindustrije - OPET, ali obogaceno sa oldschoolhr.com foruma   Malo istorije EX YU autoindustrije - OPET, ali obogaceno sa oldschoolhr.com foruma EmptyWed Apr 24, 2013 12:20 pm

Tamo se clanovi hvale koliko su sto boljih Zastava bacili u presu, iliti prešu sto bi rekli u lijepoj njihovoj. jason2

_________________
Malo istorije EX YU autoindustrije - OPET, ali obogaceno sa oldschoolhr.com foruma ZCZ
Model Skala 55 nastao je višedecenijskim usavršavanjem, kao poslednji naslednik
modela Zastava 101 i najbolji rezultat stručnjaka Zastave
wub Malo istorije EX YU autoindustrije - OPET, ali obogaceno sa oldschoolhr.com foruma 701049760 SKALA POWER Malo istorije EX YU autoindustrije - OPET, ali obogaceno sa oldschoolhr.com foruma 701049760wub
Malo istorije EX YU autoindustrije - OPET, ali obogaceno sa oldschoolhr.com foruma Emwm1sz2rdrlgx67rtq

...ja odavno vozim tu startnu masinu, njom prelazim lako i svaku krivinu...
Back to top Go down
https://zastava101.serbianforum.info
meto65
Ambasador u Makedoniji
Ambasador u Makedoniji
meto65


Broj poruka : 2086
Datum upisa : 2011-12-30
Godina : 58
Lokacija : Skopje, Macedonia

Malo istorije EX YU autoindustrije - OPET, ali obogaceno sa oldschoolhr.com foruma Empty
PostSubject: Re: Malo istorije EX YU autoindustrije - OPET, ali obogaceno sa oldschoolhr.com foruma   Malo istorije EX YU autoindustrije - OPET, ali obogaceno sa oldschoolhr.com foruma EmptyWed Apr 24, 2013 12:31 pm

Ma zato ja kazem NAS forum je NAS forum, nisu samo oni takvi, imao sam mnogo losih iskustva i na nekoliko drugih foruma, da ih sad ne spominjem da se neko ne naljuti, cisto sam samo posocio kako bi mogli i tamo da se nadju neki dobri saveti i ideje oko popravki nasih auta, nista vise, Suspect
Back to top Go down
Sponsored content





Malo istorije EX YU autoindustrije - OPET, ali obogaceno sa oldschoolhr.com foruma Empty
PostSubject: Re: Malo istorije EX YU autoindustrije - OPET, ali obogaceno sa oldschoolhr.com foruma   Malo istorije EX YU autoindustrije - OPET, ali obogaceno sa oldschoolhr.com foruma Empty

Back to top Go down
 
Malo istorije EX YU autoindustrije - OPET, ali obogaceno sa oldschoolhr.com foruma
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Tekstovi za koje vredi odvojiti malo vašeg vremena
» Izložba u Muzeju istorije Jugoslavije
» 101 član našeg foruma
» povecana potrosnja
» Izložba Fića kod muzeja istorije Jugoslavije (25. avgust 2012.)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZASTAVA 101 :: Slobodne teme / Forum free :: Slobodno vreme / Free time-
Jump to: