ZASTAVA 101
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZASTAVA 101

Udruženje ljubitelja automobila ZASTAVA 101 / Association of ZASTAVA 101 fans
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

ZASTAVA 101 FORUM JE AKTIVAN, Registrujte se za pun pristup! ZASTAVA 101 FORUM IS ACTIVE! Register for full access.

 

 Servisi u Nišu

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Shone
101 - 55KS
101 - 55KS
Shone


Broj poruka : 106
Datum upisa : 2012-04-06
Godina : 35
Lokacija : Niš

Servisi u Nišu Empty
PostSubject: Servisi u Nišu   Servisi u Nišu EmptyWed May 09, 2012 4:43 pm

Ne mogu a da ne pohvalim servis u Nišu koji se nalazi u brzom brodu (200 metra od zadnje stanice) koji se zove Drag&Si

http://www.yellowpages.rs/sr/auto-servis-drag-si/auto-gasni-uredjaji-servis-i-ugradnja/4-2-615-94335/firma

otišao sam, lik mi je naštelovao plin za manje od 5 minuta, auto ne štuca, ne gubi snagu, pri malim obrtajima pa naglo dodavanje gasa lepo prima! Verotno oko primanja gasa igra i Miljan dobru ulogu!
prvi komentar servisera je bio da ovaj koji mi je prethodni štelovao plin (Dejan-Deki iza OTC-a, našao sam ga na buvaljaku desno pa kod krivine sa leve strane prodaje oko plina stvarčice) je odvrnuo onaj štaf krug ipo više što se dobro preslikalo na potrošnju, pa sam zbog toga i vozio samo na benzin nekih mesec dana.
čuo sam da je i Beli iz Pasi Poljane dobar, ali kad sam ga pozvao iz momenta je rekao da štelovanje košta 800 din, dok ovde je rekao prvo 200 dinara, a kad sam izvadio kintu da mu platim nije hteo da uzme, reko kupi neki sok osveži se.
Tako da toplo preporučujem ove momke iz brzog broda!

clap thumbup
Back to top Go down
http://www.insoft.in.rs
dusan_veli
101 - 55KS
101 - 55KS
dusan_veli


Broj poruka : 320
Datum upisa : 2011-12-23
Godina : 32
Lokacija : Nis

Servisi u Nišu Empty
PostSubject: Re: Servisi u Nišu   Servisi u Nišu EmptyThu Dec 06, 2012 1:07 am

najbolji majstor po meni za TNG je majstor DEKI kod OTC-a. Kad idete iz centra ka OTC-u predjete prugu skrnete odma desno i nastavite pravo za drugi ulaz na OTC od drugog ulaza 10m sa desne strane je stara zelena garaza i uvek ima parkiran bordo 128 ispred covek radi ubija Very Happy. Pravi kola da bolje idu na plin nego na gorivo a da ne trose mnogo Very Happy
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1595749349
Shone
101 - 55KS
101 - 55KS
Shone


Broj poruka : 106
Datum upisa : 2012-04-06
Godina : 35
Lokacija : Niš

Servisi u Nišu Empty
PostSubject: Re: Servisi u Nišu   Servisi u Nišu EmptySun Apr 28, 2013 5:35 pm

Javljam se sa 4 meseca zakasnjenja.

Bas sam na Dekija naleteo na buvljaku pre otprilike godinu dana, a i zivi na 100m od moje cure, odem ti ja da mi nasteluje i odvrnuo je krug ipo plin, za 200 dinara sam se vozio po 5-6km.. Dobro ajde to, to mi je Sinisa iz BB-a sredio x puta od tada, nego Decembra odem kod cure na kafu i napravim se pametan i da spustim (savijem) malo bakarno crevce koje ulazi u isparivac jer je bilo visoko nekako i cinilo mi se da hauba udara kad je spustim i napravi zvuk kao dezodorans kad se parfemisemo, ja se isprepadam za sve pare jer sam vec imao incident sa plinom (kad mi se zapalio prethodni isparivac), brze-bolje zovem Dekija jer je najblizi da vidi da ne curi plin, a on se genijalac izvali "a mrzi me sad da ustajem". angry2 Reko "jebi si mater" i spustio sam mu, pozovem Sinisu iz BB-a, kaze ako nema mraza oko tog creva nista ne brini, a mozes da dodjes slobodno da pregledamo mi to. Odem ja na pregled, kaze ovde je sve ok, ali ti je isparivac zamascen i kaze "tebi su sigurno membrane lose", pa su mi zamenili membrane i filter i nastelovali ga tad za nekih 1900 dinara.

Tako da majstora moras da gledas malo i sa socijalne strane, a ne samo kako radi, moze Deki sad da bude i najbolji majstor za plin na Balkanu ne bi otiso kod njega zbog onog "mrzi me sad da ustajem". Dok sam se s majstorom koji mi je radio trap i jos neke zajebancije (Gagi iza Caira) tolko zdruzio da on ima moj broj mobilnog i bukvalno samo sto me ne pozove na kafu, a i dosta dobro radi, ne cacka nesto samoinicijativno, ako zapazi neki problem prvo me pozove tipa "e mogao bi da kupis ovo pa da zamenimo", i uvek kad zameni nesto uvek taj zamenjeni deo ostavi i pokaze. Nego odo malo :top: od plina. Tako da dosta cenim bracu Dragana i Sinisu iz Brzog Broda, odlicni su majstori provereno, a takodje obelezene kao dobre znam i Belog iz Pasi Poljane i Plinko (Komren).

cheers2
Back to top Go down
http://www.insoft.in.rs
Sponsored content





Servisi u Nišu Empty
PostSubject: Re: Servisi u Nišu   Servisi u Nišu Empty

Back to top Go down
 
Servisi u Nišu
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZASTAVA 101 :: Mehanika / Mechanics :: Auto-gas sistemi / LPG systems-
Jump to: