ZASTAVA 101
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZASTAVA 101

Udruženje ljubitelja automobila ZASTAVA 101 / Association of ZASTAVA 101 fans
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

ZASTAVA 101 FORUM JE AKTIVAN, Registrujte se za pun pristup! ZASTAVA 101 FORUM IS ACTIVE! Register for full access.

 

 Razna LITERATURA za Zastava vozila (šeme, servisni priručnici, karburatori, podešavanja, ...)

Go down 
+2
meto65
twist2open
6 posters
AuthorMessage
twist2open
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
twist2open


Broj poruka : 670
Datum upisa : 2011-12-25
Godina : 47
Lokacija : Ljubljana

Razna LITERATURA za Zastava vozila (šeme, servisni priručnici, karburatori, podešavanja, ...) Empty
PostSubject: Razna LITERATURA za Zastava vozila (šeme, servisni priručnici, karburatori, podešavanja, ...)   Razna LITERATURA za Zastava vozila (šeme, servisni priručnici, karburatori, podešavanja, ...) EmptyThu Dec 12, 2013 7:12 pm

Zastava 600, 750 L LC LE S SC SE, 850

- Zastava 600 uputstvo za rukovanje i održavanje IX 1957
- Zastava 750 Fićin bukvar 1965
- Zastava 750 uputstvo za rukovanje i održavanje IX 1966
- Zastava 750 katalog rezervnih delova VIII 1967
- Zastava 750 750M uputstvo za reviziju IX 1970
- Zastava 750 Servisne informacije 3 Nove verzije modela IX 1980
- Zastava 750 L LC LE S SC SE 850 katalog rezervnih delova  I 1991
- Knjiga za Abarthovanje Zastava 750


Yugo 45 L A E AX, 55 A E AX Koral, 60 Koral EFI, GV GV Plus GVC GVL GVS GVX, Cabrio, Innocenti Koral Cabrio, Tempo

- Servisno uputstvo za Yugo
- Hynes Yugo/Zastava - Owners wokshop manual
- Knjiga za Abarthovanje Yugo 45, 55, 65,


Zastava 101 L B Lux Mediteran Confort Super Confort, Special, GT, GTL, GX, Skala, 128

- SERVISNO UPUTSTVO - Zastava 101 - Servisna služba Kragujevac - III 1975
- Servisno uputstvo za Yugo Skala
- Električna Šema instalacije Z101 (1971 - 1973)
- Električna Šema instalacije Z101 (1971 - 1973) sa ugradjenim relejma za oborena, duga svetla i maglenke
- Tehnička knjiga Z101 / Z128 - Kondić, Ćorić
- Knjiga za Abarthovanje Z 101, ...
- Tehničke karasteristike Z 101 (1971 - 1973)
- Konverzija zadnjih kočnica doboš - disk (postupak)
- Konverzija zadnjih kočnica doboš - disk (nacrt)
- Katalog rezervnih delova Z101
- Zastava 101 Special / FIAT 128 Rally tabla
- Zastava 128 (rani model) / Fiat 128 CL tabla
- Zastava 101 Lux tabla
- FIAT 128 Rally Električka šema instalacije


Yugo Florida

- Servisno uputstvo za Yugo Florida


Karburatori

- Weber Tuning manual 40 DFA, 38 - 48 DCOE
- Weber and Dellorto Carburetor book
- Weber 32 DMTR u delovima
- Weber 32 ICEV - u delovima
- Specifikacije karburatora za Zastava vozila
- Autodata - Carburetor
- Weber 32DMTR Fiat 128 Rally - How it works


Ostale zanimljive stvari, vezane za naša vozila

- Popravi sam svoj auto - Održavanje i popravke
- Popravite automobil - Autotehnika
- Obrada glave i usisne grane

- Abarth - Cromodora 1
- Abarth - Cromodora 2
- Dugo putovanje do Luxa
- Jubilej u znaku "Zastave"
- Reklama za Zastavu
- Zastava 101 startuje

Ovde je sva literatura, koju sam sa nekima od vas uspeo da saberem, pa bih zamolio sve cenjene članove, ako imaju u svojoj zbirci još ponešto od literature, što ovde nije navedeno, da mi se jave na PP, da se dogovorimo oko preuzimanja iste, da postavim permanentan STALAN link. Sva naknadno dobijena literatura, od sada će se (zbog bolje preglednosti i lakšeg pronalaženja) klasifikovati u ovoj temi.

Svi linkovi su isprobani i rade. Manji fajlovi se otvaraju na preview, i ako hocete da ga skinete na računar, idete gore levo na File, pa Download. Ako slucajno vidite da neki od linkova ne radi, javite na PP. Hvala!


Last edited by twist2open on Sun Feb 02, 2014 10:58 am; edited 16 times in total (Reason for editing : Dodan)
Back to top Go down
http://zastava101-1973.webs.com/
meto65
Ambasador u Makedoniji
Ambasador u Makedoniji
meto65


Broj poruka : 2086
Datum upisa : 2011-12-30
Godina : 58
Lokacija : Skopje, Macedonia

Razna LITERATURA za Zastava vozila (šeme, servisni priručnici, karburatori, podešavanja, ...) Empty
PostSubject: Re: Razna LITERATURA za Zastava vozila (šeme, servisni priručnici, karburatori, podešavanja, ...)   Razna LITERATURA za Zastava vozila (šeme, servisni priručnici, karburatori, podešavanja, ...) EmptyThu Dec 12, 2013 7:41 pm

Super  thumbsup , imam ja mnogo toga, ali nemam kabelski internet, vec USB modem, ali cim ugrabim priliku saljem sve sto imam, a imam dosta toga ..... Rolling Eyes 
Back to top Go down
twist2open
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
twist2open


Broj poruka : 670
Datum upisa : 2011-12-25
Godina : 47
Lokacija : Ljubljana

Razna LITERATURA za Zastava vozila (šeme, servisni priručnici, karburatori, podešavanja, ...) Empty
PostSubject: Re: Razna LITERATURA za Zastava vozila (šeme, servisni priručnici, karburatori, podešavanja, ...)   Razna LITERATURA za Zastava vozila (šeme, servisni priručnici, karburatori, podešavanja, ...) EmptyTue Dec 17, 2013 2:36 pm

Dodat je - Katalog rezervnih delova Z101 cca 350 strana  Very Happy 
Back to top Go down
http://zastava101-1973.webs.com/
ljupco
101 - 55KS
101 - 55KS
ljupco


Broj poruka : 246
Datum upisa : 2013-09-04
Godina : 56
Lokacija : Strumica MK

Razna LITERATURA za Zastava vozila (šeme, servisni priručnici, karburatori, podešavanja, ...) Empty
PostSubject: Re: Razna LITERATURA za Zastava vozila (šeme, servisni priručnici, karburatori, podešavanja, ...)   Razna LITERATURA za Zastava vozila (šeme, servisni priručnici, karburatori, podešavanja, ...) EmptyTue Dec 17, 2013 11:38 pm

like x 1000
Back to top Go down
Snake Plissken
101 - 55KS
101 - 55KS
Snake Plissken


Broj poruka : 86
Datum upisa : 2013-05-03
Godina : 37
Lokacija : Pancevo

Razna LITERATURA za Zastava vozila (šeme, servisni priručnici, karburatori, podešavanja, ...) Empty
PostSubject: Re: Razna LITERATURA za Zastava vozila (šeme, servisni priručnici, karburatori, podešavanja, ...)   Razna LITERATURA za Zastava vozila (šeme, servisni priručnici, karburatori, podešavanja, ...) EmptyWed Dec 18, 2013 12:54 pm

Sjajno, svaka cast! Smile

Poskidah stoogod, verovatno cu jos nesto kad vidim sta imam jos kod kuce od ovoga.
Back to top Go down
zastava101b
Član osnivačkog tima
Član osnivačkog tima
zastava101b


Broj poruka : 3470
Datum upisa : 2011-12-21
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Razna LITERATURA za Zastava vozila (šeme, servisni priručnici, karburatori, podešavanja, ...) Empty
PostSubject: Re: Razna LITERATURA za Zastava vozila (šeme, servisni priručnici, karburatori, podešavanja, ...)   Razna LITERATURA za Zastava vozila (šeme, servisni priručnici, karburatori, podešavanja, ...) EmptySat Jan 04, 2014 12:18 am

cheers 
Back to top Go down
https://zastava101.serbianforum.info/t3348-istorijsko-naslee-zas
twist2open
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
twist2open


Broj poruka : 670
Datum upisa : 2011-12-25
Godina : 47
Lokacija : Ljubljana

Razna LITERATURA za Zastava vozila (šeme, servisni priručnici, karburatori, podešavanja, ...) Empty
PostSubject: Re: Razna LITERATURA za Zastava vozila (šeme, servisni priručnici, karburatori, podešavanja, ...)   Razna LITERATURA za Zastava vozila (šeme, servisni priručnici, karburatori, podešavanja, ...) EmptyTue Jan 14, 2014 6:58 pm

Dodata je tabla za Zastava 101 Special / Fiat 128 Rally. Gledaj prvi post.
Back to top Go down
http://zastava101-1973.webs.com/
twist2open
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
twist2open


Broj poruka : 670
Datum upisa : 2011-12-25
Godina : 47
Lokacija : Ljubljana

Razna LITERATURA za Zastava vozila (šeme, servisni priručnici, karburatori, podešavanja, ...) Empty
PostSubject: Re: Razna LITERATURA za Zastava vozila (šeme, servisni priručnici, karburatori, podešavanja, ...)   Razna LITERATURA za Zastava vozila (šeme, servisni priručnici, karburatori, podešavanja, ...) EmptySat Jan 25, 2014 10:12 pm

Dodate su table za:
- Zastava 101 Lux
- Zastava 128 (rani model) / Fiat 128 CL
Back to top Go down
http://zastava101-1973.webs.com/
twist2open
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
twist2open


Broj poruka : 670
Datum upisa : 2011-12-25
Godina : 47
Lokacija : Ljubljana

Razna LITERATURA za Zastava vozila (šeme, servisni priručnici, karburatori, podešavanja, ...) Empty
PostSubject: Re: Razna LITERATURA za Zastava vozila (šeme, servisni priručnici, karburatori, podešavanja, ...)   Razna LITERATURA za Zastava vozila (šeme, servisni priručnici, karburatori, podešavanja, ...) EmptySun Feb 02, 2014 10:59 am

Dodata FIAT 128 Rally Električka šema instalacije.
Back to top Go down
http://zastava101-1973.webs.com/
numanja
101 - 55KS
101 - 55KS



Broj poruka : 152
Datum upisa : 2012-01-09

Razna LITERATURA za Zastava vozila (šeme, servisni priručnici, karburatori, podešavanja, ...) Empty
PostSubject: Re: Razna LITERATURA za Zastava vozila (šeme, servisni priručnici, karburatori, podešavanja, ...)   Razna LITERATURA za Zastava vozila (šeme, servisni priručnici, karburatori, podešavanja, ...) EmptyFri Feb 10, 2017 12:20 am

odlicna zbirka Smile
meni ovaj link nece da otvori
Električna Šema instalacije Z101 (1971 - 1973) sa ugradjenim relejma za oborena, duga svetla i maglenke
Back to top Go down
meto65
Ambasador u Makedoniji
Ambasador u Makedoniji
meto65


Broj poruka : 2086
Datum upisa : 2011-12-30
Godina : 58
Lokacija : Skopje, Macedonia

Razna LITERATURA za Zastava vozila (šeme, servisni priručnici, karburatori, podešavanja, ...) Empty
PostSubject: Re: Razna LITERATURA za Zastava vozila (šeme, servisni priručnici, karburatori, podešavanja, ...)   Razna LITERATURA za Zastava vozila (šeme, servisni priručnici, karburatori, podešavanja, ...) EmptySat Sep 16, 2023 11:50 pm

Neki od linkova ne RADE, nece na primer Kondic-Coric i jos neke, uputstvo za skalu i sheme instalacija.....
Imao sam svu literaturu , ali promena kompjutera i to i izgubio sam dosta od njih, jel ima nacina da se to nekako skine?

Hvala puno... Nole, Miljane?
Back to top Go down
zastava101b
Član osnivačkog tima
Član osnivačkog tima
zastava101b


Broj poruka : 3470
Datum upisa : 2011-12-21
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Razna LITERATURA za Zastava vozila (šeme, servisni priručnici, karburatori, podešavanja, ...) Empty
PostSubject: Re: Razna LITERATURA za Zastava vozila (šeme, servisni priručnici, karburatori, podešavanja, ...)   Razna LITERATURA za Zastava vozila (šeme, servisni priručnici, karburatori, podešavanja, ...) EmptySat Dec 09, 2023 2:37 pm

meto65 wrote:
Neki od linkova ne RADE, nece na primer Kondic-Coric i jos neke, uputstvo za skalu i sheme instalacija.....
Imao sam svu literaturu , ali promena kompjutera i to i izgubio sam dosta od njih, jel ima nacina da se to nekako skine?

Hvala puno... Nole, Miljane?

Nemam pojma kako sam propustio ovu poruku.

Moja celokupna arhiva je uploadovana na SCRIBD: https://www.scribd.com/zastava101klub

Registruj se, uploaduj bilo šta na svoj profil i besplatno će te pustiti da skidaš sa mog profila šta ti se sviđa.
Back to top Go down
https://zastava101.serbianforum.info/t3348-istorijsko-naslee-zas
Sponsored content





Razna LITERATURA za Zastava vozila (šeme, servisni priručnici, karburatori, podešavanja, ...) Empty
PostSubject: Re: Razna LITERATURA za Zastava vozila (šeme, servisni priručnici, karburatori, podešavanja, ...)   Razna LITERATURA za Zastava vozila (šeme, servisni priručnici, karburatori, podešavanja, ...) Empty

Back to top Go down
 
Razna LITERATURA za Zastava vozila (šeme, servisni priručnici, karburatori, podešavanja, ...)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» ZASTAVA servisni CD
» Saveti korisnicima vozila ZASTAVA
» Zanimljiva literatura za Z101
» Literatura za Fiat 128 i mnoge druge oldschool Italijane
» Weber Karburatori

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZASTAVA 101 :: Slobodne teme / Forum free :: Literatura / Literature-
Jump to: