ZASTAVA 101
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZASTAVA 101

Udruženje ljubitelja automobila ZASTAVA 101 / Association of ZASTAVA 101 fans
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

ZASTAVA 101 FORUM JE AKTIVAN, Registrujte se za pun pristup! ZASTAVA 101 FORUM IS ACTIVE! Register for full access.

 

 ZIVEO FORUM !!!!

Go down 
+5
Vladislav
Miljan
ApolloNs
stoske
meto65
9 posters
AuthorMessage
meto65
Ambasador u Makedoniji
Ambasador u Makedoniji
meto65


Broj poruka : 2086
Datum upisa : 2011-12-30
Godina : 58
Lokacija : Skopje, Macedonia

ZIVEO FORUM !!!! Empty
PostSubject: ZIVEO FORUM !!!!   ZIVEO FORUM !!!! EmptyWed Jan 11, 2012 10:42 pm

Sto se radujem sto Nas je svakim danom sve vise i vise , Toooo braco, raspalite momci, tako i treba,
Nekako sam se osecao zapostavljen na drugim forumima , kao crna ovca , ali ovaj forum je NAS ,
Hvala puno Miljanu i ostalima sto su pokrenuli ovaj forum za nas ljubitelje i vlasnike 101/128, ZIVEO FORUM !!!!! cheers cheers cheers
Clan sam na puno Foruma, ali to su obicno ili oldschool, ili yugo ,ili sta ja znam koji vec,sve brate izmesano,
ali ovo je PRAVI , to da znate , a uz pomoc Miljana i ostalih clanova, nema da lutate nigde ... Ovde imate sve sto vam treba , od literature, shema, do objasnenja, do saveta , ama bas SVE,
I shirite glasine za ovaj Nas forum za 101/128, da nas bude svakim danom sve vise i vise, jer kako ja licno mislim , mislim da ima i previse stojadina u celoj bivsoj YU i steta je da lutamo po drugim forumima, OVO je bas pravi FORUM za Nas vlasnike i sve Vas buduce vlasnike 101/128
Ziveli , pozz
Back to top Go down
stoske
101 - 55KS
101 - 55KS
stoske


Broj poruka : 250
Datum upisa : 2011-12-21
Godina : 31
Lokacija : Novi Sad

ZIVEO FORUM !!!! Empty
PostSubject: Re: ZIVEO FORUM !!!!   ZIVEO FORUM !!!! EmptyWed Jan 11, 2012 11:08 pm

E kako si ovo lepo rekao: "Nekako sam se osecao zapostavljen na drugim forumima , kao crna ovca , ali ovaj forum je NAS"... To je to.... Very Happy
Inache, slazhem se sa tobom u potpunosti.... Wink
Back to top Go down
ApolloNs
Član osnivačkog tima
Član osnivačkog tima
ApolloNs


Broj poruka : 867
Datum upisa : 2011-12-20
Godina : 40
Lokacija : Novi Sad

ZIVEO FORUM !!!! Empty
PostSubject: Re: ZIVEO FORUM !!!!   ZIVEO FORUM !!!! EmptyWed Jan 11, 2012 11:15 pm

sve si lepo rekao! cheers ostali forumi su zastranili, dok će ovaj biti kompletan na kulturno-istorijskom nivou. Pratićemo 101-128 od samog početka, do kraja kroz literaturu i priču...


JEDINSTVO! Very Happy
Back to top Go down
meto65
Ambasador u Makedoniji
Ambasador u Makedoniji
meto65


Broj poruka : 2086
Datum upisa : 2011-12-30
Godina : 58
Lokacija : Skopje, Macedonia

ZIVEO FORUM !!!! Empty
PostSubject: Re: ZIVEO FORUM !!!!   ZIVEO FORUM !!!! EmptyWed Jan 11, 2012 11:23 pm

Nego sta !!!!!!! Smucilo mi se da me zajeb...ju i govore kako moj auto nije ni old-school ni nesto novo ni ..... ma u p.m. , Ovo je to , pravo , da znam s kim pricam brate , i o cemu pricam i da me neko posavetuje a i da ja nekoga posavetujem ,ako znam naravno, i da se druzimo pre svega i pomazemo jedne druge,jer znamo kakvi su mehanicari danas, al sad imamo o cemu da pricamo, imamo NASU temu , i sve nam je zajednicko nekako, jel da ? Samo napred momci , i da budemo kako valja , onako bratski .... cheers
Back to top Go down
Miljan
Počasni ambasador i član osnivačkog tima
Počasni ambasador i član osnivačkog tima
Miljan


Broj poruka : 3293
Datum upisa : 2011-12-20
Godina : 37
Lokacija : Nis

ZIVEO FORUM !!!! Empty
PostSubject: Re: ZIVEO FORUM !!!!   ZIVEO FORUM !!!! EmptyWed Jan 11, 2012 11:34 pm

Tako je cheers cheers cheers

Ja mislim da nijedan forum drugih marki na nasim prostorima nema ovoliko literature, sema, uputstava, slika, prospekata. Twisted Evil
Back to top Go down
https://zastava101.serbianforum.info
Vladislav
101 - 55KS
101 - 55KS
Vladislav


Broj poruka : 416
Datum upisa : 2011-12-21
Godina : 31
Lokacija : Leskovac

ZIVEO FORUM !!!! Empty
PostSubject: Re: ZIVEO FORUM !!!!   ZIVEO FORUM !!!! EmptyWed Jan 11, 2012 11:39 pm

ZIVEO FORUM !!!! 25

Heheheheheheheheheheheh. Very Happy
Back to top Go down
meto65
Ambasador u Makedoniji
Ambasador u Makedoniji
meto65


Broj poruka : 2086
Datum upisa : 2011-12-30
Godina : 58
Lokacija : Skopje, Macedonia

ZIVEO FORUM !!!! Empty
PostSubject: Re: ZIVEO FORUM !!!!   ZIVEO FORUM !!!! EmptyWed Jan 11, 2012 11:42 pm

A boga mi nema ni Miljana da nas uvede i nauci sve , ala vera brate, car si king , ma koji car , Faraon si brate farao , treba da dobijes diplomu Dr.Miljan za Zastavina vozila , veoma postujem tvoj rad i znanje u vezi zastavinih vozila, to da znas, ne shalim se , tako mlad a tako mnogo znas , verujem da mnogo inzenjera moze slobodno kapu da ti skine i pokloni se , pozz brate
Back to top Go down
meto65
Ambasador u Makedoniji
Ambasador u Makedoniji
meto65


Broj poruka : 2086
Datum upisa : 2011-12-30
Godina : 58
Lokacija : Skopje, Macedonia

ZIVEO FORUM !!!! Empty
PostSubject: Re: ZIVEO FORUM !!!!   ZIVEO FORUM !!!! EmptyWed Jan 11, 2012 11:46 pm

Ma Vladislave nemoj da lupas, kaze se Slava mu kad neko umre, je.bo ga ti, a sad se kaze ZIVEO FORUM i da nam bude vecan !!!! Very Happy
Back to top Go down
ApolloNs
Član osnivačkog tima
Član osnivačkog tima
ApolloNs


Broj poruka : 867
Datum upisa : 2011-12-20
Godina : 40
Lokacija : Novi Sad

ZIVEO FORUM !!!! Empty
PostSubject: Re: ZIVEO FORUM !!!!   ZIVEO FORUM !!!! EmptyWed Jan 11, 2012 11:47 pm

he he he, vladislave svaka čast! cheers

Bratstvo & Jedinstvo! Miljan je naša TITO ikona he he he Very Happy
Back to top Go down
Vladislav
101 - 55KS
101 - 55KS
Vladislav


Broj poruka : 416
Datum upisa : 2011-12-21
Godina : 31
Lokacija : Leskovac

ZIVEO FORUM !!!! Empty
PostSubject: Re: ZIVEO FORUM !!!!   ZIVEO FORUM !!!! EmptyWed Jan 11, 2012 11:51 pm

meto65 wrote:
Ma Vladislave nemoj da lupas, kaze se Slava mu kad neko umre, je.bo ga ti, a sad se kaze ZIVEO FORUM i da nam bude vecan !!!! Very Happy

Pa ruski bre bem mu zekana, da se slaze sa fontom i sto opet znaci ziveo... Razz Razz Razz
Back to top Go down
meto65
Ambasador u Makedoniji
Ambasador u Makedoniji
meto65


Broj poruka : 2086
Datum upisa : 2011-12-30
Godina : 58
Lokacija : Skopje, Macedonia

ZIVEO FORUM !!!! Empty
PostSubject: Re: ZIVEO FORUM !!!!   ZIVEO FORUM !!!! EmptyThu Jan 12, 2012 12:57 am

Hahahahahahah, car si leba mu cheers cheers cheers
Back to top Go down
zastava101b
Član osnivačkog tima
Član osnivačkog tima
zastava101b


Broj poruka : 3470
Datum upisa : 2011-12-21
Godina : 36
Lokacija : Beograd

ZIVEO FORUM !!!! Empty
PostSubject: Re: ZIVEO FORUM !!!!   ZIVEO FORUM !!!! EmptyThu Jan 12, 2012 10:27 am

Kada smo se krajem prosle godine dogovarali Deki, Miljan, Igor, Ivan i ja da krenemo u pricu o 101 u kojoj cemo pomiriti sve generacije stojadina koje su se pocele deliti na Skale, Standarde, GTL, itd, nismo ni slutili ovoliki broj clanova, secam se zakljucka kada bi nas bilo 20, bilo bi dobro...
Kada Google ukljuci ovaj forum u prvih 10 u pretrazi, tek tad cemo imati ekspanziju. Lepa vest je da se na poslednjoj strani pretrage slika zastava 101, nalaze avatari Konforta koji nam oznacava zakljucane forume. Sto znaci da se polako pojavljujemo.

Meto, hvala na pokrenutoj temi.

Samo napred Stojadinasi!
Back to top Go down
https://zastava101.serbianforum.info/t3348-istorijsko-naslee-zas
Avram '90
101 - 55KS
101 - 55KS
Avram '90


Broj poruka : 277
Datum upisa : 2011-12-25
Lokacija : Bogatić-Šabac

ZIVEO FORUM !!!! Empty
PostSubject: Re: ZIVEO FORUM !!!!   ZIVEO FORUM !!!! EmptyThu Jan 12, 2012 4:51 pm

cheers
Samo napred!!!!
cheers
Back to top Go down
danilo101
SPECIAL
SPECIAL
danilo101


Broj poruka : 1722
Datum upisa : 2011-12-22
Godina : 27
Lokacija : vranje

ZIVEO FORUM !!!! Empty
PostSubject: Re: ZIVEO FORUM !!!!   ZIVEO FORUM !!!! EmptyThu Jan 12, 2012 5:39 pm

ZIVEO FORUM!!!
Very Happy Razz Very Happy
Back to top Go down
meto65
Ambasador u Makedoniji
Ambasador u Makedoniji
meto65


Broj poruka : 2086
Datum upisa : 2011-12-30
Godina : 58
Lokacija : Skopje, Macedonia

ZIVEO FORUM !!!! Empty
PostSubject: Re: ZIVEO FORUM !!!!   ZIVEO FORUM !!!! EmptySun Jan 15, 2012 4:38 pm

Bas se radujem, svakim danom nas je sve vise i vise , cheers cheers cheers
Ajde momci samo napred, da budemo najbrojniji forum , bravo
Back to top Go down
Vladislav
101 - 55KS
101 - 55KS
Vladislav


Broj poruka : 416
Datum upisa : 2011-12-21
Godina : 31
Lokacija : Leskovac

ZIVEO FORUM !!!! Empty
PostSubject: Re: ZIVEO FORUM !!!!   ZIVEO FORUM !!!! EmptySun Jan 15, 2012 4:42 pm

ЖИВЕО РАСНИ ФОРУМ ИМЕНА ЗАСТАВА СА ЈОШ РАСНИИМ ЧЛАНОВИМА ЈОШ КАДБИ СВИ КОРИСТИЛИ РАСНО ПИСМО ЋИРИЛИЦУ БИЛО БИНАМ ЛЕПШЕ
Back to top Go down
igor101
Član osnivačkog tima
Član osnivačkog tima
igor101


Broj poruka : 498
Datum upisa : 2011-12-20
Godina : 44
Lokacija : Zemun

ZIVEO FORUM !!!! Empty
PostSubject: Re: ZIVEO FORUM !!!!   ZIVEO FORUM !!!! EmptySun Jan 15, 2012 6:07 pm

Ćirilica jeste sluzbeno pismo u srbiji ali je u isto vreme izjednačena sa latinicom.

Latinica je službeno pismo 99.9% foruma iz raloga sto nju svi znaju a cirilicu ne, ujedno je u velikoj meri uz koriscenje latinice pojednostavljeno koriscenje foruma svima onima koji su van granica srbije a govore jezike istog porekla kao nas.


Molimo sve clanove foruma da ISKLJUČIVO koriste latinicu.

Hvala svima
Back to top Go down
meto65
Ambasador u Makedoniji
Ambasador u Makedoniji
meto65


Broj poruka : 2086
Datum upisa : 2011-12-30
Godina : 58
Lokacija : Skopje, Macedonia

ZIVEO FORUM !!!! Empty
PostSubject: Re: ZIVEO FORUM !!!!   ZIVEO FORUM !!!! EmptySun Jan 15, 2012 7:45 pm

Slazem se sa Igorom, i u Makedoniji je sluzbeno pismo cirilice, ali iz razloga o pisanju i razumevanju svih clanova foruma a pogotovo inostranih , a i radi pisanja imena i delova motora i oznaka , zamisli samo kako bi se snasli kad bi pisali cirilicu ? Bilo bi puno affraid confused confused scratch scratch ,
ajde Vladislave uzivaj , dobro je i ovako Wink , svi smo pismeni brate
Back to top Go down
Vladislav
101 - 55KS
101 - 55KS
Vladislav


Broj poruka : 416
Datum upisa : 2011-12-21
Godina : 31
Lokacija : Leskovac

ZIVEO FORUM !!!! Empty
PostSubject: Re: ZIVEO FORUM !!!!   ZIVEO FORUM !!!! EmptySun Jan 15, 2012 8:09 pm

Ma sta vam je ljudi zezam se malo, zbog Pantele, cisto malo sega, zebancija, taman posla da sam hteo nekog da vredjam ili sta vec. Very Happy
Back to top Go down
meto65
Ambasador u Makedoniji
Ambasador u Makedoniji
meto65


Broj poruka : 2086
Datum upisa : 2011-12-30
Godina : 58
Lokacija : Skopje, Macedonia

ZIVEO FORUM !!!! Empty
PostSubject: Re: ZIVEO FORUM !!!!   ZIVEO FORUM !!!! EmptySun Jan 15, 2012 8:53 pm

Ma opusti se Vladislave, niko ti nista nije rekao, samo je obrazlozeno zasto nije cirilica, uzivaj brate Smile
Back to top Go down
meto65
Ambasador u Makedoniji
Ambasador u Makedoniji
meto65


Broj poruka : 2086
Datum upisa : 2011-12-30
Godina : 58
Lokacija : Skopje, Macedonia

ZIVEO FORUM !!!! Empty
PostSubject: Re: ZIVEO FORUM !!!!   ZIVEO FORUM !!!! EmptyMon Mar 12, 2012 8:53 pm

Ajde momci , gde ste , sunce vam ljubim , sto ste se uspavali ??? Nekako kao da nam je opao forum , ili to samo onako KAO ovde ste , ali vidim da puno clanova nema na forumu odavno , ne poricem i ja sam malo zapostavio forum , ali to je od posla , radim puno, medjutim ipak otvaram forum stalno, kolko to vreme dopusta , daj razbudite se , vidim i da dugo vremena nema novih clanova , shirite to , kazite svojim drugovima da imamo forum , ili posaljite im adresu sajta ....... Nemoj da nas razocarate sve braco , zivnite malo , evo prolazi zima , pa sepocelo malo da se cacka oko auta , dajte slike , novitete, ko je sta prikupio preko zime , ajde da vas ne molim sada , pada nam rejting
Back to top Go down
Miljan
Počasni ambasador i član osnivačkog tima
Počasni ambasador i član osnivačkog tima
Miljan


Broj poruka : 3293
Datum upisa : 2011-12-20
Godina : 37
Lokacija : Nis

ZIVEO FORUM !!!! Empty
PostSubject: Re: ZIVEO FORUM !!!!   ZIVEO FORUM !!!! EmptyTue Mar 13, 2012 1:59 am

Pocelo lepo vreme, moze da se radi. naughty
Back to top Go down
https://zastava101.serbianforum.info
ApolloNs
Član osnivačkog tima
Član osnivačkog tima
ApolloNs


Broj poruka : 867
Datum upisa : 2011-12-20
Godina : 40
Lokacija : Novi Sad

ZIVEO FORUM !!!! Empty
PostSubject: Re: ZIVEO FORUM !!!!   ZIVEO FORUM !!!! EmptyTue Mar 13, 2012 3:20 pm

ja sam tu svaki dan! evo pripreme za novu setonu su u toku pa ću da izveštavam:D
Back to top Go down
Sponsored content





ZIVEO FORUM !!!! Empty
PostSubject: Re: ZIVEO FORUM !!!!   ZIVEO FORUM !!!! Empty

Back to top Go down
 
ZIVEO FORUM !!!!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Zastava Forum
» Fiat 128 Forum
» Opel forum o Z 101
» Zanimljivosti - Fiat 128 forum
» Zastava forum Makedonija

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZASTAVA 101 :: Slobodne teme / Forum free :: Slobodno vreme / Free time-
Jump to: