ZASTAVA 101
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZASTAVA 101

Udruženje ljubitelja automobila ZASTAVA 101 / Association of ZASTAVA 101 fans
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

ZASTAVA 101 FORUM JE AKTIVAN, Registrujte se za pun pristup! ZASTAVA 101 FORUM IS ACTIVE! Register for full access.

 

 Otkrivanje korozije - ključna mjesta za '73 101

Go down 
AuthorMessage
Du-roller
PIONEER
PIONEER



Broj poruka : 2
Datum upisa : 2015-06-20

Otkrivanje korozije - ključna mjesta za '73 101 Empty
PostSubject: Otkrivanje korozije - ključna mjesta za '73 101   Otkrivanje korozije - ključna mjesta za '73 101 EmptySun Jun 28, 2015 11:34 pm

Pozdrav, kako sam u potrazi za ranijim primjerkom 101 put me ovaj tjedan vodi u Bjelovar gdje je jedan, po fotkama jako očuvan primjerak iz 1973. Nigdje u motornom prostoru, vanjštini blatobrana i pragova nema tragova hrđe (na većini drugih primjeraka s original lakom, čak i puno mlađih je bilo bar površinske).

Kad ga budem detaljno gledao, kako da otkrijem je li auto gdje trul - nadopunite i predložite:
1. Pregled podnice na dizalici - zadnji ovjes, hvatišta, unutrašnjost blatobrana... ?
2. Gepek - blatobrani ispod muldi (treba li skidati tapicirung i može li se to napraviti bez da ga uništim?)
3 . Motorni prostor - vidio sam na fotkama restauracije da trunu unutar blatobrana, između dva lima - postoji li neki vanjski znak ili rupa kroz koju se to može vidjeti? Još neka ne preočita mjesta?
4 . Podnica u unutrašnjosti - ima li neko mjesto gdje tapicirung nije zalijepljen nego eventualno podvrnut jedan pod drugi da se na spoju može podignuti i pogledati pod auta iz kabine?
5. Predložite dalje Smile

Je li uopće moguće da 101 iz 1973 (80000 km, prvi vlasnik, garaža) nema hrđe koja bi uvjetovala veće limarske zahvate?

Hvala!
Back to top Go down
 
Otkrivanje korozije - ključna mjesta za '73 101
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZASTAVA 101 :: Mehanika / Mechanics :: Karoserija / Coachwok-
Jump to: