ZASTAVA 101
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZASTAVA 101

Udruženje ljubitelja automobila ZASTAVA 101 / Association of ZASTAVA 101 fans
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

ZASTAVA 101 FORUM JE AKTIVAN, Registrujte se za pun pristup! ZASTAVA 101 FORUM IS ACTIVE! Register for full access.

 

 Antena za radio !!!

Go down 
5 posters
AuthorMessage
meto65
Ambasador u Makedoniji
Ambasador u Makedoniji
meto65


Broj poruka : 2086
Datum upisa : 2011-12-30
Godina : 58
Lokacija : Skopje, Macedonia

Antena za radio !!! Empty
PostSubject: Antena za radio !!!   Antena za radio !!! EmptyWed Jan 18, 2012 9:04 pm

Zdravo svima, znaci ko sto sam naslov kaze .. Antena za radio , koja, kakva , dajte predloge,
Inace ja imam krovnu antenu, a imam i digitalnu unutra , ali NIJEDNA brate ne radi kako treba , malo zadjem u neka brda i izgubi se signal, stalno shushti i gubi prijem, inace imam nov CDradio CLATRONIC, neka meshavina od Americkog Clariona i Tronic'sa nemackog, radio je grom, ali me je.u ta shushtanja, ima i mp3, i memory-stick USB, i sve, ali nekad pozelim da slusam radio radi zbivanja u svetu i kod nas ,ama slabo brate,slabo.....veoma slabo..kod kuce imam jedne stanice, kad izadjem druge i trece , ali se gube na svakom malo manjem brdovitom terenu,
ZNACI , pomagajte braco, dajte predloge za ANTENU,KOJU,KAKVU ? Nije bitno dali novo i koje izrade ili domace izrade , takoreci home made , ajde pomagajte elektronicari !!!!
Back to top Go down
Dokic
Priznanje za doprinos 101 Klubu
Priznanje za doprinos 101 Klubu
Dokic


Broj poruka : 1158
Datum upisa : 2011-12-20
Godina : 37
Lokacija : Boljetin,Donji Milanovac

Antena za radio !!! Empty
PostSubject: Re: Antena za radio !!!   Antena za radio !!! EmptyWed Jan 18, 2012 9:25 pm

Bez uvrede,ali mislim da je kod tebe problem u radiju,imao sam prilike da čačkam jedan plejer te marke,nisam nešto bio preterano odušeljen kako se pokazao,em su podešavanja relativno slaba,em je relativno slab za stanice.
Po meni,sasvim ti je dovoljna antena na krovu ako je plejer ook,eventualno možeš da nađeš neki pojačivač signala,čaitao sam malo o tim stvarima po netu,kao poboljšavaju radio prijem,ali koliko će ti to stvarno pomoći,ne mogu da garantujem! Pozdrav!
Back to top Go down
Vladislav
101 - 55KS
101 - 55KS
Vladislav


Broj poruka : 416
Datum upisa : 2011-12-21
Godina : 31
Lokacija : Leskovac

Antena za radio !!! Empty
PostSubject: Re: Antena za radio !!!   Antena za radio !!! EmptyWed Jan 18, 2012 9:26 pm

Ako mozes nadji staru Rudi Čajavec antenu, skini sa nekog prastarog stojadina. Ja je imam kod mene, Majka Jana za antene.
Back to top Go down
Miljan
Počasni ambasador i član osnivačkog tima
Počasni ambasador i član osnivačkog tima
Miljan


Broj poruka : 3293
Datum upisa : 2011-12-20
Godina : 37
Lokacija : Nis

Antena za radio !!! Empty
PostSubject: Re: Antena za radio !!!   Antena za radio !!! EmptyWed Jan 18, 2012 9:31 pm

Imam onu elektronsku antenu sa pojacivacem i nikad nisam imao problema, hvata sve zivo.
Back to top Go down
https://zastava101.serbianforum.info
meto65
Ambasador u Makedoniji
Ambasador u Makedoniji
meto65


Broj poruka : 2086
Datum upisa : 2011-12-30
Godina : 58
Lokacija : Skopje, Macedonia

Antena za radio !!! Empty
PostSubject: Re: Antena za radio !!!   Antena za radio !!! EmptyWed Jan 18, 2012 9:37 pm

@ Dokic - Nije problem u radiju , ovo je 9-ti po redu , Very Happy , od Blaupunkta, do Sony-ja, pa neke leve marke , pa Pioneer-a , nema veze, to je brate samo do antene , jer kad pomerim antenski kabel dobije signal
Back to top Go down
Dokic
Priznanje za doprinos 101 Klubu
Priznanje za doprinos 101 Klubu
Dokic


Broj poruka : 1158
Datum upisa : 2011-12-20
Godina : 37
Lokacija : Boljetin,Donji Milanovac

Antena za radio !!! Empty
PostSubject: Re: Antena za radio !!!   Antena za radio !!! EmptyWed Jan 18, 2012 9:43 pm

Pa probaj onda da pronadješ neku sa pojačivačem u sebi,ili da kupiš zaseban pojačivač!
Ja iskreno ni nemam antenu,ne slušam stanice,samo usb i mirna mi je glava!
Back to top Go down
meto65
Ambasador u Makedoniji
Ambasador u Makedoniji
meto65


Broj poruka : 2086
Datum upisa : 2011-12-30
Godina : 58
Lokacija : Skopje, Macedonia

Antena za radio !!! Empty
PostSubject: Re: Antena za radio !!!   Antena za radio !!! EmptyWed Jan 18, 2012 9:51 pm

Ma imam tu elektronsku sa pojacivacem, sa tristaca, al ne znam dal je stara pa ne funkcionise kako treba vise, al me nervira kad mi shushti radio, inace imam i ja USB i mp3 i CD i sve, ali jeb. ga , zapeo sam za radio, nervira me sto nije kako treba, inace on radi i ima prijem kako treba, al malo zaokrenem iza zdgrade i gubi signal, a platio sam ga debelo , 150 evra i MORA da svira , sunce li mu jeb..m njegovo
Back to top Go down
zastava101b
Član osnivačkog tima
Član osnivačkog tima
zastava101b


Broj poruka : 3470
Datum upisa : 2011-12-21
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Antena za radio !!! Empty
PostSubject: Re: Antena za radio !!!   Antena za radio !!! EmptyWed Jan 18, 2012 10:44 pm

Kao što kolega Vladislav reče, čuvena RUDI ČAJAVEC - maca (zbog mačke koja drži antenu ,na nalepnici) je jedina dobra antena...Ja je jurim da kupima, ali nema... Ja furam neku elektronsku, ali slaba vajda, pa pošto me šuštanje izuzeno nervira, slušam ''ploču'' , što bi rekao moj deda Very Happy
Back to top Go down
https://zastava101.serbianforum.info/t3348-istorijsko-naslee-zas
meto65
Ambasador u Makedoniji
Ambasador u Makedoniji
meto65


Broj poruka : 2086
Datum upisa : 2011-12-30
Godina : 58
Lokacija : Skopje, Macedonia

Antena za radio !!! Empty
PostSubject: Re: Antena za radio !!!   Antena za radio !!! EmptyWed Jan 18, 2012 10:49 pm

Ma pusti brate, i mene to nervira, inace imam ZZ-Top-a i Zeppelina za slusanje , a moze Gary Moore, i Pink Floyd , al me cisto grize radio to shhhhhhhhh.....................
Back to top Go down
Miljan
Počasni ambasador i član osnivačkog tima
Počasni ambasador i član osnivačkog tima
Miljan


Broj poruka : 3293
Datum upisa : 2011-12-20
Godina : 37
Lokacija : Nis

Antena za radio !!! Empty
PostSubject: Re: Antena za radio !!!   Antena za radio !!! EmptyWed Jan 18, 2012 10:54 pm

Ja ne pamtim kad sam radio pustio, samo USB. Very Happy
Back to top Go down
https://zastava101.serbianforum.info
meto65
Ambasador u Makedoniji
Ambasador u Makedoniji
meto65


Broj poruka : 2086
Datum upisa : 2011-12-30
Godina : 58
Lokacija : Skopje, Macedonia

Antena za radio !!! Empty
PostSubject: Re: Antena za radio !!!   Antena za radio !!! EmptyWed Jan 18, 2012 10:59 pm

Pa nije bas da volim radio i Ja, ali eto , ne zhelim da mi shushka , inace non-stop slusam CD ili muziku sa kartice, ali prosto receno ja sam perfekcionista i zhelim da mi je sve u redu Razz , a i cisto sam zeleo samo da znam, koja je najbolja antena ?
Back to top Go down
zastava101b
Član osnivačkog tima
Član osnivačkog tima
zastava101b


Broj poruka : 3470
Datum upisa : 2011-12-21
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Antena za radio !!! Empty
PostSubject: Re: Antena za radio !!!   Antena za radio !!! EmptyWed Jan 18, 2012 11:09 pm

Ako je nekadašnja praksa naših očeva bila dobra, najbolje mesto za antenu je zadnje desno krilo, a najbolja antena je metalna, teleskopska. Naravno,koaksijalni kabl od antene do radija mora biti po JUSu, a ne buvljački
Back to top Go down
https://zastava101.serbianforum.info/t3348-istorijsko-naslee-zas
Miljan
Počasni ambasador i član osnivačkog tima
Počasni ambasador i član osnivačkog tima
Miljan


Broj poruka : 3293
Datum upisa : 2011-12-20
Godina : 37
Lokacija : Nis

Antena za radio !!! Empty
PostSubject: Re: Antena za radio !!!   Antena za radio !!! EmptyWed Jan 18, 2012 11:15 pm

Cale je imao na Confortu metalnu teleskopsku, onu sto se montira na oluk, stajala je u podnozju desnog A stuba, a kod dede je takva ista bila na prednjoj desnoj ivici krova.
Back to top Go down
https://zastava101.serbianforum.info
meto65
Ambasador u Makedoniji
Ambasador u Makedoniji
meto65


Broj poruka : 2086
Datum upisa : 2011-12-30
Godina : 58
Lokacija : Skopje, Macedonia

Antena za radio !!! Empty
PostSubject: SAM 1981 - Test kamp prikolica na Z 101   Antena za radio !!! EmptyWed Jan 18, 2012 11:29 pm



Antena za radio !!! 0011l.th


Antena za radio !!! 0001zv.th

Antena za radio !!! 0001ol.th

Antena za radio !!! 0002xk.th

Antena za radio !!! 0003i.th

Antena za radio !!! 0004e.th

Antena za radio !!! 0005ql.th

Antena za radio !!! 0006w.th

Antena za radio !!! 0007k.th

Antena za radio !!! 0008nw.th

Antena za radio !!! 0009h.th

Antena za radio !!! 0010cw.th
Back to top Go down
Sponsored content





Antena za radio !!! Empty
PostSubject: Re: Antena za radio !!!   Antena za radio !!! Empty

Back to top Go down
 
Antena za radio !!!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Radio stanice
» Radio BETA RFI
» Vintage Orion auto-radio
» Kako se nekada montirao radio na Zastavu 101
» Zastava 101, 2008. godiste - Svetla za maglu, radio, uložak za upaljač

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZASTAVA 101 :: Elektrika / Electrics :: Dodatna oprema / After-market-
Jump to: