ZASTAVA 101
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZASTAVA 101

Udruženje ljubitelja automobila ZASTAVA 101 / Association of ZASTAVA 101 fans
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

ZASTAVA 101 FORUM JE AKTIVAN, Registrujte se za pun pristup! ZASTAVA 101 FORUM IS ACTIVE! Register for full access.

 

 Farbanje kapica za felne

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Bluesky
101 - 55KS
101 - 55KS
Bluesky


Broj poruka : 123
Datum upisa : 2011-12-22
Godina : 43
Lokacija : Beograd

Farbanje kapica za felne Empty
PostSubject: Farbanje kapica za felne   Farbanje kapica za felne EmptyTue May 29, 2012 1:53 pm

Ukoliko necete da stavljate plasticne ratkapne, a imate klasicne felne i imate male plasticne poklopce koji idu izmedju srafova ovako mozete da uradite i da od dosadnih obicnih poklopaca dobijete zanimljiv detalj na kolima.
Vecina poklopaca ima neku oznaku, bilo to Y ili Z ili zastava i umesto da bude neupadljivo ovo je lak nacin da to promenite.
Ono sto vam treba osim poklopaca je i maketarska boja koju je lako kupiti sto po prodavnicama igracaka sto i u Metro ili Merkator prodavnicama i kosta do 160 dinara zavisno od boje i proizvodjaca, boju birajte sami u skladu sa vasim zeljama. Malo uljanog razredjivaca ili vode zavisno jel boja uljana ili akrilna i imajte na umu boje su pravljene da se brzo suse i za plastiku su i metal, jedna dobra cetkica, mirna ruka i dosta strpljenja Smile
Pa da krenemo ja vec imam jedan set kapica ali mi jedna ispada pa sam nabavio druge na otpadu i pre rada prvo ih jel operemo od stroke i svega i kada se osuse izgledaju ovako :

Farbanje kapica za felne 12755833


Farbanje kapica za felne 62371474


a evo i sa kanticom boje u koju farbamo Smile
Farbanje kapica za felne 64855343



ovo zahteva strpljenje mirnu ruku i nerve i moj savet ako imate psa koji stalno oce da vidi sta radite ili mu kupite kost ili ga zatvorite, ukucane koji vas nesto stalno pitaju dok radite eskivirajte kada odu da spavaju ili nisu tu Smile
Manje greske koje se vide se lako uklone posle te nije problem Smile U svakom pogledu izgleda bolje Smile E sada mojoj boji je trebalo dodati malo uljanog razredjivaca ali mi je ponestalo i boja je bila gusca nego sto treba inace izgleda mnogo bolje mada je i ovako sasvim solidno Smile
U toku farbanja
Farbanje kapica za felne 92642192


i zavrseno
Farbanje kapica za felne 30039154



Farbanje kapica za felne 62215975



Eto to je to i kada ih budem stavio na felne uslikacu ih ali cim stane ova kisa Smile Ako imate neka pitanja tu sam Smile


Back to top Go down
gosha_z101
101 - 64KS
101 - 64KS
gosha_z101


Broj poruka : 614
Datum upisa : 2012-01-02
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Farbanje kapica za felne Empty
PostSubject: Re: Farbanje kapica za felne   Farbanje kapica za felne EmptyTue May 29, 2012 2:09 pm

Nemam reci kako je ispalo,svaka cast,mora se vidi to uzivo Smile
Imas bas mirnu ruku,kao hirurg Very Happy
Back to top Go down
Bluesky
101 - 55KS
101 - 55KS
Bluesky


Broj poruka : 123
Datum upisa : 2011-12-22
Godina : 43
Lokacija : Beograd

Farbanje kapica za felne Empty
PostSubject: Re: Farbanje kapica za felne   Farbanje kapica za felne EmptyTue May 29, 2012 2:27 pm

haha ma da kao hirurg kada popije malo vise Wink ma jok prva je bila tska nikada kraja pitas se sto ih i farbas, onda ide brze i na kraju ti bude drago kako je ispalo Smile mogao bi i sloj laka prek oda fiksira ali nema potrebe Smile
Back to top Go down
meto65
Ambasador u Makedoniji
Ambasador u Makedoniji
meto65


Broj poruka : 2086
Datum upisa : 2011-12-30
Godina : 58
Lokacija : Skopje, Macedonia

Farbanje kapica za felne Empty
PostSubject: Re: Farbanje kapica za felne   Farbanje kapica za felne EmptySun Jul 29, 2012 8:40 am

Odlicno ispalo kolega, i ja stalno nesto farbam Very Happy
Back to top Go down
Bluesky
101 - 55KS
101 - 55KS
Bluesky


Broj poruka : 123
Datum upisa : 2011-12-22
Godina : 43
Lokacija : Beograd

Farbanje kapica za felne Empty
PostSubject: :)   Farbanje kapica za felne EmptyFri Aug 03, 2012 2:45 pm

hvala hvalka Smile Pa mora se malko i ofarbati da bude lepse Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Farbanje kapica za felne Empty
PostSubject: Re: Farbanje kapica za felne   Farbanje kapica za felne Empty

Back to top Go down
 
Farbanje kapica za felne
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Farbanje i zastita
» koji auto - lak za farbanje?
» Koje felne na Z 101?
» Cromodora felne
» Cromodora Felne

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZASTAVA 101 :: Slobodne teme / Forum free :: Uradi sam / DIY-
Jump to: