ZASTAVA 101
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZASTAVA 101

Udruženje ljubitelja automobila ZASTAVA 101 / Association of ZASTAVA 101 fans
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

ZASTAVA 101 FORUM JE AKTIVAN, Registrujte se za pun pristup! ZASTAVA 101 FORUM IS ACTIVE! Register for full access.

 

 Problem pad napona ili..........

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Vladimir128
PIONEER
PIONEER



Broj poruka : 3
Datum upisa : 2019-06-15
Godina : 39
Lokacija : Ovde

Problem pad napona ili.......... Empty
PostSubject: Problem pad napona ili..........   Problem pad napona ili.......... EmptyTue Aug 27, 2019 8:50 pm

Pozdrav svima ako ima koga da odgovori imam zastavu 128 stavio sam iskrin alnaser prosle godine remontovan radio je dobro, sad se desi da po nekad nece nikako da zavergla, da li je moguce da ima pad napona jer je dosta star akumulator iz 2012 god exide ili je problem do alnasera, rece mi neki elektricar da moze da se desi pad napona sta da proverim i pogledam, imam i ceski planetarac inace moja zastava je bila od coveka sa foruma, odlicno me sluzi. Hvala na odgovorima.
Back to top Go down
nebkv
101 - 55KS
101 - 55KS



Broj poruka : 18
Datum upisa : 2018-01-11
Godina : 44

Problem pad napona ili.......... Empty
PostSubject: Re: Problem pad napona ili..........   Problem pad napona ili.......... EmptyThu Aug 29, 2019 10:45 pm

Pozdrav
Ja sam imao slican slucaj.Kombinacija problematicnog bendiksa/cetkica anlasera i osrednjeg akumulatora
Kada je nov ili pun kapacitet akumulatora vergla ok,ali ako oslabi akumulator nece.Stavim pun,vergla ok
Resenje u takvom slucaju je remont anlasera
Back to top Go down
Vladimir128
PIONEER
PIONEER



Broj poruka : 3
Datum upisa : 2019-06-15
Godina : 39
Lokacija : Ovde

Problem pad napona ili.......... Empty
PostSubject: Re: Problem pad napona ili..........   Problem pad napona ili.......... EmptyFri Aug 30, 2019 7:38 pm

Koji alnaser da stavim imam iskrin na autu onaj veliki a imam i onj mali planetarac ceski
Back to top Go down
zastava101b
Član osnivačkog tima
Član osnivačkog tima
zastava101b


Broj poruka : 3470
Datum upisa : 2011-12-21
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Problem pad napona ili.......... Empty
PostSubject: Re: Problem pad napona ili..........   Problem pad napona ili.......... EmptyFri Sep 06, 2019 12:31 pm

Problem ti je u masi motora, ako je anlaser lepo remontovan. Ja uvek preporučujem iskru.

Kada masa oksidira, anlaser se ponašakao da je akumulator prazan, a sajla kvačika počinje da se greje jer provodi struju, a ne bi trebalo.

_________________
ZASTAVA 101 VOZILO USPEHA

SVI MOJI TEKSTOVI O ZASTAVI 101
Back to top Go down
https://zastava101.serbianforum.info/t3348-istorijsko-naslee-zas
Sponsored content





Problem pad napona ili.......... Empty
PostSubject: Re: Problem pad napona ili..........   Problem pad napona ili.......... Empty

Back to top Go down
 
Problem pad napona ili..........
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Problem sa strujom
» Problem sa Mozilom
» Problem sa uloskom brave
» problem sa temperaturom
» problem oko demontaze alternatora

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZASTAVA 101 :: Elektrika / Electrics :: Auto - elektrika / Car electrics-
Jump to: