ZASTAVA 101
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZASTAVA 101

Udruženje ljubitelja automobila ZASTAVA 101 / Association of ZASTAVA 101 fans
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

ZASTAVA 101 FORUM JE AKTIVAN, Registrujte se za pun pristup! ZASTAVA 101 FORUM IS ACTIVE! Register for full access.

 

 Pitanjce vezi Ruskog Regeneratora motora - Resurs

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Shone
101 - 55KS
101 - 55KS
Shone


Broj poruka : 106
Datum upisa : 2012-04-06
Godina : 34
Lokacija : Niš

Pitanjce vezi Ruskog Regeneratora motora - Resurs Empty
PostSubject: Pitanjce vezi Ruskog Regeneratora motora - Resurs   Pitanjce vezi Ruskog Regeneratora motora - Resurs EmptyThu Jan 24, 2013 4:11 pm

Interesuje me koliko bi ovo pomoglo:

http://forum.krstarica.com/showthread.php/375274-RUSKO-DOSTIGNU%C4%86E-GENERALKA-MOTORA-BEZ-ALATA-I-ZANATA

Lik jeste iznahvalio proizvod (sto se i ocekuje kad predstavljas nesto) a da li je neko uopste koristio ovo i kakva su iskustva?

Nije mi za 3000 koliko kosta, nego ako kupim da ne sjebem motor nesto..

Proizvod u AP-sportu: http://www.ap-sport.rs/prodavnica/index.php?dispatch=products.view&product_id=33711

Pozz!
Back to top Go down
http://www.insoft.in.rs
Miljan
Počasni ambasador i član osnivačkog tima
Počasni ambasador i član osnivačkog tima
Miljan


Broj poruka : 3293
Datum upisa : 2011-12-20
Godina : 37
Lokacija : Nis

Pitanjce vezi Ruskog Regeneratora motora - Resurs Empty
PostSubject: Re: Pitanjce vezi Ruskog Regeneratora motora - Resurs   Pitanjce vezi Ruskog Regeneratora motora - Resurs EmptyThu Jan 24, 2013 4:24 pm

Ne sipaj to, ja sam u 45-icu sipao Ruski Modifikator plus, bio je 4-5000 din, jedino sto sam primetio je lepsi, tisi rad motora, i za 3-4000km od extra motora dobio mrtav motor koji trosi vise ulja nego goriva.

http://www.teleshop024.com/product/univerzalni-modifikator-plus/

Pitanjce vezi Ruskog Regeneratora motora - Resurs Iqgw9v5nf73e6auseipq_thumb Pitanjce vezi Ruskog Regeneratora motora - Resurs 9sh80g1jobs9azfc8qf3_thumb Pitanjce vezi Ruskog Regeneratora motora - Resurs 6dot8asbh7mryeawt98o_thumb Pitanjce vezi Ruskog Regeneratora motora - Resurs Qumcpsw2xpkn73jmdala_thumb
Back to top Go down
https://zastava101.serbianforum.info
Shone
101 - 55KS
101 - 55KS
Shone


Broj poruka : 106
Datum upisa : 2012-04-06
Godina : 34
Lokacija : Niš

Pitanjce vezi Ruskog Regeneratora motora - Resurs Empty
PostSubject: Re: Pitanjce vezi Ruskog Regeneratora motora - Resurs   Pitanjce vezi Ruskog Regeneratora motora - Resurs EmptyThu Jan 24, 2013 4:30 pm

Hvala Miljane! Pretpotstavio sam da je njesra, nego malopre sam isao da kupim ulje i lik u AP Sportu mi kaze (prvo pitao koje je godiste pa da li je radjna generalka) ja kazem 81 i da nije otvaran motor, kaze trebalo bi onda da sipas ovo da osvezis masinu. Znao sam da je neko pooh previse dobro zvuci da bi bilo istinito, a i da je ispravan metod, generalke kod majstora ne bi postojale jer je ovo jeftinije...
Back to top Go down
http://www.insoft.in.rs
gosha_z101
101 - 64KS
101 - 64KS
gosha_z101


Broj poruka : 614
Datum upisa : 2012-01-02
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Pitanjce vezi Ruskog Regeneratora motora - Resurs Empty
PostSubject: Re: Pitanjce vezi Ruskog Regeneratora motora - Resurs   Pitanjce vezi Ruskog Regeneratora motora - Resurs EmptyThu Jan 24, 2013 10:24 pm

Pa kad zvekne motor taj isti lik u AP sportu te ceka da kupis karike i ostale komponente da ga generalises Evil or Very Mad
Back to top Go down
zac
101 - 55KS
101 - 55KS
zac


Broj poruka : 28
Datum upisa : 2012-11-14
Godina : 49
Lokacija : Zemun

Pitanjce vezi Ruskog Regeneratora motora - Resurs Empty
PostSubject: Re: Pitanjce vezi Ruskog Regeneratora motora - Resurs   Pitanjce vezi Ruskog Regeneratora motora - Resurs EmptyThu Jan 24, 2013 10:57 pm

Pre 15-tak godina, bilo je dosta spekulacija oko tog Ruskog modifikatora... secam se da su kruzile price da su se na trzistu pojavili navodni falcifikati, i da je navodno jedini original drzala "Auto Nena" iz Batajnice....kako sam u to vreme vozio Moskvica, ciji je motor bio u relativno dobrom stanju, li mi je na jednom cilindru kompresija bila manja za skoro ceo 1bar. u odnosu na ostala tri. Odlucio sam tada da kupim taj modifikator.... posle sipanja se stanje kompresije malo poboljsalo za nekih 0.3-0.4 bara, sto je meni tada zavrsavalo posao...interesantno je sto na ona 3. cilindra, koja su bila dobra, i posle sipanja modifikatora, kompresija je ostala ista.... auto je vozen posle toga jos nekih 20-25 000 km. pa prodat...i pred prodaju je kompresija stajala na slicnim vrednostima kao i pre...
Da li je prevara ili ne, ja iz tog svog i jedinog iskusta sa "modifikatorom" nisam uspeo saznati, ali u to vreme neki su ga hvalili neki kudili.... u principu sam protivnik bilo kakvih aditiva koji se dodaju u ulje, prosto iz razloga sto nikada niste sigurni da li su ti aditivi kompatibilni sa hemijom-aditivima u samom ulju...nekada koktel aditiva i nekih ulja moze da napravi losu "atmosferu" u motoru koja moze prouzrokavati problem koji je Miljan imao.
Back to top Go down
Louisss
Oglasi - Z 128
Oglasi - Z 128
Louisss


Broj poruka : 25
Datum upisa : 2012-12-25
Godina : 57
Lokacija : Kulpin

Pitanjce vezi Ruskog Regeneratora motora - Resurs Empty
PostSubject: Re: Pitanjce vezi Ruskog Regeneratora motora - Resurs   Pitanjce vezi Ruskog Regeneratora motora - Resurs EmptyThu Jan 24, 2013 11:58 pm

Ja sam 2002. godine u (skoro produvali) Peugeot 204 sipao pri promeni ulja bas taj ruski "univerzalni modifikator" koji je tada kostao nekih 70 maraka i mehanicar me pravio ludim sto na takav motor trosim toliko skupe stvari, ali je posle 20 minuta rada na leru motor uravnotezio rad i na njegovo cudjenje nije bilo dima iz iberlaufa. Posle 4 godine mi je prsla glava na 3 cilindra, ali je to bila posledica pregrevanja za koje mi bivsi vlasnik nije rekao pri prodaji vec kasnije, kao da mu nije nista bilo. Cilindri su bili kao novi i po proceni drugog mehanicara su radili do nekih 6-7000 km. Nije verovao da je vozilo preslo 298000 bez otvaranja.
Back to top Go down
Sponsored content





Pitanjce vezi Ruskog Regeneratora motora - Resurs Empty
PostSubject: Re: Pitanjce vezi Ruskog Regeneratora motora - Resurs   Pitanjce vezi Ruskog Regeneratora motora - Resurs Empty

Back to top Go down
 
Pitanjce vezi Ruskog Regeneratora motora - Resurs
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Zupcenje motora
» Vadjenje motora
» Termostat motora
» pitanje: vrsta motora i razlike
» Postolje za testiranje motora

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZASTAVA 101 :: Mehanika / Mechanics :: Motor / Engine-
Jump to: