ZASTAVA 101
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZASTAVA 101

Udruženje ljubitelja automobila ZASTAVA 101 / Association of ZASTAVA 101 fans
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

ZASTAVA 101 FORUM JE AKTIVAN, Registrujte se za pun pristup! ZASTAVA 101 FORUM IS ACTIVE! Register for full access.

 

 gde biste smeli najdalje svojim stojadinom

Go down 
+3
ApolloNs
zastava101b
danilo101
7 posters
AuthorMessage
danilo101
SPECIAL
SPECIAL
danilo101


Broj poruka : 1722
Datum upisa : 2011-12-22
Godina : 27
Lokacija : vranje

gde biste smeli najdalje svojim stojadinom Empty
PostSubject: gde biste smeli najdalje svojim stojadinom   gde biste smeli najdalje svojim stojadinom EmptyMon Nov 12, 2012 11:25 pm

evo malo tema za razmisljanje,

auto ekspedicija od beograda do recimo kazahstana ili nekog drugog mesta

da li bi ste se usudili ici i sa kojim autom?
kakve pripreme trebaju i kakve bi ste vi napravili,
koga bi ste poveli na put? djevojku,brata sestru ili dobrog mehanicara,
sta bi ste ponijeli od stvari
itd itd itd
ili mozda amerika negde,pisite gde biste i kako isli...
ja bi isao svojim stojadinom do eto recimo amerike,cisto da pregazi i on malo te maericke puteve,i da amerikanci vide da nemaju samo oni zlatne automobile i oldtimere...za put bih ga spremio ovako:
sad radim limariju da se utegne jos malo i to je,ubacio bih od specijala neki 1.3 i petostepeni menjac,naravno dvogrli vec imam,sportski filter itd...
prvo sto bih uradio dok je prazan auto cist ispoliran je to da napred zalepim providnu foliju na farovima i na veznom limu,ipak se ide daleko,svakakvi putevi tu su mnoge musice i kamencici tako da cu lepo da ga zastitim,onda cu da stavim krovni nosac i stavim rezervne gume,kanistre sa benzinom i jos neke stvari,a unutar auta cu da spustim naslon zadnje klupei stavim svoje licne stvari,hranu i jos neke potrebne sitnice i stvari za auto,ulja svecice i jos mnogo sta sta,i kad sve to budem ispunio,palim i idem...eto to ej moja zelja,al ima jedna stvarcica,sto ne bih isao sam,dosadno bi mi bilo,tako da bi bilo lepo da se skupi nas nekoliko i da idemo na taj put....Very Happy
Back to top Go down
zastava101b
Član osnivačkog tima
Član osnivačkog tima
zastava101b


Broj poruka : 3470
Datum upisa : 2011-12-21
Godina : 36
Lokacija : Beograd

gde biste smeli najdalje svojim stojadinom Empty
PostSubject: Re: gde biste smeli najdalje svojim stojadinom   gde biste smeli najdalje svojim stojadinom EmptyTue Nov 13, 2012 12:04 am

Daleka putovanja, zašto da ne.
Što se pripreme tiče, redovan mali ili veliki servis.
Poveo bih nekog prijatelja, automobilistu, ako bih isključivo vozio, ako ima više obilazaka, onda ženu.
Jedini problem je gde i kako parkirati auto a da sutra bude u jednom komadu, zbog tablica, detalja, itd.?Dakle više love bi mi trebalo za hotele sa garažom, ili bih birao kamp odmarališta i spavao u autu...

Itinerer bi mi definitivno bila Evropa zbog jednostavnih graničnih procedura do EU,a posle je vožnja bez takvih smaranja. Kroz Rusiju i bivše zemlje SSSRa su procedure jezive, a i lična sigurnost je pod znakom pitanja...
Back to top Go down
https://zastava101.serbianforum.info/t3348-istorijsko-naslee-zas
ApolloNs
Član osnivačkog tima
Član osnivačkog tima
ApolloNs


Broj poruka : 867
Datum upisa : 2011-12-20
Godina : 40
Lokacija : Novi Sad

gde biste smeli najdalje svojim stojadinom Empty
PostSubject: Re: gde biste smeli najdalje svojim stojadinom   gde biste smeli najdalje svojim stojadinom EmptyTue Nov 13, 2012 3:09 pm

ja se uvek trudim da mi auto bude u takvom stanju da sta god da se desi mogu da budem spreman sutra da sednem i odem u Francusku recimo...

zelja mi je da obidjem sve zemlje SFRJ, a zatim da krenem u pohod na Evropu sunny Inace, od SFRJ zemalja ostala mi je samo MKD, tako da Evropa je blizu cheers
Back to top Go down
Miljan
Počasni ambasador i član osnivačkog tima
Počasni ambasador i član osnivačkog tima
Miljan


Broj poruka : 3293
Datum upisa : 2011-12-20
Godina : 37
Lokacija : Nis

gde biste smeli najdalje svojim stojadinom Empty
PostSubject: Re: gde biste smeli najdalje svojim stojadinom   gde biste smeli najdalje svojim stojadinom EmptyTue Nov 13, 2012 6:59 pm

Mogu odmah na kraj sveta, samo napunim rezervoar i vlada13 :abarth:
Back to top Go down
https://zastava101.serbianforum.info
meto65
Ambasador u Makedoniji
Ambasador u Makedoniji
meto65


Broj poruka : 2086
Datum upisa : 2011-12-30
Godina : 58
Lokacija : Skopje, Macedonia

gde biste smeli najdalje svojim stojadinom Empty
PostSubject: Re: gde biste smeli najdalje svojim stojadinom   gde biste smeli najdalje svojim stojadinom EmptyTue Nov 13, 2012 10:55 pm

Jos neke male sitnice da sredim i mogo bih bilo gde, a prva zelja mi je da posetim Srbiju i Vas drugove cheers2 thumbsup
Back to top Go down
YUgisa
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
YUgisa


Broj poruka : 1313
Datum upisa : 2012-09-07
Godina : 34
Lokacija : Subotica

gde biste smeli najdalje svojim stojadinom Empty
PostSubject: Re: gde biste smeli najdalje svojim stojadinom   gde biste smeli najdalje svojim stojadinom EmptyWed Nov 14, 2012 8:18 pm

Kada bi procedura oko papira bila jednostavna, otisao bih bilo gde a zavisi od duzine puta tako bi poneo i potrebne delove (tipa ako odem na put duzi od 5000km verovatno bih poneo ulje i filter Laughing )...

Ali posto mrzim papirologiju, ne bih isao u ovakoj finansijskoj situaciji nigde preterano daleko, mada velika mi je zelja da odem i provozam nekoliko krugova na "Zelenom paklu". Za one koji ne znaju, to je ova staza:

gde biste smeli najdalje svojim stojadinom Ring08_mapakomplet

I voleo bih Yugom da je obidjem za manje od 10min Twisted Evil
Back to top Go down
http://boyracermotorsport.forum315.com/
numanja
101 - 55KS
101 - 55KS



Broj poruka : 152
Datum upisa : 2012-01-09

gde biste smeli najdalje svojim stojadinom Empty
PostSubject: Re: gde biste smeli najdalje svojim stojadinom   gde biste smeli najdalje svojim stojadinom EmptyThu Nov 15, 2012 12:10 am

@yugisha posto se ne vidi koja je staza,barem je ja ne vidim da pretpostavim da je nirburgring u pitanju Smile

ja bi smeo di god hocu samo da mi neko finansira gorivo Very Happy
Back to top Go down
YUgisa
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
YUgisa


Broj poruka : 1313
Datum upisa : 2012-09-07
Godina : 34
Lokacija : Subotica

gde biste smeli najdalje svojim stojadinom Empty
PostSubject: Re: gde biste smeli najdalje svojim stojadinom   gde biste smeli najdalje svojim stojadinom EmptyThu Nov 15, 2012 8:01 am

Ne vidi se slika ili? Posto kod mene se vidi a u gornjem desnom uglu pise da je nirburgring Wink
Back to top Go down
http://boyracermotorsport.forum315.com/
Miljan
Počasni ambasador i član osnivačkog tima
Počasni ambasador i član osnivačkog tima
Miljan


Broj poruka : 3293
Datum upisa : 2011-12-20
Godina : 37
Lokacija : Nis

gde biste smeli najdalje svojim stojadinom Empty
PostSubject: Re: gde biste smeli najdalje svojim stojadinom   gde biste smeli najdalje svojim stojadinom EmptyFri Nov 16, 2012 7:42 pm

https://www.youtube.com/user/marecsko

Jako lepi snimci preko 8500km dugog putovanja Ficom
Back to top Go down
https://zastava101.serbianforum.info
danilo101
SPECIAL
SPECIAL
danilo101


Broj poruka : 1722
Datum upisa : 2011-12-22
Godina : 27
Lokacija : vranje

gde biste smeli najdalje svojim stojadinom Empty
PostSubject: Re: gde biste smeli najdalje svojim stojadinom   gde biste smeli najdalje svojim stojadinom EmptyFri Nov 16, 2012 11:11 pm

svaka im cast na poduhvatu,al steta sto su unistili jos jedan luxe crybaby
eto,na tu foru bi i ja putovao,tako bih i ja isao,takva putanja otprilike,za par godina se mozda id desi da to i uradim....daj boze! Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





gde biste smeli najdalje svojim stojadinom Empty
PostSubject: Re: gde biste smeli najdalje svojim stojadinom   gde biste smeli najdalje svojim stojadinom Empty

Back to top Go down
 
gde biste smeli najdalje svojim stojadinom
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Nikad se ne trkaj sa stojadinom :D

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZASTAVA 101 :: Slobodne teme / Forum free :: Slobodno vreme / Free time-
Jump to: