ZASTAVA 101
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZASTAVA 101

Udruženje ljubitelja automobila ZASTAVA 101 / Association of ZASTAVA 101 fans
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

ZASTAVA 101 FORUM JE AKTIVAN, Registrujte se za pun pristup! ZASTAVA 101 FORUM IS ACTIVE! Register for full access.

 

 Instrument tabla O.o pitanje

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Buki
101 - 55KS
101 - 55KS
Buki


Broj poruka : 53
Datum upisa : 2013-02-24
Godina : 30
Lokacija : Kikinda

Instrument tabla O.o pitanje Empty
PostSubject: Instrument tabla O.o pitanje   Instrument tabla O.o pitanje EmptySat Mar 02, 2013 1:32 pm

cao ljudi, zelo bih da znam da li mogu ovu instrument tablu da stavim na keca 98' god Instrument tabla O.o pitanje 54eimv1xeh3v5cuq35r2
I ako moze da mi neko malo pojasni kako(posto nisam neki elektricar Very Happy )
Back to top Go down
Dokic
Priznanje za doprinos 101 Klubu
Priznanje za doprinos 101 Klubu
Dokic


Broj poruka : 1158
Datum upisa : 2011-12-20
Godina : 37
Lokacija : Boljetin,Donji Milanovac

Instrument tabla O.o pitanje Empty
PostSubject: Re: Instrument tabla O.o pitanje   Instrument tabla O.o pitanje EmptySat Mar 02, 2013 2:05 pm

Pošto već kažeš da nisi neki električar,ne bih ti preporučio da se sam prihvatiš tog,mogu ti reći,veoma obimnog i zahtevnog posla.
A samim tim i nije baš jeftino,sami instrumenti su 50+ evra,plus tabla zavisi koliko je nadješ,pa instalacija se kompletno prepravlja,pa električni pinjon za kilometražu,izađe to poprilično.
Jedino ako baš imaš para i volje,onda kupuj sve to,nađi šeme i pravac neki ozbiljniji auto električar da ti to sve poveže.
Back to top Go down
YUgisa
Ambasador partnerskog kluba
Ambasador partnerskog kluba
YUgisa


Broj poruka : 1313
Datum upisa : 2012-09-07
Godina : 34
Lokacija : Subotica

Instrument tabla O.o pitanje Empty
PostSubject: Re: Instrument tabla O.o pitanje   Instrument tabla O.o pitanje EmptySat Mar 02, 2013 3:49 pm

Sve moze da se poveze ako Miljan ima vremena da ti kaze koja boja zice ide na koje mesto Laughing
Back to top Go down
http://boyracermotorsport.forum315.com/
Buki
101 - 55KS
101 - 55KS
Buki


Broj poruka : 53
Datum upisa : 2013-02-24
Godina : 30
Lokacija : Kikinda

Instrument tabla O.o pitanje Empty
PostSubject: Re: Instrument tabla O.o pitanje   Instrument tabla O.o pitanje EmptySat Mar 02, 2013 6:39 pm

wow Very Happy sad sam ceprkao nesto po netu i sracunao se i ispalo mi malo previse Very Happy tako da nista od toga Smile hvala na odgovoru momci Smile
Back to top Go down
Miljan
Počasni ambasador i član osnivačkog tima
Počasni ambasador i član osnivačkog tima
Miljan


Broj poruka : 3293
Datum upisa : 2011-12-20
Godina : 37
Lokacija : Nis

Instrument tabla O.o pitanje Empty
PostSubject: Re: Instrument tabla O.o pitanje   Instrument tabla O.o pitanje EmptySat Mar 02, 2013 8:58 pm

Nije puno, za 100-150e mozes sve da nabavis, sto za tu tablu nije uopste mnogo.
Back to top Go down
https://zastava101.serbianforum.info
Djoleee
101 - 55KS
101 - 55KS



Broj poruka : 418
Datum upisa : 2012-01-30

Instrument tabla O.o pitanje Empty
PostSubject: Re: Instrument tabla O.o pitanje   Instrument tabla O.o pitanje EmptySat Mar 02, 2013 9:14 pm

Bolje kupi za 50e specijalove satove i uzivaj Very Happy
Meni se ta tabla kao tabla svidja, ali nekako mi ne stoji u kecu...odskace od ostatka auta.
Back to top Go down
Buki
101 - 55KS
101 - 55KS
Buki


Broj poruka : 53
Datum upisa : 2013-02-24
Godina : 30
Lokacija : Kikinda

Instrument tabla O.o pitanje Empty
PostSubject: Re: Instrument tabla O.o pitanje   Instrument tabla O.o pitanje EmptySun Mar 03, 2013 8:54 am

meni se svidja zato sto je mnogoooooo lakse voziti po mraku sa tim Smile nema onoga kad te zaustavi policija da si isao 5kmph vise od dozvoljenog(to se meni desavalo par puta, uglavnom zato sto nisam video kazaljku brzinometra). nego o kakvim satovima ti pricas? Very Happy nije puno miljane, ali treba i platiti za tu tablu 50~60e samo tabla a gde je jos komanda tabla(ili kako se vec zove ta plastika), a sa obzirom da nisam sad pri nekim parama jer sam menjao ceo hladnjak, nov glavni kocioni cilindar, ne mogu da priustim jos i sve to za tablu, mislio sam da je to malo jednostavnije i jeftinije, posto sam prosle godine menjao instrument tablu, msm cisto izvadio staru i stavio novu(posto mi je na staroj puklo "staklo" od brzinometra) i to je bilo poprilicno lako Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Instrument tabla O.o pitanje Empty
PostSubject: Re: Instrument tabla O.o pitanje   Instrument tabla O.o pitanje Empty

Back to top Go down
 
Instrument tabla O.o pitanje
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Primeri instrument tabli
» Zastava - Koreanska tabla
» Pitanje :)
» Pitanje / savjet
» homokineticki pitanje

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZASTAVA 101 :: Elektrika / Electrics :: Auto - elektrika / Car electrics-
Jump to: